Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Lubin ONLINE....

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Zagłębie Lubin

1

• Wszyscy spodziewali się kolejnego zwycięstwa 1:0 dla Zagłebia i porażki 0:1 dla Bruk-Betu, a tu po raz kolejny Lotto Ekstraklasa udowadnia że jest piekielnie nieprzewidywalna! Za wspólnie spędzone 90 minut bardzo dziękuje i zapraszam na kolejne relacje w naszym serwisie.

• Co tam się stało! Bardzo długie dośrodkowanie w pole karne Zagłębia. Nie wiadomo dlaczego Martin Polacek wyszedł z bramki prawie na 16 metr, a David Guba zdołał wpakować piłkę do siatki! Bramkarz gości długo nie zapomni tej sytuacji!

• KONIEC! Coż za końcówka tego meczu!!

• GOOOOOOOOOL! Tragiczny błąd Martina Polacka i David Guba zdobywa bramkę!

• Była szans na remis dla gospodarzy, ale ręką w polu karnym zagrał Maksimenko.

• 3 minuty dłużej potrwa dzisiejszy mecz.

• Najjaśniejszym punktem tego meczu wydaje się Alan Czerwiński. Młody debiutant, świetnie podłącza się do akcji ofensywnej co okrasił wcześniej asystą.

• Czy Bruk-Bet stać na jakiś zryw i wywalczenie remisu? Patrząc po poziomie dzisiejszego spotkania to stawiałbym, że nie.

• Mamy debiut w Ekstraklasie. Wychowany w Niemczech Adam Matuszczyk zmienia Filipa Jagiełło.

• Gutkovskis fauluje w polu karnym przeciwnika i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Najlepsza szansa dla gospodarzy w tym meczu! Po dużym zamieszaniu w polu karnym z 5 metra uderzał Kupczak ale końcówką palca ratuje swoją drużynę Martin Polacek!

• Tylko 3105 widzów ogląda dzisiejsze spotkanie. Słaba frekwencja.

• Składna akcja zakończona celnym strzałem Arkadiusza Woźniaka. Po raz kolejny świetnie broni Jan Mucha.

• Szybki kontratak gości mógł się zakończyć drugim golem, ale Adam Buksa pośliznał się i marnuje sytuacje.

• Akcja skrzydłem Zagłębia. Mocne dośrodkowanie Woźniaka ląduje w rękawicach Muchy,

• Ostatnią zmianę przeprowadza Mariusz Rumak. Patrik Misak zmieniony przez Davida Gube.

• Kolejne nieudane zagranie z rzutu wolnego Filipa Starzyńskiego. Dzisiaj nie wychodzą mu jego flagowe zagrania.

• Świetna interwencja Daniela Dziwniela w polu karnym. Mogło być groźnie bo na piłkę czyhał już Gutkovskis.

• Strzelec jedynej bramki Martin Nespor opuszcza boisko. Zastępuje go Adam Buksa.

• Kolejna zmiana w szeregach Bruk-Betu. Bartosz Śpiączka schodzi, a na murawie melduję się Vladislavs Gutkovskis.

• Krótko rozegrany korner przez zawodników z Lubina. Tym razem jednak nie przyniosło to efektu w postaci strzału.

• Ładnie dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego z rzutu wolnego, ale defensorzy gospodarzy wybijają piłkę na rzut rożny.

• Groźna akcja Zagłębia po dośrodkowaniu Dziwniela, ale Jan Mucha w ostatniej chwili ratuje sytuacje.

• Arkadiusz Woźniak zmienia Jakuba Świerczoka.

• Daniel Dziwniel fauluje Fryca i mamy zółtą kartkę.

• Ciekawa statystyka.

• Patryk Fryc popisuje się bardzo mocnym wyrzutem z autu. Piłka ląduje jednak w rękach Polacka.

• Łukasz Piatęk pogubił się w polu karnym rywala. Była szansa na zdobycie gola.

• Co się stało teraz w polu karnym Zagłębia! Piłka latała po 16 gości niczym w Pinball'u i jakimś cudem wpadła do bramki! Niestety dla fanów Słoni na bardzo widocznym spalonym był Bartosz Śpiączka!

• Już druga połowa będzie lepsza niż pierwsza! Świetnie rozegranie piłki na prawą stronę do Alana Czerwińskiego, który znakomicie podłączając się do akcji ofensywnej, notuje asystę. Martin Nespor tylko musiał dostawić nogę.

