Mecz Arka Gdynia - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w...

Arka Gdynia

1

Chrobry Głogów

1

• Jazvić! Poprzeczka ratuje teraz zespół gości przed utratą drugiej bramki. Uderzał Jazvić z 5 metra.

• Sędzia dolicza nie mniej niż 4 minuty gry.

• Kowalczyk! Napastnik teraz minął Pilarza, lecz zdecydował się na dogranie. Zdaje się jednak, że powinien uderzać na pustą bramkę. To powinna być bramka.

• W 70 minucie doszło do zmiany w zespole Arki. Nowicki zmienił Żebrakowskiego.

• Ostatnia zmiana Arki. Szwoch zastępuje rozgrywającego dziś dobre zawody Nalepę.

• Dobra akcja Arki. Nowicki do Javicia, któremu zabrakło centymetrów do oddania strzału. Górą po raz kolejny bramkarz przyjezdnych.

• Do końca meczu niespełna 10 minut, oba zespoły jakby opadły z sił. Na boisku oglądamy wiele fauli i niedokładnych podań.

• Napołow! Zmiennik Trytki czyhał na piłkę tuż przed polem karnym. Futbolówka wytoczyła się pod nogi napastnika po zamieszaniu spowodowanym rzutem rożnym. Ukrainiec momentalnie oddał strzał, lecz pilarz broni bez zarzutów.

• "Żółtkiem" ukarany Nowicki, za niesportowe zachowanie.

• Nalepa dośrodkował teraz z rzutu wolnego, jednak zagranie to można zaliczyć do nieudanych. Piłkę pewnie chwyta bramkarz.

• Jak padł gol? Kowalczyk otrzymał idealną centrę z prawej strony boiska wprost pod nogi. Napastnik oddał strzał, zaś piłka po nodze Dancha zmyliła Pilarza i wpadła do bramki.

• GOL! AUTOREM BRAMKI KOWALCZYK.

• Ostatnia zmiana byłego szkoleniowca Żółto-Niebieskich. Napołow melduje się na placu gry, za Trytkę.

• Strzał Mandrysza zza pola karnego, jednak bez problemu interweniuje Pilarz.

• Ostatnie sekundy gry to walka o piłkę w środkowej części placu gry.

• Żółtą kartką ukarany Żebrakowski za faul na bramkarzu.

• Tym razem zmiana po drugiej stronie. Kowalczyk w miejsce Kaczmarka.

• Zmiana w zespole Arki, Kun za Siemaszkę.

• Niecelna próba dogrania na wolne pole do Żebrakowskiego, pojedynek o piłkę wygrywa Gospodinow.

• Dobra próba Szczepaniaka z lewej strony placu gry. Długi rajd zakończony dośrodkowaniem, jednak piłka ląduje z rękawicach Pilarza.

• Żebrakowski! Napastnik Arki pada teraz w polu karnym, całe trybuny wraz z ławką rezerwową Arki nie mają wątpliwości, powinien być rzut karny. Sędzia Paszkiewicz jednak nakazuje grać dalej.

• Faulowany Kaczmarek przez Da Silvę w środku pola, przy piłce goście.

• Pierwsza roszada, Machaj za Bacha.

• ZACZYNAMY DRUGĄ CZĘŚĆ SPOTKANIA!

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

• Sołdecki! Na raty obijał bramkę gości ten zawodnik, ponownie lepszy okazał się być Bułgar.

• Siemaszko! "Supersnajper" Arki odnalazł się sam na sam z Gospodinowem, jednak ten drugi górą.

• Rozpędzony Nalepa zatrzymany na linii pola karnego, przy piłce podopieczni trenera Nicińskiego.

• Żebrakowski! Fenomenalnym dograniem popisał się teraz Siemaszko. Odbiorcą był młodziutki Żebrakowski, który zaprzepaścił szansę na gola w sytuacji oko w oko z Bramkarzem gości.

• Danielak wychodził już sam na sam z Pilarzem, jednak w ostatnim momencie piłkę przechwycił Socha.

• Próba kontrataku zespołu przyjezdnych zakończona faulem w ataku po lewej strony boiska.

• Kolejna świetna próba gospodarzy. Socha z prawej strony w pole karne do Żebrakowskiego. Napastnik Arki jednak upomniany przez defensora Chrobrego.

• Świetny powrót Nalepy który odebrał piłkę Trytce w groźnym ataku Głogowian.

• Siemaszko! Napastnik Arki oddał bardzo groźny strzał z 15 metra, lecz nie trafił w bramkę. Podającym ponownie okazał się Warcholak.

