1

Miedź Legnica

1

• Dziękuje Państwu za obecność podczas dzisiejszej relacji, zapraszam na kolejne. Życzę miłego tygodnia.

• Wynik remisowy może być trochę niesprawiedliwy dla gospodarzy. To oni ewidentnie przeważali w obu połowach, lecz to pierwsza bramka na otwarciu drugiej połowy ustawiła ten mecz.

• Sędzia Musiał kończy derbowe spotkanie. Podział punktów w derbach dolnego śląska.

• Sędzia doliczył 3 minuty!

• Ostatnia zmiana w zespole Miedzi. Łuszkiewicz za Bartkowiaka.

• Próba prostopadłego zagrania zawodników gospodarzy, bramkarz wyłapuje piłkę.

• W Głogowie pachnie remisem, obydwie drużyny w natarciu.

• Dobra akcja zawodników z Głogowa, lecz przy próbie dobitki jeden z zawodników Chrobrego faulował rywala. Rzut wolny dla "Miedzianki"

• Następna zmiana. Machaj za Sędziaka.

• Teraz na boisku widzimy wiele walki w środku pola. Obie drużyny chcą wygrać to spotkanie.

• Kolejna kartka, tym razem Bartczak za faul na rywalu.

• Tym razem kartka dla strzelca gola. Ukarany Bonecki.

• Zmiana, tym razem Batin za Gargułę.

• Jak padł gol? Ależ wejście smoka, bramka stadiony świata. Strzał z linii pola karnego, prosto w okienko bramki gości. Kapsa bez szans.

• GOL! Bonecki.

• Zmiana. Bonecki za Hodowanego.

• Żółta kartka dla Hodowanego! Mamy rzut wolny dla zawodników z Legnicy, dobra pozycja na strzał bezpośredni.

• Bartkowiak! Strzał z pierwszej piłki w okolicach lewej strony pola karnego, efektowną robinsonadą popisał się Janicki. Mamy rzut rożny.

• Garguła faulowany w środkowej strefie boiska, zawodnicy gości od rzutu wolnego.

• Atak pozycyjny teraz ze strony Miedzi Legnica, lecz ostatnie podanie niecelne. Rzut z autu dla gospodarzy.

• Ależ nam się to widowisko rozkręciło, proszę Państwa! Remis wisi w powietrzu.

• Sędziak! Strzał tego zawodnika prawej strony boiska, sytuacja sam na sam zakończona niecelnym strzałem.

• Przypomnijmy, że napastnik ten w swojej karierze nosił także koszulkę Chrobrego Głogów.

• Pierwsza zmiana. Za Martina na boisko wchodzi Chrzanowski.

• Głogowianie ciągle szukają swojej okazji, brakuje ostatniego podania.

• Dobre przepuszczenie Michalskiego, lecz Szczepaniak nie zdołał dojść do piłki.

• Ostatnie minuty gry to walka w środku boiska, dużo starć i fauli w centralnej strefie pola gry.

• Chrobry mocno napiera, lecz zawodnicy "Miedzianki" nie pozwalają sobie wejść na głowę.

• Teraz dobra akcja zawodników z Głogowa. Dośrodkowanie oddala defensywa gości.

• Składna akcja Chrobrego, lecz sędzia odgwizduje spalonego.

• Po rzucie wolnym dla Miedzi piłka odbiła się od obrońców na 16 metr, tam stał Garguła ale zawodnik gospodarzy kiksuje.

• Szczepaniak! Mógł być remis. Zawodnik gospodarzy chybił strzałem w krótki róg bramki strzeżonej przez Kapsę.

• Drugie żółtko w tym meczu, tym razem Trifonow za faul w środku pola.

• Gospodarze po utracie bramki szybko starają się odpowiedzieć, lecz defensorzy bezbłędnie,

• Jak padł gol? Bartkowiak płaskim strzałem strzelił w słupek, piłka odbiła się i trafiła ponownie do tego zawodnika. Ten wyłożył piłkę Foresllowi, który strzałem w dolny róg bramki pakuje piłkę w siatce.

• GOL! Forsell!

• START Druga połowa została ropoczęta.

