Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 1 Legia Warszawa

Legia Warszawa

1

• W miejce Moulina wchodzi Prijović.

• To tyle na dzisiaj, za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, dobrej nocy!

• Legia przegrywa kolejny już mecz w tym sezonie, wydawało się, że przerwa reprezentacyjna pozwoli legionistom na poprawę dyspozycji, ale tak się po prostu nie stało.

• KONIEC MECZU! Kolejny raz niespodzianka w Niecieczy staje się faktem!

• Węgier posłał piłkę w prawy górny róg bramki, bramkarz nie miał nic do powiedzenia. Legia rzuca się do ataku!

• Idealne uderzenie Nemanji Nikolicia, w samo okienko. Ależ będą emocje!

• Groźny rzut wolny dla Legii około szesnaście metrów przed bramką.

• Aż cztery minuty doliczone do spotkania w Niecieczy.

• Vadis Odjidja-Ofoe dośrodkowuje w kierunku Kaspra Hamalainena, piłka tylko odbija się od Fina. Piłka pod nogami Krzysztofa Pilarza.

• To już chyba tradycja, że ilekroć Legia gra z Bruk-Betem, to nie potrafi odnieść zwycięstwa, mało tego, mistrzowie Polski nigdy nawet nie prowadzili ze Słonikami!

• WOJCIECH KĘDZIORA BLISKO ŚRODKA BRAMKI, BEZBŁĘDNIE!

• JESZCZE JEDEN KARNY DLA TERMALIKI, WOJCIECH KĘDZIORA FAULOWANY PRZEZ JAKUBA CZERWIŃSKIEGO! ARKADIUSZ MALARZ UKARANY ZA DYSKUSJE!

• Bezsensowne podanie Michała Kopczyńskiego mija linię bramkową. Grę wznowi Krzysztof Pilarz.

• Strzał Nemanji Nikolicia z pięciu metrów zablokowany! Błyskawicznie to uderzenie oddał Węgier!

• Kasper Hamalainen zmienia Miroslava Radovicia, to ostatnia zmiana w drużynie Legii.

• Rzut rożny dla Legii, piłkarze z Warszawy sygnalizują zagranie ręką w polu karnym, ale sędzia nie używa gwizdka.

• Vladislavsa Gutkovskisa zmienia Wojciech Kędziora, czyli piłkarz, który udowodnił, że ma sposób na Legię.

• Obraz meczu wciąż nie zmienia się. Legioniści wciąż atakują, ale z ich ataków wciąż wynika niewiele. Z taką grą nie można marzyć nawet o remisie w środę z Borussią.

• Za mocne górne podanie w kierunku Steevena Langila, reprezentant Martyniki nie zdołał utrzymać piłki na placu gry.

• Żółta kartka dla Dalibora Plevy za faul przy linii bocznej, niepotrzebny faul zakończony karą indywidualną.

• Michał Kopczyński zmienia Adama Hlouska.

• Dobry strzał Vadisa Odjidji-Ofoe z dystansu wypluwa Pilarz, do piłki dopada Nemanja Nikolić, również trafia w bramkarza, ale i tak Węgier był na spalonym.

• Niecelne dośrodkowanie Łukasza Brozia, grę od bramki wznowi Krzysztof Pilarz.

• Bruk-Bet Termalica rzadko pojawia się na połowie Legii, wyraźnie grając z kontrataku. Wciąż przy piłce Legia, ale jest to posiadanie kompletnie bezowocne.

• Jeszcze jedno niecelne dośrodkowanie z rzutu rożnego, tym razem w wykonaniu Guilherme. Ciekawe, że wszystkie rzuty rożne w dzisiejszym meczu Legia wykonuje krótko, przez podanie do najbliższego zawodnika, który potem ma za zadanie jak najszybciej posłać piłkę w szesnastkę.

• Miroslav Radović zdecydował się na rajd środkiem boiska, nie pomógł mu żaden z kolegów i Serb traci piłkę. Legia bije głową w mur.

• Mateusz Kupczak fauluje Nemanję Nikolicia w środkowej strefie boiska przerywając kontratak gości, sędzia tym razem oszczędził pomocnika Bruk-Betu.

• Za mocne dośrodkowanie Łukasza Brozia z boku pola karnego na piąty metr, piłka opuszcza boisko przez linię boczną.

• Arkadiusz Malarz łapie piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego przez Bartłomieja Babiarza.

• Guilherme zbyt płasko dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale Legia utrzymuje się przy piłce.

• Pierwsza połowa rozpoczyna się, przy piłce Legia Warszawa!

• Za chwilę ruszamy z drugą połową!

• Termalica prowadzi zasłużenie. Legia niby wciąż utrzymuje się przy piłce, ale nie potrafi tego wykorzystać, to gospodarze robią z niej lepszy pożytek. Na pewno po przerwie czeka nas wiele emocji!

• Koniec pierwszej połowy w Niecieczy. Bruk-Bet Termalica prowadzi z Legią 1:0.

• Sędzia dolicza dwie minuty do pierwszej połowy spotkania.

• Bardzo mocny strzał Jakuba Czerwińskiego z dystansu, ale był on równie silny, co niecelny.

