2

Błękitni Stargard

1

• Na dzisiaj to wszystko. Dziękuje serdecznie za relację !

• Trzecie zwycięstwo ŁKS-u w sezonie stało się faktem, zaś dla Błękitnych jest to pierwsza w sezonie porażka.

• Trzy punkty zostają w Łodzi. O ile pierwsza połowa nie rozpieszczała, to w drugiej było naprawdę mnóstwo emocji.

• KONIEC !!! Arbiter spotkania pan Łukasz Kuźma zagwizdał dzisiaj po raz ostatni.

• Jeszcze próba strzału gości, ale kompletnie nieudana.

• Wyczekiwanie na gwizdek sędziego...

• Łodzianie chyba już dzisiaj nie oddadzą prowadzenia.

• Trwa doliczony czas gry. Kibice bardzo mocno dopingują swoich ulubieńców w ostatnich minutach.

• W międzyczasie mieliśmy zmianę w zespole ŁKS-u. Na placu gry pojawił się Burkhardt, który zastąpił Gamrota.

• Co tu się dzieje !!! Pzed chwilą Bryła cieszył się bramki, a w tym momencie piłka znowu zatrzepotała w siatce. Tym razem Michała Kołby. Sędzia gola jednak nie uznał, ponieważ był spalony.

• GOOOOOOOOL ! Super rezerwowy Patryk Bryła ponownie wyprowadza swój zespół na prowadzenie. !

• Za Włókę wchodzi Łysoń.

• Tuż po strzeleniu bramki na murawę padł Patryk Włóka, który najprawdopodobniej miał skurcze mięśni. W tym przypadku potrzebna jest zmiana.

• Zbyt długo ełkaesiacy się nie cieszyli z prowadzenia. Moment nieuwagi łodzian potrafili znakomicie wykorzystać przyjezdni.

• GOOOOOOL ! Mamy wyrównanie. Akcja praktycznie z niczego. Prostopadłe dogranie i Węsierski wyprzedził obrońców, znalazł się sam na sam z Kołbą i spokojnym strzałem pokonał bramkarze ŁKS-u.

• Pierwsza akcja Bryły i od razu faul na przeciwniku.

• Trener Robaszek również postanowił wprowadzić nico ożywienia do gry swojego zespołu w postaci Patryka Bryły, który zastąpił Krystiana Pieczarę.

• Zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Brzurzyński, zaś w jego miejsce na placu gry melduje się Magnuski.

• Szykują się zmiany w obydwu zespołach.

• Na boisku długo leżał i trzymał się za głowę po jednym z pojedynków Grzegorz Szymusik. Na szczęście nic groźnego zawodnikowi Błękitnych się nie stało.

• Niezawodny jak zawsze Radionov zdobywa swoją czwartą bramkę w tym sezonie. Pewny, precyzyjny strzał w lewy róg. Bramkarz był bez szans.

• Raidonooooov i GOOOOOOOL !

• Rzut karny dla ŁKS-u ! Piłkę w polu karnym ręku po strzale Kostyrki zagrywa defensor Błękitnych.

• Zmiana w zespole Wojciecha Robaszka. Za Damiana Guzika na boisku pojawił się Piotr Pyrdoł.

• Trener Robaszek szykuje pierwszą zmianę w swojej drużynie.

• Niesamowicie pilnowany jest dzisiaj przez obronę Błękitnych Radionov. Napastnik ŁKS-u nie ma nawet centymetra swobody w polu karnym rywali.

• Strzał z około dwudziestu metrów Mosiejki zablokowany. Piłka po rykoszecie wpadła wprost w "koszyczek" Michała Kołby.

• Rzut wolny dla gości. Z dośrodkowania wyszedł bardzo niecelny strzał.

• Maciej Więcek fauluje Pieczarę i otrzymuje żółtą kartkę.

• Kibice ŁKS-u mocno dopingują swojego super snajpera Radionova. Na stadionie słyszymy gromkie ŻENIA ŻENIA ŻENIA ŻENIA GOL !

• Strzał z dystansu Mosiejki o którym powinien jak najszybciej zapomnieć.

• Obie drużyny wyszły w takich samych składach.

• Błękitni rozpoczęli drugą część spotkania.

• Zawodnicy ŁKS-u już na murawie, w tym momencie wybiegają goście ubrani w swoje klasyczne Błękitne stroje.

