1

Zagłębie Lubin

1

• Serdecznie dziękuję Państwu za uwagę. Życzę miłego weekendu.

• Pierwsza połowa była mało owocna w akcje i strzały, zaś druga część gry była bardzo emocjonująca. Podsumowując: pierwsza połowa to lekka przewaga klubu gości, zaś druga połowa to popis Arkowców.

• KONIEC! Podział punktów przy ul.Olimpijskiej.

• Sędzie dolicza 3 minuty.

• Piłkarze próbują tworzyć akcje, ale chyba brakuje im sił. Okres gry w środku pola.

• Ostatnia zmiana także w zespole przyjezdnych. Janus za Janoszkę na ostatnie minuty.

• Marcjanik otrzymuje żółtą kartkę za faul na pomocniku Zagłębia.

• Ostatnia zmiana w Arce. Yusuff za Da Silvę.

• Szwoch! Pomocnik ten został obsłużony dobrym podaniem od Marcusa Da Silvy, ale jego strzał dobrze broni bramkarz.

• Dobrze wykonany rzut rożny dla Arki. Pilkę po strzale głową chwyta Polacek.

• Arka ciągle napiera. Gospodarze stwarzają sobie wiele sytuacji podbramkowych, teraz strzał Marcusa został zablokowany.

• Przypominamy, że Adrian Błąd ma za sobą występy w Zagłębiu.

• Teraz zmiana gospodarzy. Z boiska schodzi strzelec bramki Bożok, za niego na boisku widnieje Błąd.

• Druga zmiana w zespole gości. Schodzi Papadopulos, a w jego miejscu melduje się Nespor.

• Tym razem blisko byli goście! Jan Vlasko próbował pokonać Jałochę strzałem z "zewnętrzniaka". Bramkarz Arki świetnie broni.

• Zmiana w zespole gdynian. Siemaszko za Zjawińskiego.

• Teraz to goście przeprowadzili groźny atak. Wrzutkę wybijają jednak obrońcy Arki, Miedziowi od rzutu rożnego.

• Zjawiński! Ależ bomba z 30 metra! Po pięknym strzale napastnika Arki, piłka zatrzymała się na słupku bramki gości.

• Pierwsza zmiana. Vlasko wejdzie w miejsce Woźniaka.

• Widać, że Arka ma ochotę na zwycięstwo. Kilka strzałów pod bramką Polacka zablokowane przez defensorów z Lubina.

• Zółto-niebiescy budują atak pozycyjny przed polem karnym rywala.

• Kolejna dobra sytuacja gospodarzy. Strzał Marcusa z wielkimi problemami broni Polacek. Mamy rzut rożny dla Arki.

• Arkowcy teraz podchodzą wysokim pressingiem, defensywa Miedziowych bezbłędnie.

• Ależ zrobiło nam się widowisko. Obydwie drużyny ruszyły do ataku, akcja za akcją!

• Mogło być 2:1 dla Arki! Po rozgrywanym rzucie rożnym, piłka spadła pod nogi Marciniaka, który pomylił o centymetry.

• Arka napiera. Coraz odważniejsze próby żółto-niebieskich.

• Jak padł gol? Bożok popisał się fenomenalnym strzałem z woleja. Piłka ląduje w samym okienku bramki gości.

• GOL! Gola wyrównującego strzela Bożok!

• Zjawiński został wypuszczony na wolne pole przez kolegą z pomocy, lecz okazał się wolniejszy od obrońcy gości.

• Zaczynamy!

• Zawodnicy wybiegają na plac gry. Zaraz start drugiej połowy.

• Pierwsza połowa bardzo wyrównana. Mało strzałów i składnych akcji, głównie na boisku widzimy walkę w środku pola. Wynik ciągle jest sprawą otwartą. Za 10 minut zaczynamy drugą część gry.

• Koniec pierwszej połowy!

• Dobra dośrodkowania z rzutu wolnego wyjaśnia jeden z defensorów Miedziowych.

