Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 1 Górnik Łęczna

• Koniec spotkania! Punkty zostają w Niecieczy. Termalica jest już trzecia w tabeli. Ma dziewięć punktów. A Górnik? No cóż, dołuje. Ledwie jeden punkt po czterech kolejkach... Pora wziąć się w garść!

• GOOOOOOOOOOOOL! Szmatiuk na 2:1!

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• Opuszcza boisko Juhar. Za niego wchodzi Wróbel.

• Gospodarze mogą przeprowadzić jeszcze jedną zmianę.

• NIE MA GOLA! Jovanović przestrzelił z paru metrów. Co za okazja na 3:0... Wymarzona!

• Kolejna centra w pole karne Termaliki - bez powodzenia.

• Z dystansu Leandro. Jeszcze był rykoszet! Ostatecznie piłka mija bramkę o dwa lub trzy metry.

• Mecz zbliża się do końca. Nie widać po gościach, żeby dali radę wcisnąć chociaż kontaktowego gola. Sam Ubiparip to za mało.

• Babiarz zmienił Stefanika.

• Znowu groźnie Ubiparip! Nie ma gola. Dobra zmiana.

• W tak zwanym międzyczasie Kędziora zastąpił Misaka.

• Jovanović ukarany żółtą kartką.

• Okazja dla gości! Ubiparip skacze do główki po kornerze, ale uderza obok długiego słupka!

• Zła próba Juhara. Górnik wyszedł z kontrą i ma rzut rożny.

• Kartka dla Drewniaka. Termalika stoi przed szansą na trzecią bramkę. Rzut wolny z dobrej odległości.

• Strzał Ubiparipa. Obok bramki. Dobra sytuacja. Podawał z prawej strony Bonin.

• - "Graaaamy, daaaawaj!" - niesie się z ławki gospodarzy.

• Na razie łęcznianie za bardzo nie potrafią odpowiedzieć na drugiego gola dla Termaliki. Mają piłkę, ale nie pod polem karnym przeciwnika.

• Górnik nie wygląda źle, nawet nieźle wszedł w drugą połowę. Teraz strzelał Piesio. Wchodzi Ubiparip za Grzelczaka. Komplet zmian wykorzystany.

• No to teraz wynik jest niebezpieczny, jak mawia trener Termaliki, Czesław Michniewicz. 2:0 to wcale nie jest jeszcze zwycięstwo!

• GOOOOOOOOOOOL! I jest 2:0! Szybka kontra Termaliki i do siatki piłkę skierował Juhar! Dużą pracę wykonał Misak.

• Akcja indywidualna Danielewicza. Wykorzystał błąd obrony Termaliki, ale strzału nie oddał.

• Teraz uderzenie Piesio. Oj niecelne...

• Na razie jedną akcję zrobili przyjezdni. Ale bez powodzenia. Po zamieszaniu w polu karnym piłka została wybita.

• Gramy! Właśnie zaczęła się druga część spotkania.

• A Jarecki zmienia Pitrego.

• Zmiany u gości. Piesio wchodzi za Vukobratovicia.

• Za moment rozpoczęcie drugiej części spotkania.

• Przycisnął Górnik w końcówce, ale wyrównać nie zdołał. Koniec pierwszej połowy.

• WOW! Grzelczak z przewrotki po dobrej akcji Łęcznej i dośrodkowaniu z powietrza Leandro. Strzał niezły, ale w sam środek bramki. Broni Pilarz.

• Leandro dośrodkowywał z lewej strony - blokują obrońcy. Rzut rożny.

• "Żółtko" dla Grzelczaka.

• Kolejna ofensywna akcja gospodarzy - świetna interwencja Prusaka we własnym polu karnym!

• Kontrowersyjna decyzja sędziego Krasnego. Pruchnik odbił piłkę ręką po kopnięciu Misaka, ale nie było to raczej zagranie kwalifikujące się na "jedenastkę". Jovanović uderzył mocno w środek. 1:0 dla gospodarzy!

• GOOOL DLA TERMALIKI! JOVANOVIĆ Z KARNEGO!

• "K...., ŻYJEMY PANOWIE!" - krzyczy Prusak na kolegów.

• Żółta kartka dla Pruchnika.

• Odpowiada Łęczna. Ale co to jest za odpowiedź? Grzelczak kopnął mocno z lewej strony boiska i... piłka przeleciała na drugą stronę boiska.

• Prusak łapie piłkę po strzale z powietrza Stefanika z lewej strony pola karnego. Strzał był jednak za słaby by mógł przynieść bramkę.

• Kolejne dośrodkowanie Fryca wybijają obrońcy, piłka spada pod nogi Kupczaka, którego strzał udem blokuje Szmatiuk. Obrońca z Łęcznej na pewno poczuł to uderzenie...

• Groźnie pod bramką Prusaka! Po dośrodkowaniu z prawej strony główkował Juhar, ale niecelnie. Powinien lepiej trafić w futbolówkę Słowak.

• Żółta kartka dla Plevy.

• Dobre dogranie w pole karne Termaliki z rzutu wolnego, ale żaden z zawodników z Łęcznej nie zdołał skierować piłki do bramki.

• Starcie powietrzne Plevy i Bonina - ucierpiał ten drugi.

• Po tym "groźnym" ofensywnym akcencie gra nieco się uspokoiła.

• SŁUPEK! Świetna akcja Grzelczaka, który rewelacyjnie dośrodkował z lewego rogu, piłkę przyjął Danielewicz, jednak po jego strzale futbolówka trafiła w ramę bramki! Bardzo dobra akcja gości.

• Trochę anemiczny strzał Misaka z lewej strony pola karnego, ale piłka nieprzyjemnie skozłowała i Prusak musiał się rzucić i odbić ją do boku.

• Dobra ostra piłka z prawej strony boiska w wykonaniu Fryca - niewiele brakowało by Kupczak lub Gutkovskis wbił futbolówkę do bramki. Jednak wciąż 0:0...

• I już atakuje Górnik, ale Pleva nie dał się ograć na prawej stronie boiska.

• Teraz zaatakowało Termalica, ale przytomnie z bramki wyszedł Prusak, który złapał futbolówkę.

• Łęczna gra szybko piłką w środku pola, nie potrafi się jednak przedostać pod pole karne gospodarzy.

• Termalica straciła piłkę w środku boiska (nie było faulu Pitrego na Putiwcewie?), Danielewicz strzelał po ziemi sprzed pola karnego - Pilarz broni na raty!

• Juhar dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale piłkę łapie Prusak.

• Termalica już atakuje!

• Zaczynamy!

• Już za chwilę pierwszy gwizdek...

• Rezerwowi Górnika: Małecki, Komor, Piesio, Juriša, Śpiączka, Ubiparip, Jarecki.

• Rezerwowi Termaliki: Baran, Ziajka, Babiarz, Wróbel, Staňo, Kędziora, Nowak.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 4. kolejki Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Łęczna. Początek spotkania już o 15:30.