• Jazvić! Dobre podanie prostopadłe otrzymał ten zawodnik z głębi pola i wyszedł oko w oko z bramkarzem gości. Zakończenie jednak pozostawia wiele do życzenia.

• Jak padł gol? W klasyczny już dla Arki, Warcholak popisał się dalekim wyrzutem z autu wporst na głowę partnera. Tam dobrze ustawiony Jazvić dokonał już tylko formalności.

• GOL! AUTOREM BRAMKI JAZVIĆ.

• Jazvić oddał teraz strzał głową w kierunku bramki gości, defensywa Chrobrego jednak stoi na wysokości zadania i oddala zagrożenie.

• Pierwsza kartka w spotkaniu. Ukarany Machaj za faul taktyczny.

• Po zamieszaniu w polu karnym piłka spadła pod nogi Sochy, obrońca bez zastanowienia oddał strzał. Gospodinow pewnie chwyta futbolówkę.

• Kartka dla Sochy.

• Stolc zatrzymuje niebezpieczny atak Arki, gospodarze od autu.

• Ponownie Warcholak oddał strzał zza pola karnego, ponownie niecelnie.

• Daleki wyrzut z autu Warcholaka, wybita piłka jednak wróciła do obrońcy, który oddał strzał. Uderzenie znacznie minęło bramkę Gospodinowa.

• Próba szerokiego przerzutu Sołdeckiego w stronę wychodzącego partnera na skrzydle, finalnie jednak przy piłce goście.

• Faul w ataku Kaczmarka w dobrze zapowiadającym się ataku, przy piłce Arkowcy.

• Próba ataku pozycyjnego gospodarzy, jednak defensorzy z Głogowa zachowują zimną krew i wyjaśniają sytuacje.

• Pierwsze minuty gry to rozeznanie się z futbolówką w środku pola, z małym wskazaniem na Arkę.

• ZACZYNAMY!

• Sędzia Paszkiewicz wyprowadza zawodników na plac gry. Jeszcze tylko przywitanie kapitanów i zaczynamy!

• Do meczu pozostało niespełna 10 minut, zawodnicy schodzą do szatni po rozgrzewce przedmeczowej.

• Przypomnijmy, że to dzisiejsi gospodarze przystępują do tego spotkania w roli faworyta. Pierwsza potyczka w Głogowie zakończyła się wynikiem 0:2 dla Arki

• SKŁAD GOŚCI:

• SKŁAD GOSPODARZY:

• Witam serdecznie , z tej strony Maciej Buss. Zapraszam na relacje NA ŻYWO z meczu pomiędzy Arką Gdynią i Chrobrym Głogów.

Kaja Krasnodębska

Mecz Arka Gdynia - Chrobry Głogów ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Piotrhukalo

Mecz Arka Gdynia - Chrobry Głogów ONLINE. Po Górniku Zabrze oraz Legii Warszawa przyszedł czas na dopełnienie formalności przez gdynian. Mimo że w polskim futbolu wszystko wydaje się być możliwe, każdy inny rezultat niż zwycięstwo tryumfatora zeszłej edycji Pucharu Polski będzie tutaj bardzo dużą niespodzianką. Arka nie tylko wygrała pierwsze starcie tego dwumeczu, ale w ostatnich ligowych starciach również udowodniła swoją wysoką formę. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Arka Gdynia - Chrobry Głogów ONLINE

O tym, że polski futbol jest nieprzewidywalny wie każdy, nawet jedynie niedzielny kibic. Tutaj niespodzianki i zaskoczenia są właściwie na porządku dziennym, a drużyny wcielające się w rolę faworytów nierzadko kończą bez punktów.
W środowym meczu bukmacherzy mocno stawiają na gdyńską Arkę i choć rzeczywiście wszystko przemawia na jej korzyść, w Gdyni czeka nas pełne walki spotkanie. Goście łatwo skóry nie sprzedadzą oraz zrobią wszystko, by przedłużyć swoją przygodę w Pucharze Polski.

To zadanie wyjątkowo trudne. Pod koniec października Chrobry przegrał z Arką przed własną publicznością 0-2. O końcowym wyniku zadecydował gol Rubena Jurado oraz samobójcze trafienie Karola Danielaka w ostatniej z minut, ale trzeba przyznać, że gdynianie wówczas okazali się po prostu lepsi. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego to drużyna, która nie zawodzi w pucharach. Nie przyniosła nam wstydu w eliminacjach Ligi Europy, dobrze prezentuje się także w „Pucharze 1000 drużyn”. By stanąć naprzeciw głogowian w niezwykle efektowny sposób pokonali już Śląsk Wrocław 4-2 oraz nieco mniej efektownie wygrali na wyjeździe z Podbeskidziem 2-1. Nieco dłuższą drogę do ćwierćfinału przeszedł Chrobry. Pierwszoligowiec walkę o występ na Stadionie Narodowym rozpoczął już na początku lipca meczem z MKS-em Kluczbork. Później głogowianie pokonali kolejno Ruch Chorzów oraz Piasta Gliwice. Na uznanie zasługuje szczególnie ostatni z tych rywali, bowiem Niebiesko-Czerwoni nie tylko byli zdecydowanym faworytem tamtego starcia, ale Waldemar Fornalik wystawił również całkiem mocny skład. Podopieczni Grzegorza Nicińskiego udźwignęli jednak ciężar i dzięki bramkom Mateusza Machaja oraz Konrada Kaczmarka to oni zmierzą się w ten środowy wieczór z Arką Gdynia.

