• Kontratak Łęcznej wyglądał nawet obiecująco. Lewą stroną pomknął Piesio, lecz gdy do piłki doszedł Śpiączka, szybko ją stracił.

• Komor zatrzymał rozpędzającego się lewą stroną Piątka.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Tomasz Brzyski zmienił Pawła Jaroszyńskiego

• Po rajdzie lewą stroną Piątka z dystansu uderzał Covilo. Baaardzo niecelnie

• Nika Dzalamidze ostatnim ze zmienników Górnika. Zastąpił Przemysława Pitrego.

• Dośrodkowanie Cetnarskiego z rzutu wolnego pod nogi Jaroszyńskiego. Obrońća nie zdołał oddać strzału.

• Dobre wyjście z bramki Sandomierskiego. Uprzedził strzał wbiegającego w pole karne Bonina

• Dwie interwencje głową Komora z rzędu zahamowały atak Cracovii zanim jeszcze zrobiło się groźnie

• Niecelny strzał Wójcickiego. Zmarnował bardzo obiecującą akcję Cracovii strzałem z pola karnego obok słupka

• Faul poddenerwowanego zdobyciem samobója Miroslava Covilo. Żółta kartka

• Klasyczna bramka z niczego. Piłka delikatnie wślizgnęła się w pole karne, dochodziła do Pitrego podczas gry niefortunnie interweniował Covilo. Sytuacji nie uratował też Sandomierski

• GOL! W kuriozalnej sytuacji bramkę zdobywa Miroslav Covilo. Niestety pokonał własnego bramkarza.

• Strzał Bonina nie poleciał nawet w kierunku bramki. Za linię boczną

• Tempo akcji w drugiej połowie naprawdę nie porywa. Dużo gry w środku pola i znaczna przewaga Pasów w posiadaniu piłki

• Leandro łatwo stracił piłkę na korzyść Wójcickiego. Kontra zahamowana przez Drewniaka

• Steblecki otrzymał podanie z prawej strony od Wójcickiego i zagrał w pole karne. Dobra interwencja defensorów gości

• GOL! Krzysztof Piątek zaliczył wejście smoka! W pierwszym kontakcie z piłką wpakował ją do siatki

• A Grzegorz Piesio zagra za Piotra Grzelczaka

• Krzysztof Piątek zastępuje Erika Jendriska.

• Bardzo długa piłka z lewej strony. Dośrodkowanie pod pole karne Górnika. Nikt tego jednak nie odebrał.

• Strzał Polczaka z dystansu. Bardzo bardzo niecelnie

• A w szeregach Górnika na murawie zagościł Bartosz Śpiączka. Za niewidocznego Vojo Ubiparipa.

• Sebastian Steblecki zastąpił debiutującego dzisiaj w pierwszym składzie Cracovii Huberta Adamczyka.

• Jaroszynski swietnie znalazł się na skrzydle, uciekł rywalom i dośrodkował w pole karne. Tam jednak nie było nikogo z Cracovii

• Długa wymiana podań w wykonaniu Pasów zakończona strzałem Deleu zza pola karnego. Znowu w środek

• Sporo wymiany podań w środku pola w wykonaniu zawodników Cracovii. Niewiele jednak z tego wynika.

• Deleu z dystansu. Prosto w koszyczek Małeckiego.

• Rzut wolny dla Cracovii bez problemu wybity przez rywali.

• Cracovia bardzo niemrawo potoczyła się na połowę przeciwnika. Nic obiecującego.

• Świetny powrót Deleu. Przejął podanie w kierunku Grzelczaka i tym samym zakończył akcję łęcznian zanim ta zaczęła się na dobre

• Druga połowa jak na razie nie porywa. Sporo się dzieje na środku boiska natomiast Sandomierski nie miał jeszcze okazji zobaczyć piłki.

• Rzut wolny dla Pasów. Dośrodkowanie tak a a nuż sie uda, jeszcze gorsza dobitka.

• Crracovia próbowała szybkiego kontrataku. Długie podanie w kierunku Szczepaniaka odebrane jednak przez Komora.

• Druga połowa rozpoczęta. Oba zespoły bez zmian.

• Koniec pierwszej połowy.

• Szczepaniak spróbował strzału głową. Za daleko od bramki, żeby mogło coś z tego wyjść.

• Grzelczak dostał długie podanie i sprytnie ograł Deleu. Zaraz po tym oddał strzał. Celny! Dobra interwencja Sandomierskiego

• Po szybkim kontrataku Cracovii na strzał zdecydował się Cetnarski. Obok bramki

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego na bramkę Cracovii w wykonaniu Drewniaka nie okazało się udanym.

• Żółtą kartką za faul na Grzelczaku ukarany Deleu

• Cracovia prawą stroną przedarła się w pole karne. Deleu zagrał do Wójcickiego. Ten oddał niecelny strzał z dystansu

• Rzut wolny dla Pasów. Cetnarski podszedł do piłki i uderzył prosto w światło bramki. Znakomita interwencja Małeckiego.

