• Koniec meczu! AS Monaco - RB Lipsk 1:4!

• Keita Balde opuścił boisko. W jego miejsce pojawił się Adama Diakhaby.

• Fabinho ukarany żółtym kartonikiem.

• Jemerson ukarany żółtą kartką.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• 45+2. Koniec I połowy!

• GOOOOOOOL! Naby Keita i 4:1 dla Lipska! Ależ szalone spotkanie! Pomocnik gości świetnie ograł Kamila Glika i strzelił nie do obrony!

• GOOOLLL!! Radamel Falcao najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu wolnego i zdobywa pierwszą bramkę dla Monaco!

• Joao Moutinho ukarany żółtą kartką.

• Diego Demme zmienił kontuzjowanego Marcela Sabitzera.

• GOOOLL!! Timo Werner pewnie wykorzystał rzut karny! 3:0 dla RB Lipsk!

• Rzut karny! Willi Orban został sfaulowany w polu karnym przez Radamela Falcao!

• Kibice RB Lipsk.

• Keita Balde znalazł się w doskonałej sytuacji, ale uderzył prosto w Petera Gulacsiego!

• GOOOLL!! Co tam się dzieje?! Timo Werner wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem i podwyższa prowadzenie Lipska! Ależ początek gości!

• GOOOLL!! Jemerson zalicza niefortunną interwencję i wybił dośrodkowanie Marcela Sabitzera do..własnej bramki! 1:0 dla RB Lipsk!

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Zawodnicy są już na murawie.

• W pierwszym meczu padł remis 1:1. Dzisiaj rozegrano już jedno spotkanie w grupie G. Besiktas zremisował z FC Porto 1:1 i zapewnił sobie awans do fazy pucharowej LM.

• Sędzią dzisiejszego meczu będzie Alberto Undiano Mallenco z Hiszpanii.

• Trwa rozgrzewka.

• Skład RB Lipsk:

• Ławka rezerwowych:

• Skład AS Monaco:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu AS Monaco - RB Lipsk!