• Rzut wolny z prawej strony dla gospodarzy po brzydkim faulu na Marcusie Da Silva.

• Warcholak! Defensor Arki był o krok od pokonania Polacka. Piękny strzal z rzutu wolnego z trudnością broni bramkarz gości. Była to jedna z lepszych sytuacji dla gdynian.

• Za to samo zdarzenia kartkę ogląda także Jakub Tosik.

• Pierwsze żółtko ogląda Marcinaik za mało sportowe starcie z rywalem.

• Aktualnie na boisku widnieje walka o piłkę w środku pola.

• Jak padł gol ? Starzyński wykonywał rzut wolny z 30 metra. Piłka lekko odbiła się od Piątka i Marcjanika. Gol został uznany jako samobójczy.

• Arka napiera! Kibice domagają się karnego po rzekomym dotknięciu piłki ręka prze obrońcę Miedziowych. Sędzie nakazuje grać dalej.

• Mogło być 1:1! Po dograniu w pole karne, piłka spadła pod nogi Szwocha. Ten jednak myli się z bliskiej odległości.

• GOL! Samobój Marcjanika!

• Zjawiński! Złe zachowanie defensywy Zagłębia. Piłka spadła pod nogi napastnika Arki, ten bez namysłu uderzył lobem w stronę źle ustawionego Polacka. Były zawodnik Cracovii pomylił się minimalnie.

• Przypominamy, że ten zawodnik jeszcze do niedawna nosił koszulkę Zagłębia.

• Próba prostopadłego zagrania w pole karne gospodarzy, świetnie spisał się Zbozień wybijając futbolówkę.

• Pierwszy rzut rożny dla Zagłębia, dośrodkowanie pewnie chwyta bramkarz Arki.

• Swojego dryblingu spróbował Zjawiński. W spektakularny sposób chciał przejść stopera Miedziowych, obrońca znów górą.

• Kolejne dośrodkowanie z prawej strony boiska, tym razem Tosik. Defensorzy Arki wybijają piłkę.

• Obie drużyny uspokoiły grę, atak pozycyjny zaczyna drużyna z Lubina.

• Bardzo niecelne dośrodkowanie Starzyńskiego z prawej strony boiska. Zacznie bramkarz Zagłębia.

• Rajd Marcusa w środku pola został zatrzymany faulem, rzut wolny dla gospodarzy.

• Po dobrym dośrodkowaniu Papadopulosa bliski zdobycia bramki był napastnik Miedziowych. Od bramki Jałocha.

• Od początku meczu widać, że gospodarze chcą szybko zdobyć bramkę.

• Mamy pierwszy strzał, po składnej akcji Arkowców piłka ląduje obok bramki Polacka.

• Po dograniu Warcholaka z autu piłka ląduję w polu karnym gości, defensorzy oddalają zagrożenie.

• Na trybunach minuta ciszy, na boisku walka o piłkę w środku pola.

• Zaczęli! Od środka żółto-niebiescy.

• Szymon Marciniak właśnie wyprowadza zawodników na murawę, jeszcze tylko przywitanie obu zespołów i zaczynamy!

• Już tylko 10 minut dzieli nas od czwartej potyczki Arki przed własną publicznością, w sezonie Ekstraklasy 2016/2017. Czy żółto-niebiescy podtrzymają passę zwycięstw na swoim stadionie? Przekonajmy się

• Na ławce rezerwowych zawodników z Gdyni widnieje dziś Szymon Lewicki. Po raz pierwszy napastnik ten znalazł się w 18 meczowej.

• Obie drużyny rozpoczną mecz w takich samych składach jak w poprzedniej kolejce.

• Trybuny przy ul.Olimpijskiej powoli się zapełniają. Sektor gości dziś pozostaje pusty, ponieważ fanatycy Zagłębia zasiądą razem z kibicami Arki.

• Trwa rozgrzewka zawodników obu ekip. Nieco ponad 20 minut do meczu!

• Witam Państwa, z tej strony Maciej Buss. Zapraszam do śledzenia relacji NA ŻYWO!