Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 - 0 Wisła Płock

• Guilherme zagrywal w stronę Kędziory, ale piłkę przejął Reca.

• Furman nienajlepiej przyjął sobie piłkę, przez co nie zdołał oddac strzału.

• Arbiter doliczył trzy minuty.

• Wrzutka Wlazło nie mogła zaskoczyć Pilarza. Spokojna interwencja.

• To powinien byc gol! Okrutne pudło Babiarza. Stanął przed pustą bramką i nie trafił do siatki. Fenomenalny kontratak Nowaka i niecelnie podanie.

• Miękko wrzucona piłka przez Furmana w pole karne. Nafciarze wywalczyli korner.

• Kędziora pomknął do przodu, nie zdołał jednak wiele zdziałać.

• Próba strzału Putivtseva. Z bardzo daleka. Nie zagroziła bramce.

• Mecz jest bardzo wyrównany. Piłka za bardzo nie zagłębia się pod żadną z bramek. Krązy w środku boiska, między nogami kolejnych rywali.

• Wojciech Kędziora w miejsce Vladislavsa Gutkovskisa.

• Osya pomknął do przodu, usiłował podac w pole karne, lecz piłka nie dotarła do celu.

• Babiarz uciekł Furmanowi, po czym podał do jednego z partnerów. Strzał z dystansu niecelny.

• Dimitar Iliev zastąpił Sergieja Krivca.

• Nowak miał szanse na wejście smoka - od razu znalazł sie z piłka w polu karnym rywala. Na tym jednak skończyły się pozytywy.

• Dawid Nowak pojawił sie na murawie. Zmienił Vlastimira Jovanovicia.

• Po rzucie rożnym pod bramka Pilarza nie zaistniało niebezpieczeństwo.

• Pierwszy kontrakt z piłka Recy i juz wywalcozny korner.

• Arkadiusz Reca pojawił sie równiez na boisku. Za Giorgi Merebashvilego

• Pierwsza roszada w tym spotkaniu. Samuel Stefanik za Dalibora Plevę.

• Stępiński dośrodkował pod bramkę, a do piłki idealnie wyskoczył Kante. W poprzeczkę.

• Rzut wolny. Babiarz ze stałego fragmentu gry. Piłka wleciała pod sama bramkę, gdzie w ogromnym chaosie ucierpiał Kiełpin. Piłka wyleciała z pola karnego.

• Guilherme dośrodkował ze stałego fragmentu gry. Skuteczna interwencja Wlazło.

• Bozić sfaulował Gutkovskisa w środku boiska. Będzie rzut wolny dla niecieczan.

• Nadal niewiele sie dzieje. Obaj golkiperowie nie uwijaja się bynajmniej w swoich bramkach. Właściwie zupełnie nie musieli jak dotąd interweniowac.

• Druga część gry jak na razie nie porywa. Ani tempem ani kolejnymi sytuacjami. Futbolówka raczej toczy sie powoli a zawodnicy wymieniaja podania w środku boiska.

• Furman dobrze przerzucił piłkę na lewą stronę, jego podanie przedłużył Kante, a w końcu doszel do niej Merebashvili. Gruzin przegrał starcie z frycem.

• Zaczęło się dosyć niepozornie. Wisła walczyła troche na połowie przeciwnika, ale nie wdarła się nawet w pole karne.

• Druga połowa już wystartowała. Czy przyniesie gole?

• Koniec pierwszej połowy. Na razie 0:0 w Niecieczy.

• Arbiter doliczył minutę, a w tym czasie Kante zawalczył o oddanie strzału. Nienajlepiej odebrał jednak piłke dograną przez Stefańczyka.

• Oj krążyła i krązyła piłka po połowie Termaliki. Nic jednak z tego nie wynikło na dobra sprawę.

• Płocczanie bardzo spokojnie poczynali sobie na połowie Niecieczy. Bez zagrożenia - strzał z dystansu Furmana nie mógł wręcz zostać zamieniony na gola.

• Guilherme próbował zdziałać coś na prawym skrzydle. Piłkę przejęli jednak goście i to oni powoli suną do przodu.

• Dobre dośrodkowanie Stępińskiego. Futbolówka minęła i Wlazło i Kante. Żaden nie oddał jednak strzału.

• Vlastimir Jovanović z żółta kartką za faul taktyczny. To juz czwarty kartonik Jovanovicia w tym sezonie. Nie zagra więc ze Śląskiem.

• Guilherme z rogu. Wlazło wyprowadził piłkę z własnego pola karnego.

• Sporo zamieszania w polu karnym Wisły. W końcu piłkę wybił stamtąd Wlazło.

• Gutkovskis tyłem do bramki odebrał na wbiegającego Gergela. Celny strzal - góra jednak Kiełpin.

• Rogalski przebił się lewym skrzydłem i dograł pod bramkę Pilarza. z futbolówką minął się Kante.

• Kriviec fajnie zgrał w pole karne. Nieporozumienie pomiędzy Merebashvilim a Kante i w rezultacie bez zagrożenia dla Pilarza.

• Furman tym razem z rogu. Osyra nie daje sie jednak dzisiaj zaskoczyć.

• Jak zwykle do piłki podszedł Furman. Do piłki skakał Kante, lecz nie doskoczył.

• Wlazły faulowany przez Plevę. Będzie rzut wolny dla płocczan.

• Kriviec posłał podanie w poprzek bramki, ale odczytał to Fryc. Oddalił zagrożenie.

• Płocczanie powoli i niesmiało weszli na połowę niecieczan. Wymieniali podania, aż w końcu Rogalski zdecydował się na dłuższe podanie. Fajnie pod swoją bramka wygląda jednak dzisiaj Osyra.

