Benfica Lizbona

0

FC Basel

2

• KONIEC! Benfica żegna się z europejskimi pucharami! Basel zagra dalej na wiosnę w Lidze Mistrzów!

• Fransson pojawia się na ostatnie sekundy.

• Goście mądrze wybijają rywali z rytmu.

• Oberlin opuszcza murawę, a na niej pojawi się Bua.

• Mocne uderzenie w wykonaniu Langa, ale niecelne.

• Ładna akcja Gabriela, ale zakończona beznadziejnym strzałem.

• Riveros melduje się w miejsce Petretty.

• Tu już chyba nic nie ulegnie zmianie. Zanosi się na szóstą porażkę miejscowych w tegorocznej edycji LM. Czy ktoś by się spodziewał takiej bezradności?

• Limit zmian w lizbońskim klubie wyczerpany.

• Almeida zmienia Samarisa.

• Petretta ukarany.

• Barbosa melduje się w miejsce Pizziego.

• Momentami miejscowi są bezradni. Druga bramka ewidentnie podcięła im skrzydła.

• Czy miejscowi zdołają się podnieść?

• Kartka dla Samarisa.

• Napastnik Bazylei trafia do bramki rywali z kilku metrów po zgraniu futbolówki przez Akanjiego!

• GOOL!!!!! OBERLIN!!!!!

• Akanji nieprzepisowo powstrzymywał Seferovicia.

• Jonas zmienia Diogo.

• Gospodarze oddali już 16 strzałów!

• CSKA prowadzi w Manchesterze 1:0! Ciekawa sytuacja robi się w grupie A.

• Szwajcarzy wywalczyli korner.

• Goście ze Szwajcarii bardziej skupieni na bronieniu się, niż na konstruowaniu akcji zaczepnych.

• Zablokowany strzał Duglasa, a chwilę później Samaris był bliski trafienia!

• Xhaka w 9 minucie został ukarany kartką.

• Tym razem Carvalho próbował wstrzelić futbolówkę przed bramkę Vaclika, ale nikt nie zamknął podania Portugalczyka.

• Żadna ze stron nie zdecydowała się na zmiany w zespole.

• Gospodarze od początku atakują bramkę rywali.

• Rozpoczynają gospodarze! Gramy, gramy!

• KONIEC! Do przerwy na Estadio da Luz prowadzą (1:0) goście ze Szwajcarii!

• W końcówce pierwszej części wreszcie zrobił nam się mecz.

• Douglas uderzył kąśliwie, futbolówka odbijała się od murawy i ostatecznie minęła prawy słupek bramki Vaclika!

• Lopez wybija futbolówkę sprzed własnej bramki i ratuje Benfikę od utraty drugiego gola!

• Wreszcie! Mocne, soczyste uderzenie Seferovicia i czeski bramkarz z wielkim trudem odbija futbolówkę!

• Miejscowi dużo częściej decydowali się na strzały, ale co z tego? Skoro Vaclik jest tak naprawdę bezrobotny.

• Goście oddali dwa strzały i jeden z nich przyniósł im bramkę.

• Wszystko w porządku. Możemy dalej obserwować boiskowe poczynania.

• W polu karnym gości leży Lopez. Chwila przerwy w grze.

• Fatalne rozegranie Pizziego. Miejscowym brakuje przekonania w akcjach ofensywnych. To nie jest ta Benfica, która czarowała szybką i skuteczną grą.

• Niecelny strzał Seferovicia.

• Bazylea głęboko cofnięta.

• Jardel bliski trafienia do szwajcarskiej bramki, ale jego strzał minął prawy słupek brami rywali w nieznacznej odległości!

• Goście cofnięci na własnej połowie.

• Miejscowi zmuszeni są do gry atakiem pozycyjnym.

• Pizzi uderzył z dystansu nieprecyzyjnie.

• Portugalczycy próbują przebić się przez szwajcarskie zasieki jak na razie bez efektu.

• Xhaka wykonał nieprzemyślany atak na rywala. Zasłużona żółta kartka.

• Gospodarze występują w czerwono-białych kompletach. Goście zaś w biało-niebieskich.

• Benfica wywalczyła korner.

• Warto pochwalić za asystę Langa.

• GOOOL!!!! ELYOUNOUSSI WYKORZYSTUJE KAPITALNE DOŚRODKOWANIE I GŁOWĄ TRAFIA DO SIATKI RYWALI!!!

• Celny strzał z rzutu wolnego jednego z zawodników FC Basel. Nie zaskoczył on jednak golkipera klubu z Lizbony.

• Głupia strata w środku pola i przyjezdni ruszyli z kontrą, którą faulem przerwał Samaris.

• Długa piłka na Seferovicia, ale za długa. Futbolówka w rękawicach Vaclika.

• Miejscowi długo utrzymują się przy piłce od pierwszego gwizdka arbitra.

• Na pozycji spalonej Oberlin.

• Od środka rozpoczynają goście ze Szwajcarii! Gramy, gramy!

• Obiekt miejscowych nie jest dziś pełny, ale nie ma co się dziwić. Pięć spotkań - pięć porażek.

• Arbiter wyprowadza obie jedenastki na murawę!

• Gospodarze grają dziś o honor, a rywale z Bazylei toczą korespondencyjny bój o awans do 1/8 finału z CSKA Moskwa.

• "jedenastka" gości:

• zestawienie miejscowych:

• Witamy serdecznie! Ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów rozpocznie się już za 45 minut! My będziemy śledzić wydarzenia z Lizbony. Tam Benfica mierzy się z FC Basel!