Mecz Atletico Madryt - Chelsea Londyn ONLINE. Gdzie oglądać...

Mecz Atletico Madryt - Chelsea Londyn ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, Grupa C
2017-09-27 20:45

Atletico Madryt

1

Chelsea Londyn

2

• Piłka szła jak po sznurku !!! Chelsea zgarnia trzy punkty ! Oglądaliśmy dzisiejszego wieczoru naprawdę kawał dobrego futbolu ! Z mojej strony to wszystko. Dziękuje pięknie za uwagę !

• To co zrobili w ostatniej akcji piłkarze Chelsea powinno zostać nagrodzone Oscarem! Rewelacyjna akcja The Blues ! Po krótko rozegranym rzucie wolnym podopieczni Antonio Conte wymienili kilka szybkich, celnych podań, które zakończyły się trafieniem rezerwowego napastnika The Blues !

• I KONIEC MECZU !!!!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!! Coś nieprawdopodobnego !!!! Batshuayi !!!!!

• Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Szykują się ostanie minuty meczu. Czy któraś z drużyn przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

• Ostatnia zmiana w zespole The Blues. W miejsce Fabregasa, na boisku pojawia się Chistiensen.

• Drugą zmianą jaką dokonuje Antonio Conte, jest wejście na boisko Willian'a w miejsce Hazarda.

• Alvaro Morata opuszcza boisko, w jego miejsce melduje się na boisku Batshuayi.

• Szykuje się podwójna zmiana w Chelsea.

• Ostatnia zmiana w drużynie Atletico. Gimenez w miejsce Thomasa.

• Powinien strzelić drugą bramkę Alvaro Morata!!!! , który został obsłużonym znakomitym podaniem od Hazard'a. Hiszpański napastnik wyprzedził obrońcę, znalazł się niemal sam na sam z Oblakiem, który jednak skutecznie skrócił kąt i przeszkodził w zdobyciu bramki Moracie.

• Kolejna zmiana w zespole Diego Simeone. Gaitan w miejsce Correa.

• Mamy pierwszą zmianę w dzisiejszym spotkaniu. Boisko puszcza Carrasco, w jego miejsce melduje się na murawie Torres.

• Strzał Thomasa z dystansu ląduje na mniej więcej szóstym piętrze !

• Co tu się stało!!!!!!!! Fabregas powinien zdobyć drugą bramkę !!!!! Po straszliwym zamieszaniu w polu karnym piłka przypadkowo trafiła do Fabregasa. Ten musiał być jednak mocno zdziwiony takim obrotem sprawy, gdyż zmarnował stuprocentową sytuację !!!

• Piekielnie mocne i precyzyjne dośrodkowanie w pole karne Edena Hazarda musnął głową Alvaro Marota. Mamy ponownie remis !

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL mamy wyrównanie. Alvaro Morata !!!!!

• Atak na nogi Hazarda w wykonaniu Griezmanna. Zasłużona żółta kartka.

• Dobrą centrą z linii bocznej popisał się Azpiliceuta, nie sięgnął jednak piłki głową Alvaro Maorata. Mogło być groźnie !

• Brzydki faul Thomasa na Moracie. Zasłużone żółtko !

• Piłkarze powoli wychodzą z tunelu na murawę. Za chwilę rozpoczniemy drugą połowę !

• Oj nie zawodzi nas dzisiejszy spektakl w Madrycie ! Wydawało się w pewnym momencie, że gol dla Chelsea jest kwestią czasu, zaś to Atletico prowadzi do przerwy jedną bramką, chociaż powinno dwiema ! Drugie Szykuje się drugie fascynujące 45 minut spotkania !

• Tuż po tej znakomitej akcji gospodarzy arbiter główny zagwizdał w pierwszej części spotkania po raz ostatni !

• Najpierw atomowym strzałem popisał się Koke, który wybronił Courtoisa , zaś dobitka Saula minęła centymetry słupka bramki strzeżonej przez bramkarza Chelsea !!!