• Pierwsza połowa nie przyniosła zbyt wielu groźnych sytuacji, jest ich niestety jak na lekarstwo. Sporo walki, twardej męskiej gry tego mamy aż w nadmiarze. Zobaczymy czy w drugiej części gra ulegnie zmianie.

• Wracamy za niecały kwadrans.

• Arbiter zaprosił zawodników do szatni na przerwę, jednak chwilę wcześniej po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Radionov. Strzał napastnika ŁKS-u przeleciał tuż obok słupka bramki strzeżonej przez Rzepeckiego.

• Gorąco zrobiło się w narożniku Błękitnych. Wszystko przez starcie Pyciaka i Kotusa, którzy musieli sobie wyjaśnić słownie po męsku parę rzeczy.

• Dużo walki, tego nie można odmówić zawodnikom obydwu drużyn. Brakuje jednak celnych podań, a przede wszystkim groźnych sytuacji podbramkowych.

• Bardzo słaby strzał Radionova zza szesnastki. Można powiedzieć, iż było to podanie do bramkarza przeciwników.

• Sędzia nie mógł postąpić inaczej. Bardzo nieładny faul Skóreckiego na Kostyrce.

• Rzut wolny dla gości na wysokości 40 metra.

• Faulowany w środku pola Pieczara. Zawodnicy ŁKS-u domagają się ukarania Mosiejki.

• Po indywidualnej akcji na strzał zza pola karnego zdecydował się Kostyrka. Piłka po strzale pomocnika ŁKS-u poszybowała nad poprzeczką.

• Grzegorz Szymusik ukarany żółtym kartonikiem, za faul taktyczny.

• Faul w ataku Radionova.

• Hubert Kotus zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka przeleciała jednak obok bramki Michała Kołby.

• Kwadrans gry za nami. Po przewadze Błękitnych z pierwszych minut, inicjatywę przejęli gospodarze. Jak na razie mecz na remis.

• Dośrodkowanie w pole karne było jednak zupełnie nieudane.

• Faulowany Gamrot. Rzut wolny dla ŁKS-u może być groźnie..

• Piłka po dośrodkowaniu z narożnika przeleciała jednak nad głowami zawodników znajdujących się w polu karnym.

• Rzut rożny dla ŁKS-u

• Bliski szczęścia był Radionov, który otrzymał prostopadłe podanie od Kocota. Strzał z ostrego kąta w polu karnym zablokowany przez defensora Błękitnych.

• Rzut wolny dla ŁKS-u na wysokości pola karnego

• Od początku spotkania lepiej wyglądają goście, którzy częściej utrzymują się przy piłce i próbują stworzyć klarowną sytuację.

• Gwizdek arbitra i zaczynamy ! Od linii środkowej boiska mecz rozpoczęli zawodnicy gospodarzy

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę. Już za chwilę przywitanie obu zespołów i będziemy mogli zaczynać !

• Zobaczymy czy po dzisiejszym spotkaniu któraś z drużyn przekona się na własnej skórze jak smakuje porażka w rozgrywkach 2 ligi.

• Dzisiejsze starcie na stadionie przy Al. Unii 2 będzie pojedynkiem drużyn, które w tym sezonie nie zaznały jeszcze smaku porażki. Bilans gospodarzy to dwa zwycięstwa i dwa remisy. Przyjezdni zanotowali do tej pory jedno zwycięstwo, zaś w trzech pojedynkach dzielili się punktami ze swoimi przeciwnikami.

• Dla gospodarzy będzie to już czwarte spotkanie przed własną publicznością. Jak do tej pory drużyna ŁKS-u na wyjeździe grała tylko raz. W ostatniej kolejce ełkaesiacy przywieźli z Wejherowa ciężko wywalczony punkt.

• Podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego przybyli do Łodzi ponad 400 kilometrów zapewne po to, aby przerwać passę trzech kolejnych remisów z rzędu. Błękitni po zwycięstwie na inaugurację sezonu nie potrafili w kolejnych spotkaniach powtórzyć sukcesu z pierwszego meczu.

• Witam serdecznie i kłaniam się nisko wszystkim czytelnikom! Do rozpoczęcia spotkania w ramach 5. kolejki 2 ligi pomiędzy Łódzkim Klubem Sportowym a Błękitnymi Stargard pozostało niecałe pół godziny. Na relację LIVE z dzisiejszego pojedynku zaprasza Michał Granosik.