Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Olimpia Grudziądz

Chojniczanka Chojnice

3

Olimpia Grudziądz

1

• Koniec meczu w Chojnicach! Chojniczanka z nawiązką odrobiła straty i pokonała u siebie Olimpię Grudziądz 3:1.

• Optymistyczna próba Karola Angielskiego, który zdecydował się na strzał z przewrotki. Mocno się przeliczył.

• Piotr Idzik dolicza 4 minuty do drugiej połowy.

• Gospodarze oddali pole Olimpii, która nie może nic stworzyć. Najwyraźniej pogodziła się z porażką.

• Łukasz Budziłek broni strzały Jakuba Łukowskiego. Pierwszy z rzutu wolnego, drugi już z akcji.

• Na ostatnie minuty wchodzi Andrzej Rybski, który zmienia Iralkiego Meschię.

• Goście za bardzo się odkryli i nadziali na groźną akcję Chojniczanki. Jacek Podgórski podał do Łukasza Kosakiewicza, który najpierw ograł Maticia Zitko, a potem pewnie pokonał bramkarza Olimpii!

• GOL! ŁUKASZ KOSAKIEWICZ!!!

• Jacek Paszulewicz wzmacnia linię ognia. Wprowadza Oskara Trzepacza w miejsce Adrian Bielawskiego.

• Znowu było bardzo groźnie po strzale Jakuba Łukowskiego z 25 metrów! Piłka o centymetry minęła bramkę Łukasza Budziłka!

• Michał Markowski doigrał się. Jego kolejne przewinienia zostały upomniane żółtą kartką.

• Marcin Woźniak podłączył się do akcji ofensywnej. Dośrodkował ciut za mocno w "szesnastkę" gospodarzy, gdzie Piotr Kieruzel zgrywa piłkę do własnego bramkarza.

• I po chwili jeszcze jedna. Jakub Mrozik za Rafała Grzelaka.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Za Jakuba Biskupa na murawie pojawia się Łukasz Kosakiewicz.

• Karol Angielski nie ma dzisiaj łatwego życia. Jest skutecznie odcinany pod podań. Przed chwilą powstrzymał go Michał Markowski.

• Jakub Łukowski mógł, a właściwie powinien, wpisać się na listę strzelców! Zamiast tego posyła piłkę z kilku metrów wprost w Łukasza Budziłka!

• Hattrick Tomasza Mikołajczaka. Nie w golach, a w spalonych. Powinien bardziej obserwować, jak ustawieni są zawodnicy Jacka Paszulewicza.

• Coraz groźniej w polu karnym grudziądzan. Najpierw co prawda źle dośrodkował Przemysław Pietruszka (piłkę złapał Jakub Wrąbel), ale po chwili bramkarz Olimpii broni groźny strzał chcącego się zrehabilitować Jakuba Biskupa!

• NIE MA GOLA! Jakub Biskup uderza w słupek bramki Jakuba Wrąbla!

• Irakli Meschia pada w polu karnym Olimpii, a sędzia bez wahania wskazuje na "wapno"!

• Jakub Łukowski zastępuje Kamila Kurowskiego.

• Odpowiedź Chojniczanki. Po składnej akcji Pawła Zawistowskiego z Rafałem Grzelakiem piłkę dostaje Tomasz Mikołajczak. Ten znowu jest na spalonym.

• Olimpia rzuciła się na rywala, jakby do herbaty z cytryną dostała coś "ekstra". Kamil Kurowski został sfaulowany w środku pola.

• Z kolejnym atakiem ruszyli gracze Olimpii. Dalekim wybiciem przerwał ją jednak Paweł Zawistowski.

• Próbka niekonwencjonalnego rozegrania stałego fragmentu gry została wzorowo odczytana przez Michała Markowskiego - przeciął podanie kierowane do Adama Banasiaka.

• Karol Angielski zyskuje rzut wolny dla swojej drużyny ok. 25 metrów. I tak sporo "wygrał", bo zdaniem sędziego był faulowany przez Michała markowskiego.

• Drugie trzy kwadranse właśnie się rozpoczęły!

• Koniec pierwszej połowy. Dzięki bramce "do szatni" Chojniczanka prowadzi z Olimpią Grudziądz, mimo że od 9. minuty przegrywała.

• Napastnik gospodarzy wykorzystuje świetne płaskie dośrodkowanie ze skrzydła, i formalnością było odpowiednie dostawienie stopy. Jakub Wrąbel bez szans!

• GOL! TOMASZ MIKOŁAJCZAK!!!

• Gospodarze ruszyli za ciosem i niewiele brakowało, by wyszli na prowadzenie! Mariusz Malec na to nie pozwolił - wybija piłkę z linii bramkowej po strzale Michała Markowskiego z kilku metrów!

• Kapitan żółto-czerwonych popisał się klasycznym centrostrzałem z ok. lewego narożnika pola karnego. Piłka zatrzymała się dopiero w bramce!

• REMIS W CHOJNICACH! PAWEŁ ZAWISTOWSKI!!!

• "Żółtko" dla Adama Banasiaka za faul.

