Stomil Olsztyn

0

• Koniec spotkania! Chrobry pokonuje Stomil 3:0.

• Kun z wolnego celnie, lecz w bramkarza.

• Spotkanie powoli dobiega końca. Chrobry udanie zrewanżuje się za porażkę z inauguracji sezonu. Wtedy przegrał 0:3.

• Danielak! Mogło być 4:0! Blisko, obok słupka.

• I ostatnia zmiana także u gospodarzy: Kwiecień opuszcza boisko, za niego Rozwandowicz.

• Dziemidowicz w miejsce Ziemanna.

• Stomil traci bramkę po błędzie swojego bramkarza, Skiby. Do siatki trafił Szczepaniak.

• GOOOOOOL! Stomil na kolanach! 3:0 dla Chrobrego!

• W Chrobrym również brat za brata. Bartosz Machaj za autora pierwszego gola - Mateusza Machaja.

• Żwir w miejsce Szewczyka.

• Brat zmienia brata - Wiktor Biedrzycki za Igora Biedrzyckiego.

• Chrobry dąży do strzelenia kolejnego gola. Stomil stoi i czeka. Widać bezradność.

• Miał nosa trener Mamrot. Wprowadził Danielaka a ten po chwili wpisał się na listę strzelców. A więc 2:0 i chyba po meczu? Chociaż trener Michniewicz byłby innego zdania, w końcu to bardzo niebezpieczny wynik - dla drużyny prowadzącej...

• GOOOOOOOOOOOOOOL! CHROBRY PO RAZ DRUGI!

• Początek drugiej połowy taki sam, jak początek pierwszej - nudny.

• Zablokowany strzał Kujawy.

• W przerwie nastąpiła zmiana. Danielak wszedł za Kościelniaka.

• Druga połowa właśnie się rozpoczęła.

• Koniec pierwszej części. Po golu Mateusza Machaja prowadzi Chrobry. Wracamy za kwadrans.

• Stomil gra bez wiary. Znowu dopuścił do uderzenia. Próbował Kwiecień - niecelnie.

• Szewczyk drugi raz w tym meczu złapany na spalonym.

• Do siatki trafił Mateusz Machaj, a więc piłkarz, którego uznaliśmy za bohatera 16. kolejki. Dziś wykorzystał błąd jednego z obrońców. Akcję stworzył z Wojciechowskim.

• GOOOOOOOOOL! Chrobry wychodzi na prowadzenie!

• Bonecki dostał kartkę.

• W końcu jakieś zagrożenie! Szymański z trudem radzi sobie ze strzałem Kuna.

• Na boisku sporo niedokładności.

• Kwiecień dostał kartkę. To jego piąta w tym sezonie.

• Na razie przeważają stałe fragmenty. I. Biedrzycki uderzył głową bardzo niecelnie.

• Początek meczu jest dość niemrawy. Obie strony badają się. Nie ma wielu strzałów.

• Pogoda nie jest zbyt przyjemna. Wprawdzie nie pada śnieg, jak to było ostatnio w Olsztynie, ale za to pada deszcz.

• Wybrzmiał pierwszy gwizdek sędziego. Mecz się rozpoczął.

• Zawody poprowadzi Paweł Pskit. Arbiter z Łodzi prowadził w tym sezonie m.in. mecz Chrobry - GKS Katowice (0:2) i Stomil - GKS Katowice (1:1).

• W pierwszym bezpośrednim spotkaniu górą był Stomil. Wygrał z Chrobrym 3:0. Gole strzelili Nishi, W. Biedrzycki oraz Kujawa.

• W tabeli obie drużyny dzieli ledwie jeden punkt. Kto wygra, ten przezimuje w nieco spokojniejszym nastroju.

• W ostatniej kolejce Chrobry przegrał z liderującą Chojniczanką Chojnice 1:3. Chrobry natomiast musiał uznać wyższość Wigier Suwałki. Przegrał z nimi 1:2.

• W obu drużynach jest trochę osłabień. Chrobry zagra m.in. bez Sędziaka czy Hodowanego. Stomil przybył bez Głowackiego, Zahorskiego i Jeglińskiego.

• Za pół godziny początek spotkania w Głogowie, gdzie Chrobry podejmie Stomil Olsztyn. Znamy już wyjściowe składy - goście zagrają na dwóch napastników. Korzystając z chwili czasu zapraszamy do zapowiedzi - przeczytacie ją w tym miejscu.