• KONIEC pierwszej części gry. Chrobry dominuje nad Miedzią, ta połowa ewidentnie pod dyktando gospodarzy. Wracamy za 15 minut.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Szczepaniak strzela głową. Bartkowiak wybija piłkę z linii bramkowej, to była najlepsza sytuacja drużyny z Głogowa.

• Sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy.

• Ostatnia minuta gry pierwszej części gry to walka zawodników w środku pola.

• Próba dogrania Sędziaka do wybiegającego na czystą pozycję Danielaka. Ponownie dobrze defensywa gości.

• Próby dośrodkowań przez zawodników Chrobrego. Defensywa nie śpi, mamy rzut rożny.

• Bartczak ! Strzał z ostrego kąta broni Janicki. Mamy rzut rożny.

• Ależ mecz nam się rozkręcił. Akcja za akcją z obu stron boiska.

• Krótka przerwa na uzupełnienie płynów.

• Pierwsza kartka. Sędziak ukarany przez arbitra za faul w okolicach pola karnego gospodarzy.

• Forsell! Strzał z linii pola karnego tego zawodnika zablokowany przez defensora gospodarzy. Gdyby nie obrońca byłoby 0:1.

• Blisko teraz zdobycia bramki gospodarze, Midzierski minął się z dośrodkowaniem z prawej strony boiska. Nikt nie zamknął tej akcji.

• Miedź nie może wyjść ze swojej połowy, gospodarze napierają.

• Szczepaniak! Strzał tego zawodnika z 16 metra, pomylił się o centymetry.

• Ależ teraz błąd bramkarza gości. Kapsa minął się z piłka lecz nikt nie zamknął akcji.

• Na boisku wiele starć w środku pola.

• Nieporozumienie zawodników gości, mamy rzut z autu dla Chrobrego.

• Mogło być 1:0 dla gospodarzy ! Danielak strzela, defensywa blokuje. Dobitka także zablokowana.

• Składna akcja gości. Strzał Bartczaka został zablokowany, ponownie mamy rzut rożny.

• Dośrodkowanie Garguły z rzutu wolnego. Piłkarze gospodarze wybijają futbolówkę, mamy rzut rożny.

• Teraz atak pozycyjny drużyny z Legnicy, obrona Chrobrego wyjaśnia zagrożenie przechwytując piłkę.

• Forsel spróbował sowich sił z 30 metra, płaski strzał daleko od słupka bramki Janickiego.

• Ostatnie minuty gry ewidentnie pod dyktando gospodarzy, ale jak wiadomo mecze derbowe rządzą się własnymi prawami. Czekamy na gole!

• Danielak z prawej strony boiska! Bardzo niecelny strzał z ostrego kąta .

• Teraz to gospodarze napierają, bramkarz gości ma dużo roboty. Bramka wisi w powietrzu.

• Kona! Mogło być 1:0. Piłkarz ten bardzo mocno uderzył z 20 metra, Kapsa interweniuje z trudnościami.

• Po bardzo składnej akcji Legniczan, do piłki doszedł Martin który źle dośrodkował. Od bramki gospodarze.

• Teraz dobra akcja gospodarzy. Chodowany popisał się odważną akcją indywidualną, lecz defensywa Miedzi wybija piłkę na rzut rożny.

• Ostatnie sekundy gry to walka w środku pola, z lekką przewagą Miedzi.

• Po próbie dośrodkowania Sędziaka mamy pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.

• Miedź zaczęła bardzo ofensywnie. Widać, że goście mają chrapkę na zwycięstwo.

• Pierwszy strzał Martina, zablokowany przez defensorów gospodarzy.

• Zaczęli! Od środka zawodnicy Chrobrego.

• Sędzia wyprowadza zawodników na plac gry, przywitanie obu zespołów i zaczynamy!

• Trenerzy wprowadzili kilka zmian w porównaniu do ostatniej kolejki. W drużynie Chrobrego na boisku zobaczymy dziś: Szymańskiego, Sędziaka, Danielaka oraz Kowalczyka. W drużynie z Legnicy od pierwszej minuty w porównania do zeszłego meczu zobaczymy: Trifonowa, Rasaka i Martina.

• Pozostało 10 minut do meczu! Trybuny powoli się zapełniają.

• Witam Państwa, z tej strony Maciej Buss. Zapraszam do śledzenia relacji NA ŻYWO!