• Tomasz Mikołajczak strzela głową wysoko nad bramką Jakuba Wrąbla. Powinien znacznie lepiej wykorzystać dośrodkowanie Wojciecha Lisowskiego.

• Michał Markowski, w momencie dośrodkowania Rafała Grzelaka, strzela głową. Liniowy podniósł jednak chorągiewkę - spalony.

• Spóźniony wślizg Marcina Kaczmarka, który skosił Jakuba Biskupa. Żółta kartka.

• Zdaniem sędziego walczący o pozycję, i piłkę zagraną przez Pawła Zawistowskiego, Piotr Kieruzel fauluje Mariusza Malca.

• W odpowiedzi atak Chojniczanki! Mocne uderzenie Jacka Podgórskiego z linii 16. metra broni jednak Jakub Wrąbel!

• Dariusz Kłus pewnie wybija piłkę z własnego pola karnego po dośrodkowaniu Pawła Zawistowskiego. Po chwili kapitan gospodarzy zdecydował się na strzał zza pola karnego. Jakub Wrąbel spokojnie obserwował, jak piłka przelatuje daleko od jego bramki.

• To chyba była najlepsza akcja piłkarzy Macieja Bartoszka! Irakli Meschia zagrał prostopadle do Tomasza Mikołajczaka. W ostatniej chwili piłkę spod jego nóg wybił wślizgiem Adrian Bielawski.

• Marcin Woźniak bez patyczkowania przerywa atak gospodarzy, wybijając piłkę na uwolnienie. Chojniczanka próbuje odpowiedzieć, ale brakuje jej argumentów.

• Uderzenie Marcina Kaczmarka z ponad 25 metrów mija bramkę Łukasza Budziłka w bezpiecznej odległości.

• Dariusz Kłus nie widział innej możliwości powstrzymania Tomasza Mikołajczaka, jak zrobić to faulem. Szybko rozegrany stały fragment, po którym Piotr Kieruzel pada w "szesnastce" Olimpii. Sędzia nie dopatrzył się faulu - upomniał jedynie zawodnika Chojniczanki.

• Łukasz Budziłek łapie piłkę po nieudanym dośrodkowaniu Adama Banasiaka.

• Jacek Podgórski ruszył z odsieczą. Zabrał piłkę Adamowi Banasiakowi w środku boiska, ale szybko ją stracił. Po chwili Adam Bielawski zagrywa nie w tempo do Karola Angielskiego.

• Kompilacja błędów obrony Chojniczanki zakończyła się najgorzej, jak to możliwe. Mylili się Wojciech Lisowski i Michał Markowski,; także swój udział miał Przemysław Pietruszka. Ostatecznie bezpańską piłkę w stronę siatki skierował Marcin Smoliński!

• GOL DLA OLIMPII! MARCIN SMOLIŃSKI!!!

• Pewna i udana interwencja Jakuba Wrąbla poza "szesnastką". Uprzedził szarżującego Jacka Podgórskiego.

• Dariusz Kłus wybija piłkę z własnego pola karnego po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka spadła pod nogi jednego z gospodarzy, który został zablokowany.

• Karol Angielski dostaje dobre podanie, ale powinien baczniej obserwować ustawienie defensywy żółto-czerwonych. Dał się złapać w pułapkę ofsajdową

• Jakub Biskup strzela z pola karnego obok bramki Olimpii.

• Marcin Woźniak przecina podanie kierowane na bok do Jacka Podgórskiego. Zrobił to w taki sposób, że goście będą mieli aut.

• Pierwsza połowa rozpoczęta!

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Kapitanami są Paweł Zawistowski i Marcin Kaczmarek.

• Gospodarze dzisiejszego pojedynku są na wysokiej trzeciej lokacie z dorobkiem 22 punktów. Grudziądzanie, którzy zgromadzili 17 "oczek", są na jedenastym miejscu.

• "Zmiennicy" w Chojniczance: Kamil Miazek, Łukasz Kosakiewicz, Hieronim Gierszewski, Mariusz Kryszak, Jakub Mrozik, Andrzej Rybski i Bartłomiej Niedziela.

• Jacek Paszulewicz ma jeszcze do dyspozycji Patryka Królczyka, Lukasa Klemenza, Daniela Kraskę, Oskara Trzepacza, Damiana Ciechanowskiego i Jakuba Łukowskiego.

• Zanim poznamy ławki rezerwowych obu ekip, warto zapoznać się z zapowiedzią "pióra" Joanny Sobczykiewicz:

• Tomasz Górski, kłaniam się nisko, i zapraszam na tekstowe sprawozdanie z tego pojedynku!

• Ten weekend obfituje w prawdziwe dania. Jednak zawsze przed nimi jest przystawka. Czy na to miano zasłuży mecz w Chojnicach, gdzie Chojniczanka - która nie przegrała 11 domowych spotkań z rzędu - podejmie Olimpię Grudziądz? Jest tylko jeden sposób, by się o tym przekonać. Śledzić relację NA ŻYWO z tego spotkania w GOL24.pl!