Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Znicz Pruszków

• Paluchowski dostał jeszcze kartkę.

• A teraz świetnej szansy nie wykorzystał Mikita!

• Długołęcki za Niewulisa.

• Kartka dla Biskupa.

• Okazja dla Znicza! Stryjewski nie wykorzystuje jednak prezentu od Dumieńskiego.

• Wygląda na to, że wynik się nie zmieni. Albo inaczej: nic na razie na to nie wskazuje.

• A u gości Paluchowski zmienia Kitę.

• Mrozik za Grzelaka. Komplet zmian w Chojniczance wykorzystany.

• Kopciński w miejsce Banaszewskiego.

• Kartkę otrzymał Kieruzel. Sporo tych upomnień dzisiaj...

• I Kozłowski za Niedzielę.

• Kosakiewicz za Biernata.

• Kartka dla Zaborowskiego.

• Bartoszewicz również otrzymuje kartkę.

• Mecz stał się nudny. Po wybuchowym początku teraz mamy walkę o środek pola.

• Obie drużyny oddały po jednym strzale. Ten Znicza był celny, ten Chojniczanki już nie.

• Główkował Jagiełło. Obok bramki, niecelnie.

• Od razu kartka dla Markowskiego.

• Zaczęła się właśnie druga odsłona spotkania!

• Przerwa! Po 45 minutach Chojniczanka remisuje ze Zniczem. Wracamy za kwadrans.

• Ataki Chojniczanki są nieskuteczne. Za chwilę będzie przerwa. Wynik raczej się przed nią nie zmieni.

• Końcówka pierwszej połowy delikatnie mówiąc nie porywa.

• A teraz kartka dla Zembrowskiego.

• Mikita dostał żółtą kartkę.

• Niedziela marnuje podanie od Zawistowskiego.

• Dzieje się! Znowu akcja Znicza. Tym razem Kita nie wykorzystał podania od Jagiełły. Było groźnie.

• Fatalny błąd Dumieńskiego i jest 1:1. Gola strzelił Jagiełło. Zawodnik związany z Pomorzem. Był w Lechii Gdańsk, Arce Gdynia...

• GOOOOOOOOOOOOL! MAMY WYRÓWNANIE!

• Kartka dla Niedzieli.

• Zły wybór Zawistowskiego. Zamiast kopnąć, wykazał się altruizmem - podał. Akcja straciła na znaczeniu.

• Chojniczanka dąży do zdobycia drugiej bramki. Wykonuje pressing na połowie rywala.

• Szybko poszło. Podanie od Grzelaka wykorzystał Biernat!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0! Dla Chojniczanki

• Króluje niedokładność. Po obu stronach barykady.

• Na razie przewagę ma Chojniczanka.

• Pierwszy gwizdek, a więc zaczynamy!

• Piłkarze pojawili się na murawie. Pogoda idealna!

• Piłkarze zeszli do szatni. Za chwilę ponownie zjawią się na boisku.

• W ostatniej kolejce Chojniczanka zremisowała na wyjeździe z GKS Katowice 1:1. Znicz natomiast podzielił się punktami z Chrobrym Głogów. Było 0:0.

• Faworyt jest wyraźny. To gospodarz. Po trzech kolejkach ma siedem punktów i jest w czołówce tabeli. Co innego Znicz. Tylko raz zdobył punkt.

• To może być świetny mecz. Z przynajmniej jednego powodu. Oba pierwsze spotkania tego sezonu, które rozegrano w Chojnicach były futbolowymi strzelaninami. Najpierw 2:2 z Zagłębiem Sosnowiec, potem 5:4 (!) ze Stomilem Olsztyn. Chojniczanka dzisiaj również zamierza sprawić, by kibice po prostu radowali się z dwóch poświęconej jej godzin.

• Za nieco ponad kwadrans pierwszy gwizdek w Chojnicach. Chojniczanka zagra ze Zniczem Pruszków. Znamy już wyjściowe składy. Prezentujemy je obok.