• W miejsce Matthiasa Joergensena na boisku zameldował się Nicolai Jorgensen.

• Świetna okazja Duńczyków! Thomas Delaney spudłował z pięciu metrów!

• Aleksandar Sofranac wszedł na murawę w miejsce Marko Simicia.

• Pione Sisto wszedł w miejsce Pierre-Emile Hojbjoerga.

• Vladimir Jovović zmienił Damira Kojasevicia.

• Żółta kartka dla Yussufa Poulsena.

• Alberto Undiano Mallenco rozpoczął drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Czarnogóra prowadzi w Kopenhadze 1:0.

• Kasper Scheichel pokonany! Fatos Beciraj otrzymał dokładnie podanie od Stevana Joveticia i popisał się precyzyjnym strzałem.

• GOOOOOL! FATOS BECIRAJ!

• Duńczycy dłużej utrzymują się przy piłce, ale nie są w stanie stworzyć dogodnych sytuacji. Czarnogórcy również poważniej nie zagrozili bramce Kaspera Schmeichela.

• Thomas Delaney próbował wymusić rzut karny dla Duńczyków. Hiszpański sędzia Alberto Undiano nie dał się nabrać.

• Yussuf Poulsen uderzał głową z piątego metra. Duński napastnik przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Mecz Dania - Czarnogóra właśnie się rozpoczął!

• Po dwóch kolejkach eliminacji MŚ 2018 Czarnogóra ma na koncie cztery punkty i bilans bramkowy 6:1 (Rumunia - Czarnogóra 1:1, Czarnogóra - Kazachstan 5:0), a Dania trzy oczka oraz bilans 3:3 (Dania - Armenia 1:0, Polska - Dania 3:2).

• Trzecia kolejka w polskiej grupie zaczęła się od nieoczekiwanego remisu w meczu Kazachstan - Rumunia (0:0).

• O godzinie 20:45 na stadionie Telia Parken w Kopenhadze reprezentacja Danii zmierzy się z Czarnogórą. Poznaliśmy już wyjściowe składy obu zespołów!