• Arkadiusz Malarz piąstkuje piłkę posłaną z rzutu wolnego, po chwili traci ją Nemanja Nikolić.

• Legia cały czas przebywa przy piłce, powoli tworzy swoją akcję, piłkarze wymieniają kolejne podania, ale... nic z tego nie wynika. To nie wygląda dobrze dla drużyny z Warszawy.

• Miroslav Radović dobrze uruchomił Guilherme na lewym skrzydle, ale pomocnik dośrodkowuje zdecydowanie za mocno.

• Wreszcie dobre dośrodkowanie Steevena Langila, bliski skierowania go do siatki był Nemanja Nikolić, ale Węgier nie zdołał czysto uderzyć piłki.

• Petarda Nemanji Nikolicia z linii pola karnego i z najwyższym trudem broni Krzysztof Pilarz!

• Termalica blisko drugiego gola! Roman Gergel doskonale dośrodkowuje na głowę Guilherme Hauberta Sityi, Brazylijczyk myli się o metr!

• Niecelne dośrodkowanie Steevena Langila, teraz przy piłce Termalica.

• Legia próbuje w jakiś sposób wyrównać, ale są to póki co niezwykle anemiczne próby. Słoniki doskonale się bronią.

• Niemożliwe, co tam się stało! Centrostrzał Steevena Langila trafia w poprzeczkę, spada pod nogi Nemanji Nikolicia, Węgier z najbliższej odległości nie trafia do siatki!

• Z żółtą kartką Guilherme, legionista ostro faulował Bartłomieja Babiarza.

• Samuel Stefanik schodzi z boiska, który odniósł uraz. Zastąpi go... Guilherme Haubert Sitya.

• Arkadiusz Malarz wybrał dobry róg, rzucił się i zabrakło mu kilku centymetrów do obrony tej jedenastki! Słoniki prowadzą z Legią!

• GOOOOL, VLASTIMIR JOVANOVIĆ NIE MYLI SIĘ Z 11 METRÓW!

• RZUT KARNY DLA GOSPODARZY, RĘKĄ ZAGRYWA JAKUB RZEŹNICZAK!

• Niecodzienna sytuacja, bowiem kontuzji doznał... sędzia.

• Legia bardzo powoli konstruuje swoje akcje, piłka najczęściej znajduje się w okolicach linii środkowej.

• Słaba próba uderzenia Guilherme z dwudziestu metrów. Krzysztof Pilarz odprowadził nie został nawet zmuszony do interwencji.

• Póki co spotkanie jest dość wyrównane, żadna z drużyn nie osiągnęła wyraźnej przewagi.

• Odważna próba Vlastimira Jovanovicia sprzed pola karnego, po rykoszecie Słoniki mają rzut rożny, nic z niego jednak nie wynika.

• Vladislavs Gutkovskis faulowany przez Jakuba Czerwińskiego, Termalica stara się utrzymać przy piłce.

• Świetne dośrodkowanie Guilherme z rzutu wolnego i Jakub Czerwiński o centymetry mija się z piłką! Świetna okazja gości!

• Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry nie przyniosło efektu w postaci choćby strzału. Wciąż jednak przy piłce legioniści.

• Nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry, chwilę później korner wywalczyli goście.

• Jakub Rzeźniczak fauluje Vladislavsa Gutkovskisa, pierwszy rzut wolny dla gospodarzy.

• Mecz rozpoczyna się, przy piłce Bruk-Bet Termalica Nieciecza!

• Bohaterowi starcia w Niecieczy meldują się na murawie!

• Zarówno Termalica jak i Legia ustawione są dziś w formacji 4-3-3.

• W Niecieczy ciepły wieczór, 23 stopnie Celsjusza. Warunki idealne do rozegrania meczu.

• Mecz z Legią jest okazją do oficjalnego otwarcia stadionu w Niecieczy. Przed meczem odbywa się koncert, tuż za bramką postawiona została scena. Dość niecodzienny obrazek na stadionie, a już na pewno nie przed meczem piłkarskim.

• Ostatni mecz między tymi dwoma zespołami to wiosenne starcie w Niecieczy, zakończone sensacyjnym 3:0 dla gospodarzy. Dwie bramki strzelił Wojciech Kędziora, jedną dołożył Patrik Misak. Obaj rozpoczną mecz na ławce rezerwowych.

• Termalica rozegrała z Legią dwa spotkania w całej swojej historii. Żadnego z nich póki co nie wygrała Legia. Bilans to jeden remis i jedno zwycięstwo Bruk-Betu.

• Do meczu pozostało jeszcze pół godziny, zachęcam więc do zapoznania się z zapowiedzią tego starcia, którą znaleźć można tutaj.

• Niespodziewanie do składu Legii wraca Jakub Rzeźniczak. Szansę debiutu otrzymają dziś za to Roman Gergel i Jakub Czerwiński, do tego po przerwie do drużyny Legii wraca Miroslav Radović i także zacznie dzisiejszy mecz od pierwszej minuty..

• Oto ustawienie taktyczne obu zespołów oraz rezerwowi.

• Znamy już składy na to spotkanie, znajdą je Państwo w panelu po prawej stronie serwisu.

• Witam, już za 45 minut zaczynamy mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa. Na relację na żywo zaprasza Piotr Bernaciak!