Chrobry Głogów 1 - 3 Chojniczanka Chojnice

Chrobry Głogów

1

Chojniczanka Chojnice

3

• Koniec! W sobotnim meczu 17. kolejki 1. ligi, Chrobry Głogów przegrał u siebie z Chojniczanką Chojnice (1:3). Podopieczni Hermes tym samym, przynajmniej na chwilę, wskoczyli na pozycję lidera. Dziękujemy za uwagę!

• GOOOOL!!! CHOJNICZANKA STAWIA KROPKĘ NAD "I"!! STRZELCEM BRAMKI GRZELAK!!

• 3 minuty doliczone.

• Zablokowany strzał Wojciechowskiego.

• Dwa rzutu rożnego dla Chrobrego, ale wychodzi z opresji Chojniczanka.

• Ostatnie minuty Chojniczanka już bez żadnego napastnika.

• Ostatnia zmiana. Irakli Meschia za Mikołajczaka.

• Decydująca faza spotkania. Czy Chrobry będzie w stanie strzelić jeszcze jednego, upragnionego gola?

• Rafał Grzelak wchodzi za Rybskiego.

• Żółtka kartka dla Michała Michalca.

• Świetnie rozegrali piłkę Machaj z Wojciechowskim i jeden z obrońców Chojniczanki musi wybijać piłkę z linii bramkowej!!

• Szczepaniak poszedł na przebój, podał do Wojciechowskiego, ale wykończenie tego ostatniego pozostawiło wiele do życzenia.

• ...i Tomasz Mikołajczak.

• Na dyskusje zebrało się graczom Chojniczanki. Kartki obejrzeli Piotr Kieruzel...

• Chce coś zmienić Hermes. Za Jakuba Biskupa melduje się na placu Bartłomiej Niedziela.

• Ależ blisko wyrównania! W zamieszaniu piłka spadła prosto do Szczepaniaka, a ten uderzył tuż obok słupka!

• Ładna akcja Chrobrego, którą zamknął lewy pomocnik uderzając z bardzo bliska. Gospodarze złapali kontakt i jeszcze będą chcieli powalczyć co najmniej o jedno "oczko".

• GOOOOOL!!! BRAMKA KONTAKTOWA!! SZCZEPANIAK!!

• Za Murawskiego wchodzi Karol Danielak. To już ostatnia zmiana w Chrobrym.

• W odpowiedzi niecelnie przymierzył Rybski.

• Pewnie wyłapał dośrodkowanie Budziłek.

• W ataku Chrobry, który wykonuje kolejny rzut rożny. Starają się po przerwie nawiązać walkę podopieczni Ireneusza Mamrota.

• Tym razem Machaj kropnął już sam, z dystansu. Ale obok bramki.

• Wstrzeliwał piłkę z rzutu wolnego Machaj, ale nie mylą się w obronie chojniczanie.

• Mecz wznowiony. Gramy.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy: za Bartosza Machaja zagra po przerwie Konrad Kaczmarek.

• Koniec pierwszej połowy. Chrobry przegrywa z Chojniczanką 0:2. Na razie Hermes może być bardzo zadowolony ze swoich podopiecznych. Wracamy za kwadrans.

• Niezłe uderzenie Łukasza Szczepaniaka sprzed pola karnego, ale broni to Budziłek!

• Za głęboka wrzutka Sebastiana Murawskiego i spokojnie interweniuje bramkarz Chojniczanki.

• Żółta kartka dla Mariusza Kryszaka.

• Indywidualna akcja Bartosza Machaja zakończona strzałem, ale na posterunku Łukasz Budziłek.

• Bartosz Kwiecień zastępuje Marcela Gąsiora w zespole miejscowych. Czyżby jakaś kontuzja?

• Tym razem żółty kartonik ogląda Michał Ilków-Gołąb.

• Niezbyt dobre dośrodkowanie Mateusza Machaja z rzutu rożnego. Prosto na nogi obrońców.

• Pierwsza żółta kartka w meczu. Ukarany Jacek Podgórski.

• Czy Chrobry będzie w stanie się podnieść po takim nokaucie? Nie takie come-backi w piłce już oglądaliśmy.

• Idealne podanie Michała Jakóbowskiego z lewej strony wykorzystał blondwłosy Rybski i Chojniczanka na pewnym prowadzeniu.

• GOOOOOL!!! DRUGA BRAMKA RYBSKIEGO!! JUŻ 2:0 DLA CHOJNICZANKI!!

• Michał Ilków-Gołąb sprawdził bramkarza strzałem głową, ale za lekka była to próba.

• Zamieszanie w szesnastce Chrobrego po rzucie rożnym, ale ostatecznie udało się wybić futbolówkę gospodarzom.

• Spore problemu w konstruowaniu akcji mają gracze Chrobrego. Dobrze spisuje się cała defensywa gości.

• Dobrą piłkę dostał w polu karnym Paweł Wojciechowski, ale za długo się zastanawiał i skończyło się na stracie.

• Wymarzony start Chojniczanki, która na ten moment została liderem 1. ligi.

• Wielki błąd obrony Chrobrego, która straciła piłkę w prostej sytuacji i skorzystał z tego Rybski!

• Ależ początek meczu gości z Chojnic! Andrzej Rybski otwiera wynik meczu!

• Rozpoczynamy mecz!

• Zawodnicy obydwóch drużyn są już na boisku!

• Chojniczanka Chojnice jeszcze nigdy nie przegrała w Głogowie. Ciekawe czy goście dalej podtrzymają tą serię czy podopieczni Ireneusza Mamrota pokrzyżują ich plany?

• Zawodnicy cały czas się rozgrzewają. Już za niecały kwadrans rozpoczynamy granie w Głogowie!

• W tym tygodniu trenerem Chojniczanki przestał być Maciej Bartoszek, który odszedł do Korony Kielce. Trenerem drużyny z Chojnic został dotychczasowy asystent - Hermes.

• Chrobry w poprzedniej kolejce sprawił niespodziankę. Pokonał w Sosnowcu tamtejsze Zagłębie 2:0.

• Chojniczanka wygrała ostatnie trzy spotkania, a w poprzedniej kolejce po emocjonującym starciu pokonała 3:2 Wigry Suwałki.

• Chrobry z dorobkiem 20 punktów zajmuję 11 miejsce w tabeli. Chojniczanka to mała niespodzianka rozgrywek pierwszoligowych. Drużyna z Chojnic zajmuje 2 miejsce w tabeli i do lidera z Katowic traci jeden punkt.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice!