0

• Tym pozytywnym akcentem żegnam się z Państwem. Serdecznie dziękuję z uwagę!

• Kibice skandują:

que sera sera ,areczka trzy punkty ma.
  • KONIEC ! 3:0 dla Arki, żółto-niebiescy byli lepsi w całym meczu i pewnie wygrali to spotkanie. Ruch szukał swoich okazji, lecz bezskutecznie. Trzema asystami popisał się Szwoch.

• Sędzia doliczył 3 minuty do drugiej części gry.

• Groźny strzał Stępińskiego ląduje na słupku bramki Jałochy.

• Kolejna zmiana. Teraz w szeregach gospodarzy Błąd za Da Silvę.

• Ostatnia zmiana gości. Moneta za Ćwielonga.

• Jak padł gol? Szwoch dobrym podaniem obsłużył Siemaszkę, ten wykorzystał źle ustawionego Skabę i strzałem w krótki róg pokonał bramkarza. 3 asysta Szwocha!

• GOL! Autorem trzeciej bramki Siemaszko!

• Dogranie Siemaszki blokuje jeden z defensorów Ruchu.

• Po starciu w środkowej części boiska mocno ucierpiał Warcholak, z trudem podnosi się z boiska.

• Arkowcy starają się przejść środkiem boiska pod bramkę Skaby, defensywa Ruchu tym razem dobrze blokuje akcje.

• Na boisko wchodzi Marciniak, zmienia Yannicka Kakoko.

• Ruch stara sie przedrzeć skrzydłami, nic z tego. Defensywa Arki dobrze sobie radzi.

• Druga zmiana w zespole chorzowian. Mazek za Przybeckiego.

• Jak padł gol? Szwoch wypuścił Bożoka na środku boiska, ten mimo ciężkiej pozycji umieścił futbolówkę w siatce. Przypominam, że jest to druga asysta Szwocha w tym meczu.

• GOL! Strzelcem bramki Bożok!

• Na boisku pojawia się Siemaszko, schodzącym jest strzelec pierwszej bramki Zjawiński

• Doskonałe dogranie z rzutu wolnego, Arak blisko zdobycia bramki.

• Ruch teraz stara się namieszać. Stępiński faulowany na 30 metrze, rzut wolny dla Niebieskich.

• Pierwsza zmiana! W miejsce Hanzela, na boisku melduje się Arak.

• Po dograniu w pole karne piłkarze Arki domagali się rzutu karnego, sędzia wskazał tylko na rzut rożny.

• Tak w pierwszej połowie wyglądała oprawa Arkowców.

• Tym razem dośrodkowanie z drugiej strony boiska. Wrzutkę Bożoka wybijają goście.

• Piłka wpada do siatki bramki strzeżonej przez Jałochę, lecz bramka nie uznana. Piłkarze z Chorzowa faulowali w ataku.

• Po dośrodkowaniu Przybeckiego obrońcy Arki z trudem wyjaśniają sytuację. Gospodarze w opałach!

• Dobry przerzut Warcholaka do Szwocha. Sędzia podnosi rękę w górę, spalony.

• Mogło być 1:1, strzał Przybeckiego z najbliższej odległości blokuje Sołdecki.

• Piłkarze rozpoczęli spokojnie, dużo walki w środku pola.

• ZACZYNAMY! Ruch rozpoczął od środka boiska.

• Piłkarze wybiegli już na murawę, zaraz zaczynamy!

• Pierwsza połowa ewidentnie pod dyktando gospodarzy. Wiele strzałów z dystansu i dośrodkowań. Ruch nie ma pomysłu na gdynian, lecz wynik to wciąż sprawa otwarta. Czekamy na druga połowę.

• Przed zejściem do szatni żółtą kartką został ukarany Szwoch. Jest to pierwsze "żółtko" w tym meczu.

• KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI GRY !

• Sędzia dolicza 3 minuty gry!

• Tym razem Sambea! Niemiecki pomocnik strzałem z szesnastego metra zaskoczył Skabę, bramkarz z trudnościami paruje piłkę na rzut rożny.