• Powinno być 2:0 !!!!!!!

• Za to przewinienie brazylijski obrońca ukarany żółtą kartką !

• Wszystko przez faul w polu karnym Davida Luiza, który przy rzucie rożnym zbyt natarczywie przytrzymywał Lucasa !

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Griezmann!!!!!

• Zarówno w posiadaniu piłki, jak i w liczbie podań górą drużyna Chelsea.

• Pół godziny gry za nami. Obiektywnie patrząc na to, co dzieje się na boisku zdecydowanie lepiej prezentują się goście, którzy znakomicie spisują głównie w defensywie.

• Ponownie w roli głównej Hazard. Sytuacyjny strzał Belga wprost w Oblaka.

• Kapitalna interwencja Oblaka !!! Po świetnym zagraniu Luzia, piłkę głową uderzał Morata.

• Bardzo słabe dośrodkowanie z rzutu wolnego Griezmana. Mogła być groźna akcja.

• Aleeeeż huknął z dystansu Eden Hazard !!!!! Piłka po strzale pomocnika Chelsea wylądowała na słupku !

• I ponownie Morata. Niemal kopia strzału z 5. minuty. Piłka daleko obok dłuższego słupka.

• Strzał Moraty przelatuje obok bramki Jana Oblaka.

• Arbiter główny dzisiejszego spotkania pan Cüneyt Çakir daje sygnał do rozpoczęcia spotkania ! Zaczynamy !

• Bohaterowie dzisiejszego wieczoru wychodzą na murawę ! Czas na hymn Champions League.

• Piłkarze Atletico goszcząc przyjezdnych z Londynu zaliczą absolutny debiut w europejskich pucharach na nowo powstałym obiekcie . Czy okaże się on udany? Przekonamy się o tym za kwadrans !

• Już niedługo przekonamy się, czy Alvaro Morata podtrzyma swoją znakomitą formę strzelecką i zdobędzie swoje premierowe bramki w Champions League w barwach Chelsea?

• Na konferencji przedmeczowej trener gości - Antonio Conte mówił o tym, że jego podopieczni muszą postarać się zmienić bieg historii, która w ostatnich latach jest taka, że to Hiszpanie rządzą w Europie.

• Chociaż dzisiejszego wieczoru absolutnym hitem wydaje się być starcie Bayernu z PSG, to jestem przekonany, że aktorzy dzisiejszego spektaklu rozgrywanego na Estadio Metropolitano nie zawiodą i pokażą piękny futbolu w najczystszej postaci.

• Z kolei Antonio Conte desygnował następującą jedenastkę

• Gospodarze wybiegną na murawę w następującym zestawieniu

• Znamy już wynik pierwszego spotkania w grupie C, w którym Karabach uległ na własnym boisku AS Romie 1:2.

• Z tej strony Michał Granosik. Kłaniam się nisko wszystkim wielbicielom Champions League i zapraszam na dwie godziny pełne wielkich emocji, które zagwarantują nam zawodnicy Atletico Madryt i Chelsea Londyn.

Michał Granosik

Atletico - Chelsea LIVE! Gorący wieczór w Madrycie

Atletico - Chelsea LIVE! Gorący wieczór w Madrycie ©x/news

Mecz Atletico Madryt - Chelsea Londyn ONLINE. Daniem głównym dzisiejszego wieczoru dla wszystkich koneserów Ligi Mistrzów jest niewątpliwe starcie dwóch tytanów – Bayernu z PSG. Warto jednak pamiętać, że deserem, a może i truskawką na torcie może okazać się drugi z hitów rozgrywanych w ramach 2. kolejki fazy grupowej Champions League, którym jest spotkanie Atletico – Chelsea.