• GOOOOL! Super początek drugiej połowy! Martin Nespor strzelcem!

• Zaczynamy drugą połowę. Gorzej być już nie może, więc trzeba myśleć pozytywnie.

• W przerwie następuje zmiana. Samuel Stefanik zostaje zmieniony przez Martina Mikovicia.

• 13 kolejny mecz z wynikiem 0:0 do przerwy. O tym meczu w pierwszej połowie wiele powiedzieć nie można. Nawet nie było celnego strzału. Oby druga połowa była dużo lepsza.

• Koniec pierwszej połowy.

• Filip Jagieło poprowadził indywidualną akcje oskrzydlającą, ale oczywiście zakończył ją tragicznym dośrodkowaniem.

• Dośrodkowanie Daniela Dziwnela jest wizytówką dzisiejszego meczu. Fatalne.

• Świetnie wyszedł na pozycję Jakub Świerczok, mógł wyjść sam na sam, ale był na minimalnym spalonym.

• Jarosław Jach chciał wyprowadzić akcję swojej drużyny. Na chęciach się tylko skończyło. Tragiczne podanie stopera gości.

• Mamy już 33 minutę a celnego strzału nie widać nawet na dalekim horyzoncie.

• Dobrze skonstruowana akcja gospodarzy, zakończona po raz kolejny zamieszaniem i stratą piłki.

• Bardzo ciężką piłkę do swojego bramkarz zagrywa Jarosław Jach. Mogło się to skończyć tragicznie.

• Potężny strzał Jovanovicia. Piłka ląduje na sąsiednim polu.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Daniel Dziwniela. Jego koledzy pogubili się jednak w polu karnym przeciwnika i futbolówka zostaje wybita.

• Seria niedokładnych, chaotycznych akcji po obu stronach. Na razie bez celnego strzału.

• Artem Putiwcew brzydko fauluje Świerczoka i mamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu.

• Świetna piłka w pole karne do Łukasza Piątka. Szybszy jednak był Jarosław Jach, który wyjaśnia sytuacje.

• Bardzo chaotyczna akcja gospodarzy, piłka ląduje pod nogami Patrika Misak, lecz jego uderzenie leci wysoko ponad bramką.

• Miał okazje dośrodkować z rzutu wolnego Filip Starzyński ale robi to bardzo nieudolnie i Zagłębie traci piłkę.

• Akcja po stronie gospodarzy. Niezłe dośrodkowanie Bartosza Śpiączki ląduje w rękach Polacka.

• Ostre wejście obrońcy Bruk-Betu w Jakuba Świerczoka. Paweł Gil jednak niewzruszony.

• Pierwsza akcja gości, ale rozbrzmiewa gwizdek sędziego. Faul w ataku.

• Rozpoczynamy! Od środka zaczyna Jakub Świerczok!

• Kapitanem gospodarzy jest Krzysztof Piątek, który ostatnio był piłkarzem ich dzisiejszego rywala - Zagłębia.

• Paweł Gil wyprowadza zawodników przy akompaniamencie hymnu Bruk-Betu!

• Ostatnie 12 meczów Lotto Ekstraklasy do przerwy kończyło się remisami 0:0! Oby dzisiaj było inaczej!

• Dziś swoje jubileuszowe mecze rozegra trzech zawodników. Lubomir Guldan zagra po raz 100, a Jakub Świerczok i Samuel Stefanik po raz 50! Gratulujemy!

• Do meczu pozostało nieco ponad 20 minut! Zachęcam więc Państwa do przeczytania zapowiedzi napisaną przez Kaję Krasnodębską!

• Komu uda się dzisiaj wyrwać 3 punkty?

• Zupełnie inaczej wygląda sytuacja ekipy Mariusza Rumaka, która swoje dwa mecze przegrała (też po 1:0 z Wisłą Kraków i Jagiellonią). Może dzisiaj uda się przełamać?

• Drużyny, które za ok. 30 min zainaugurują 3 kolejkę Lotto Ekstraklasy znajdują się aktualnie po dwóch różnych biegunach tabeli. Zagłębie po dwóch skromnych zwycięstwach (1:0 z Koroną i Śląskiem), może pochwalić się kompletem punktów i 3 miejscem w tabeli.