• Stefańczyk popędził skrzydłem i dośrodkował w pole karne. Skutecznie Osyra.

• Merebashvili wyruszył z atakiem, lecz zadanie nieco utrudnił mu Guilherme. Wraz z Kupczakiem fajnie zapracowali teraz w obronie.

• Kriviec sprytnie ograł Plevę po czym skierowął piłkę pole karne w kierunku Merebashvilego. Ten jednak nie odczytał jego zamiarów.

• Idealne podanie Fryca z prawej strony. Głową strzelał Gutkovskis. Niecelnie.

• Kontratak Babiarza z Gutkovskisem swietnie zahamowany przez gości. Kante do brze cofnął sie do obrony.

• Furman z rzutu wolnego - jego dośrodkowanie w pole karne odczytane i odebrane jednak przez Osyrę.

• Faul Jovanovicia w ataku de facto przerwał akcję Słoników. Szymiński dorze ustawiony na własnej połowie.

• Furman praktycznie z połowy. Strzał do statystyk - wybitnie niecelny.

• Po pierwszym, w miarę szybkim kwadransie, teraz gra nieco zwolniła. Futbolówka coraz częściej w środku pola i coraz rzadziej pod bramkami. Czy ta tendencja się utrzyma?

• Wisła bardzo nieśmiała tworzyła sobie sytuację, lecz szybko została zatrzymana.Futbolówka krąży w środku boiska.

• Rzut wolny dla Bruk-Betu. Guilherme dośrodkował w pole karne - trochę chaosu, lecz goście wyszli z tej sytuacji obronną ręką.

• Merebashvili dobrze wrócił pod własne pole karne i sam zatrzymał dwójkową akcję Gergel - Jovanović.

• Szymiński spokojnie wyhamował nadbiegającego na piłke Gutkovskisa. Akcja Niecieczy zahamowana.

• Dobre dośrodkowanie Guilherme z rogu Zamykał je Osyra, lecz piłka minęła się z bramką.

• Jovanović długo walczył na prawej stronie z Rogalski. Po podaniu Gergela wywalczył korner.

• Bardzo niecelny strzał Rogalskiego po dośrodkowaniu Furmana z rogu.

• Stefańczyk niedokładnie dośrodkował w pole karne i Merebashvili miał tam problemy z opanowaniem piłki. Podał w końcu do Kriveca, a ten wywalczył rzut rozny.

• Niecieczanie długo wymieniali podania w środku pola. W końcu przerzut na prawe skrzydło. Stamtąd też nadeszło dośrodkowanie w pole karne. Spokojnie Kiełpin

• Ponownie krótkimi podaniami próbowali Naficiarze. Bozić ze Stępińskim pociągnęli kolejny atak. Dośrodkowywał ten drugi, lecz Kante uderzył niecelnie.

• Stefańczyk wyszedł z własnej połowy i podął do Krivca. Ten jednak nie zdziałał zbyt wiele.

• Stępiński pokazał się w ofensywie, jego wymiana podań z Merebashvilim nie wyszła jednak najlepiej. Futbolówkę przejęli gospodarze.

• Furman dośrodkował z rzutu roznego. W polu karnym głową piłke odbił jeden z jego partnerów i wylądowała ona na słupku.

• Krivec skierował piłkę pod polem karnym na prawo do Wlazłego. Ten wywalczył pierwszy w tym meczu korner.

• Gospodarze nie zwlekając długo ruszyli do przodu. Nieśmiały atak skrzydłem od początku do końca kontrolowany przez Stępińskiego oraz Kiełpina.

• Bruk-Bet rozpoczął już ten mecz. Zaczynamy!

• Termalica odniosła trzy zwycięstwa z rzędu. Czy dzisiaj dopisze sobie czwarte?

• Przywitanie kapitanów Maksymiliana Rogalskiego oraz Bartłomieja Babiarza już za nami. Za moment zaczynamy.

• Arbiter główny wyprowadził już obie jedenastki na murawę.

• Daniel Stefański, arbiter dzisiejszego spotkania, sędziował już w tym sezonie starcie Wisły. To był wygrany mecz 2:1 z Lechią Gdańsk. Czy ponownie przyniesie podopiecznym Marcina Kaczmarka szczęście?

• Ubiegły weekend zwycięski okazał sie równiez zespół Nafciarzy. Może trochę niespodziewanie zwyciężyly z Pogonią Szczecin, Autorem obu trafień Jose Kante. Czy napastnik strzeli i dzisiaj?

• Równo tydzień temu, także o 18.00 Termalica zwyciężyła na wyjeździe z Ruchem Chorzów. Trzy punkty zapewnił swojemu zespołowi Vladislavs Gutkovskis, jednak Słonie do końca mogły drżeć o zwycięstwo. Niebiescy, grając w dziesięciu w końcówce stworzyli sobie multum sytuacji, Nie zdołali jednak żadnej wykorzystać i to niecieczanie wracali do domów z tarczą. Czy równie szczęśliwi będa dzisiaj wieczorem?

• Te zespoły doskonale znają sie z pierwszoligowych rozgrywek. Po raz pierwszy staną jednak naprzeciw siebie na szczeblu Ekstraklasy. Na naszych oczach pisze się więc historia. Dla kogo okaże się szczęśliwsza?

• Już za nieco ponad kwadrans rozpoczniemy już 10. kolejkę LOTTO Ekstraklasy. Za nami już własciwie 1/3 sezonu zasadniczego, a tabela prezentuje sie dosyć niespodziewanie. Czy dzisiaj na samym jej szczycie dojdzie do zmian? Wszystko okaże się w meczu Bruk-Bet Termaliki, która już za chwilę podejmie Wisłę Płock.