Mecz Atletico Madryt - Chelsea Londyn ONLINE

Z przekonaniem graniczącym z pewnością możemy potwierdzić, że dzisiejszego wieczoru w Madrycie nie zawieje nudą. Do stolicy Hiszpanii przybywa rozpędzona Chelsea, która w ostatnich czterech spotkaniach ligowych i pucharowych rozjeżdżała niczym walec swoich przeciwników aplikując im aż 15.
bramek, tracąc przy tym tylko jednego gola. W wybornej formie znajduje się Alvaro Morata, który ostatni ligowy pojedynek z Stoke (4:0) wygrał niemal w pojedynkę zaliczając hat–tricka, czym powiększył swój dorobek strzelecki w Premier League do sześciu goli. Nokaut jaki wykonali na piłkarzach Karabachu (6:0) na inaugurację rozgrywek Champions League z pewnością uskrzydlił podopiecznych Antonio Conte. Zwłaszcza, że The Blues grali w nieco okrojonym składzie.

- Chelsea to zupełnie inny zespół niż ten, z którym rywalizowaliśmy w 2014 roku. Jestem pod wrażeniem ich stylu gry. To zgrana drużyna, grająca intensywnie, a przy tym zachowująca odpowiedni balans między obroną a atakiem. Menedżer Chelsea potrafi zaszczepić u piłkarzy mentalność zwycięzcy. Przeciwko takim drużynom nie gra się łatwo, ale mam nadzieję, że zaprezentujemy swój najwyższy poziom - uważa trener Atletico, Diego Simeone.

W obozie Diego Simeone panują zdecydowanie bardziej bojowe nastroje. Gospodarze dla których będzie to pucharowy debiut na nowym stadionie Estadio Wanda Metropolitano będą chcieli zapewne na dzień dobry odnieść premierowe zwycięstwo. Zwłaszcza, że w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów zespół ze stolicy Hiszpanii „tylko” zremisował na wyjeździe z Romą. Podrażnieni wojownicy Diego Simeone będą chcieli przełamać jeszcze jedną niekorzystną dla nich statystykę. Zespół Atletico w ostatnich latach nie potrafił znaleźć skutecznej metody na piłkarzy The Blues na własnym stadionie.

Jedno jest pewne – dzisiejszego wieczoru momenty będą. Możliwe, że będziemy świadkami wspaniałego widowiska. W końcu tego należy oczekiwać po znakomitych trenerach i ich fantastycznych piłkarzach.- Atletico to bardzo dobra drużyna ze świetnym trenerem, dobrą organizacją i musimy być bardzo uważni. Musimy spróbować zmienić bieg historii, a ta w ostatnich latach jest taka, że to Hiszpanie rządzą w Europie - przyznał menedżer Chelsea Antonio Conte. Ponadto Włoch, zapytany o możliwość spotkania na stadionie Diego Costy, przyznał, że nie będzie miał z tym żadnego problemu.

Liga Mistrzów: Kto wygra mecz Atletico Madryt - Chelsea Londyn?

Nie zagrają:

Atletico: Fernandez
Chelsea: Drinkwater

Przypuszczalne składy:

Atletico: Oblak - Juanfran, Savić, Godin, Luis - Koke, Gabi, Partey, Saul Niguez - Correa, Griezmann.
Chelsea: Courtois - Azpilicueta, Luiz, Cahill - Moses, Kante, Bakayoko, Alonso - Willian, Hazard; Morata.

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Chelsea - Atletico 1:3 (Liga Mistrzów, 30.04.2014)
Atletico - Chelsea 0:0 (Liga Mistrzów, 22.04.2014)
Chelsea - Atletico 1:4 (Superpuchar, 31.08.2012)

Mecz Atletico - Chelsea TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Canal+ Sport 2. W internecie mecz dostępny dzięki platformie Canal+ Sport Online. Komentują Andrzej Twarowski i Rafał Nahorny. Relacja LIVE w GOL24. Startujemy o 20:45.