• Skład Bruk-Betu Nieciecza!

• Skład Zagłębia Lubin!

• Witam wszystkich bardzo serdecznie! Już za niecałe 45 minut rozpoczniemy 3 kolejkę Ekstraklasy sezonu 2017/2018! Naprzeciw siebie stanie Bruk-Bet Termalica Nieciecza i Zagłębie Lubin! Na relację z tego spotkania zaprasza Bartłomiej Modzelewski!

Kaja Krasnodębska

1/3
przejdź do galerii

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Lubin ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Fot. Tomasz Ho£Od / Polska Press

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Lubin ONLINE. Pełnia wakacji i piątkowy wieczór mogą oznaczać tylko jedno: start ligowego weekendu. Punktualnie o 18.00 rozpocznie się trzecia kolejka Lotto Ekstraklasy. Na inaugurację starcie w Niecieczy podczas którego będący na dnie tabeli Bruk-Bet podejmie plasujące się na razie na podium Zagłębie.

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Lubin ONLINE

Bruk-Bet i Zagłębie to zespoły, które do najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej awansowały w tym samym czasie. Przed sezonem 2015/2016 lubinianie po krótkiej przerwie powrócili do walki o najważniejsze tytuły, natomiast niecieczanie pojawili się w Ekstraklasie po raz pierwszy.
Od tej pory obie ekipy doskonale radzą sobie w ligowej rzeczywistości. W poprzednich latach nie musiały drżeć o spadek, nie tylko plasując się w środku tabeli, lecz momentami nawet piastując nawet najwyższe pozycje. Taki jest też cel na aktualny rok – zarówno jedni jak i drudzy chcieliby znaleźć się w górnej ósemce.

Po dwóch kolejkach bliżej grupy mistrzowskiej są Miedziowi, którzy niezwykle udanie rozpoczęli sezon 2017/2018. Mimo że spotkania z ich udziałem nie należały do najbardziej efektownych, okazywały się jednak bardzo w wykonaniu podopiecznych Piotra Stokowca efektywnymi. Dwa poniedziałkowe starcia i dwa jednobramkowe zwycięstwa. Rywale co prawda nie najsilniejsi, ale lubinianom należą się brawa za konsekwencje. Zwłaszcza, że w starciu ze Śląskiem Wrocław całą drugą połowę musieli poradzić sobie w dziesięciu. Jeszcze przed przerwą drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Jakub Tosik.

Ubiegłego weekendu równie korzystnie nie wspominają Słoniki, którzy ponownie nie zdobyli nawet punktu. I tak jak przegrywając na inaugurację z białostoczanami mieli trochę pecha, tak już w poprzedni piątek w Krakowie okazali się po prostu słabsi. Biała Gwiazda przez praktycznie całe spotkanie konsekwentnie atakowała ich bramkę, a w końcówce Jan Mucha nie dał rady rewelacyjnemu Petarowi Brlekowi. W konsekwencji dotychczasowy bilans Mariusza Rumaka w roli trenera Termaliki to dwie porażki. Czy z lubinianami uda mu się poprawić niekorzystne statystyki?

Poprzedni sezon wyżej zakończyli niecieczanie. To oni w ostatniej kolejce zdołali zakwalifikować się do górnej ósemki i dzięki temu już na zakończenie rundy zasadniczej mogli cieszyć się z pewnego utrzymania. Lubinianie taką okazję mieli dopiero kilka meczów później. Koniec końców uplasowali się na dziewiątej pozycji. Z pewnością pomogły im w tym punkty wywalczone w starciach z Bruk-Betem. W ubiegłych rozgrywkach dwa spotkania między tymi drużynami zakończyły się zwycięstwami Miedziowych. Jak będzie tym razem?

Piątkowe spotkanie poprowadzi Paweł Gil z Lublina. W obecnych rozgrywkach nie miał on jeszcze okazji sędziować meczów ani Zagłębia ani Bruk-Betu.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Lubin: Kto wygra mecz Ekstraklasy?

Mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Lubin TRANSMISJA TV

Wstęp do meczu rozpocznie się o godz. 17:30 na kanale Eurosport 2. Początek transmisji ze spotkania Bruk-Bet Termalica - Zagłębie od godz. 17:55 w Eurosport 2.

18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Lubin
Eurosport 2

Tekstowa relacja na żywo z meczu Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Lubin w GOL24.pl!