• Po faulu przed polem karnym Arka rozpoczęła od rzutu wolnego, zagranie Bożoka wybija obrońca Ruchu.

• Ponownie Dariusz Zjawiński, po rzucie rożnym zawodnik ten pomylił się nieznacznie strzałem głową.

• Ruch szuka swojej okazji, lecz nie mogą się przebić przez defensywę Arki.

• Gdynianie nie odpuszczają, podchodzą wysokim pressingiem pod obronę gości.

• Rzut wolny z około 35 metra dla Arki, strzał Szwocha pewnie łapie bramkarz Ruchu.

• Ależ Arkowcy teraz przycisnęli, tworzą groźne akcje. Przed chwila przed szansą stanął Zjawiński, strzał był za słaby.

• Mogło być 2:0 ! Bożok po dośrodkowaniu z prawej strony myli się o centymetry .

• Aktualnie mamy okres gry w środku pola, zawodnicy zostawiają dzis wiele zdrowia na boisku.

• Widać, że Ruch pragnie szybko strzelić bramkę wyrównującą. Ciągłe ataki ze strony Niebieskich, Arka dobrze się broni.

• Jest druga bramka tego zawodnika w szeregach Arki. Asystował Szwoch.

• GOL! Strzelcem Dariusz Zjawiński, który pięknym strzałem z lewej nogi pokonuje bramkarza gości. Skaba bez szans.

• Ładną akacją z prawej strony boiska popisali się gdynianie, Socha dobrze ograł rywala lecz jego zagranie było niedokładne .

• Teraz to chorzowianie spróbowali przeprowadzić akcję z lewej strony boiska, defensywa Arki bezbłędnie interweniuje .

• Arkowcy wciąż próbują zagrozić bramce gości, lecz brakuje dokładności.

• Po zamieszaniu na połowie Ruchu, Arka zaczyna o rzutu wolnego z dalekiej odległości.

• Na trybunie "Górka" kibice Arki prezentują oprawę złożoną z flag i błyskających rac. Na boisku walka w środku pola.

• Ciągłe próby zaatakowania bramki Skaby, po kilku wrzutkach z obydwu stron boiska sytuacja się uspokoiła.

• Faul w środku pola, Arka rozpoczyna od rzutu wolnego.

• Teraz to Arka przejęła inicjatywę, blisko oddania strzału głową był Zjawiński.

• Kolejne próby strzałów na bramkę Jałochy, obrona dobrze blokuje.

• Pierwsza groźna akcja Chorzowian, niedokładne dośrodkowanie z prawej strony boiska.

• Zaczynamy ponownie!

• Mecz przerwany na kilka sekund, na płycie boiska wylądowały serpentyny wyrzucone przez fanatyków Arki.

• Zaczęli! Od środka Arkowcy!

• Sędzia właśnie wprowadza zawodników na murawę, jeszcze tylko przywitanie obu zespołów i zaczynamy

• Już tylko 10 minut dzieli nas od drugiej potyczki Arki przed własną publicznością, w sezonie Ekstraklasy 2016/2017. Czy beniaminek znów sprawi swoim kibicom sensację? Przekonajmy się

• Na ławce rezerwowych zawodników z Gdyni widnieje dziś Damian Zbozień. Nowy zawodnik żółto-niebieskich.

• Arka rozpocznie w takim składzie jak z Wisłą. Waldemar Fornalik zaś wprowadził cztery roszady kadrowe w porównaniu do meczu z Jagielonią, na boisku zobaczymy dziś: Cichockiego, Ćwielonga, Przybeckiego oraz Stępińskiego.

• Trwa rozgrzewka zawodników obu ekip. Pozostało 25 minut do meczu!

• Trybuny przy ul.Olimpijskiej powoli się zapełniają, sektor gości też powoli nabiera niebieskiego koloru.

• Witam Państwa, z tej strony Maciej Buss. Zapraszam do śledzenia relacji NA ŻYWO!