• Deleu pomknął bokiem i podał do Wójcickiego. Jego centra pod pole karne odczytana jednak przez rywali.

• Po dośrodkowaniu z korneru trochę zamieszania w polu karnym Górnika. W końcu arbiter odgwizdał faul w ataku

• Szmatiuk zahamował znakomitą akcję Cracovii. Odebrał piłkę Cetnarskiemu i wybił za linię końcową.

• Komor uprzedził Jendriska przed oddaniem strzału. W pole karne piłkę chwilę wcześniej posłał Wójcicki.

• Dobrze zapowiadająca się kontra Cracovii zastopowana przez Jendriska.

• Leandro ponownie zawalczył na skrzydle. Nie dał rady Deleu, który nie pozwolił mu na wiele

• Sandomierski interweniował po delikatnym strzale z prawej strony.

• Cetnarski z dystansu. Taki strzał do statystyk - to nie mogło zagrozić bramce.

• Wójcicki dostał piłkę na skrzydle, po czym zszedł do środka. Nie miał za bardzo do kogo podać, gdyż łęcznianie w komplecie stali pod polem karnym. Uderzył więc z dystansu. Nad poprzeczką.

• Interwencja Sasina po strzale Jendriska. Słowak dostał piłkę od Szczepaniaka, który w polu karnym walczył z Komorem.

• Jendrisek dobrze uderzył głową. Z jedenastu metrów - to nie mogło się jednak skończyć bramką. Dostał podanie z prawej strony pola karnego.

• Szybki kontratak Cracovii. Wójcicki mijał rywali jak pachołki, aż podał do Jendriska. Strzal w środek bramki wybroniony przez Małeckiego.

• Długa piłka w kierunku Ubiparipa. Napastnik zszedł na prawą stronę i dośrodkował w pole karne. Tam nie bylo żadnego z łęcznian. Sandomierski uspokoił sytuację.

• Po wrzutce z autu piłka dokozłowała się do Szczepaniaka. Ten doszedł do piłki, lecz uderzył obok bramki.

• Maciej Szmatiuk obejrzał żółty kartonik. To pierwsza kartka w tym meczu.

• Grzelczak dośrodkował w pole karne. Tam jednak na piłkę czekał już Polczak.

• Deleu ruszył do przodu. Dostał się pod pole karne, wymienił podania z Adamczykiem i w sumie na tym poprzestał. Dobra postawa defensorów z Łęcznej

• Delikatny strzał Szczepaniaka na bramkę Górnika. Małecki interweniował bez większego problemu

• Długa wymiana podań w środku pola między graczami obu zespołów. Tempo gry wyraźnie spadło.

• Drewniak z rzutu wolnego. Piłka po strzale Bonina spoczęła w siatce, lecz arbiter dostrzegł pozycję spaloną.

• Rzut wolny dla gości. Dośrodkowanie w pole karne i dobra interwencja Sandomierskiego. Będzie jeszcze korner

• Leandro pomknął bokiem. Spod samej linii końcowej wycofał w pole karne. Cetnarski ubiegł łęcznian i tym samym przerwał atak.

• Komor wybił piłkę nadlatującą w pole karne.

• Po zagrani Szczepaniaka Cracovia miała okazję wykonać korner. Dośrodkowanie w pole karne, trochę zamieszania i na murawę padł Pitry. Chwila przerwy na interwencję medyków

• Ostatnie minuty przyniosły nieco wolniejsze tempo i dużo gry w środku pola

• Dobra interwencja Komora. Zahamował atak Adamczyka.

• Podanie do Ubiparipa w pole karne. Napastnik nie potrafił przyjąć jednak piłki i w konsekwencji ją stracił

• Jaroszyński zagrywał w pole karne. Piłka szybko wybita. Ponownie spadła pod jego nogi. Podanie do Adamczyka wybili rywale. Kolejny korner

• Rzut rożny sprokurowal sporo chaosu pod bramka Małeckiego, ale obronną ręką z całej sytuacji wyszli łęcznianie

• To powinien być gol! Po strzale Jendriska Szmatiuk w ostatniej chwili wybił piłkę na korner.

• Rzut rożny dla Pasów. Dośrodkowanie w pole karne odebrał Covilo. Trafił w jednego rywali i domagał się odgwizdania ręki

• Lewą stroną popędzili gospodarze. dobra defensywa łecznian nie pozwoliła im jednak na wiele.

• I ruszyli. Od środka rozpoczęli goście.

• Rozpoczęcie meczu poprzedziła jeszcze minuta ciszy.

• Arbiter główny Paweł Raczkowski wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Z głośników popłynął hymn Cracovii.

• Niska temperatura oraz rywal nie zachęciły chyba do pojawienia się na trybunach, gdyż w Krakowie jak na razie raczej nie są najpełniejsze.