Skrót pierwszego spotkania:

Podejdą do niego niesieni niedzielnym zwycięstwem nad Ruchem Chorzów. Chrobry pokonał przed własną publicznością czerwoną latarnię zaplecza Lotto Ekstraklasy 1-0, a zwycięskiego gola zdobył w doliczonym czasie gry Mateusz Machaj. To było już ostatnie ligowe starcie w 2017 roku. Zespół Grzegorza Nicińskiego przerwę zimową spędzi na szóstym miejscu w tabeli mając na swym koncie 30 punktów.

Zadowoleni z siebie mogą być także gdynianie. W sobotę zdecydowanie, bo aż 5-0 zwyciężyli z tegorocznym beniaminkiem, Sandecją Nowy Sącz. Dzięki bramkom Rubena Jurado, Mateusza Szwocha oraz Siergieja Kriwca spotkanie rozstrzygnęło się właściwie w ciągu pierwszego kwadransa. Później Arka nie musiała już właściwie nic, a zdołała zanotować jeszcze dwa trafienia. Na listę strzelców po raz drugi wpisał się Mateusz Szwoch, a swoją bramkę po przerwie dołożył także Adam Marciniak. Wątpliwe, aby strzelcy tamtych goli mieli szansę dołożyć swoje trafienia również w środę. Leszek Ojrzyński najpewniej dokona wielu zmian w składzie, dając szansę swym mniej grającym na co dzień podopiecznym.

Arbiter: Kornel Paszkiewicz (Wrocław)
Dla sędziego, który na co dzień prowadzi spotkania zaplecza Lotto Ekstraklasy będzie to premierowe spotkanie z piłkarzami Arki Gdynia. Miał on natomiast okazję pełnić rolę rozjemcy w jednym ze starć głogowian. Chrobry przegrał wówczas z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0-1.

Pierwsze starcie
25 października 2017: Chrobry Głogów – Arka Gdynia 0-2 (Jurado, Danielak sam.)

Droga do ćwierćfinału:
Arka Gdynia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia 1-2 (Piesio, Zarandia)
Arka Gdynia – Śląsk Wrocław 4-2 (Zbozień, Kakoko, Siemaszko x2)

Chrobry Głogów – Piast Gliwice 2-1 (Machaj, Kaczmarek)
Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 1-3 (Machaj, Danielak, Trytko)
MKS Kluczbork - Chrobry Głogów 0-3 (Trytko x2, Szczepaniak)

Forma w poprzednich ligowych spotkaniach:
Arka Gdynia
Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz 5-0 (Jurado, Szwoch x2, Krivets, Marciniak)
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1-2 (Łukasiewicz, Zbozień)
Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 0-1
Legia Warszawa - Arka Gdynia 2-0
Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok 4-1 (Marcjanik, Siemaszko, Warcholak, Wlazło sam.)

Chrobry Głogów – Ruch Chorzów 1-0 (Machaj)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów 1-0
Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 1-2 (Gąsior, Machaj)
Chrobry Głogów – Drutex-Bytovia Bytów 0-0
Chrobry Głogów – Chojniczanka Chojnice 0-0

Ostatnie bezpośrednie starcia:
5 czerwca 2016: Arka Gdynia – Chrobry Głogów 1-1 (Yussuff – Szczepaniak)
15 listopada 2015: Chrobry Głogów – Arka Gdynia 0-1 (Abbott)
23 maja 2015: Chrobry Głogów – Arka Gdynia 0-0
31 października 2014: Arka Gdynia – Chrobry Głogów 1-0 (Ława)

Mecz Arka Gdynia - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu Arka Gdynia - Chrobry Głogów rozpocznie się o godz. 17:45 w Polsacie Sport. Początek relacji z meczu o godz. 17:55 w Polsacie Sport. Komentować będą Tomasz Włodarczyk i Andrzej Iwan (z Gdyni).

18:00 mecz Arka Gdynia - Chrobry Głogów