Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Górnik Łęczna ONLINE. Gdzie...

Bytovia Bytów

2

Górnik Łęczna

1

• Koniec! Drutex-Bytovia odniosła ważne zwycięstwo nad Górnikiem Łęczna (2:1) w zaległym meczu 23. kolejki Nice 1 Ligi. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Janusz Surdykowski, który w pierwszej połowie zdobył dwie bramki, a ponadto z linii wybił piłkę zmierzającą do siatki swojego zespołu.

• Cztery minuty doliczone.

• Jeszcze kartonik dla Rafała Kosznika.

• Ostry faul Pruchnika i żółta kartka.

• Adamek trafia do siatki, ale sedzia dopatrzył się w tej sytuacji pozycji spalonej. Bramka nieuznana.

• Łukasz Wiech wchodzi z kolei za Łuszkiewicza.

• Wojciech Wilczyński zastępuje Kamińskiego.

• Makowski kropnął tuż nad poprzeczką!

• Znowu o krok od bramki Bytovia, ale Surdykowskiego w ostatniej chwili uprzedził jeden z obrońców.

• Ogromne szczęście po stronie łęcznian! Najpierw obronił Prusak, dobitka zablokowana, a kolejny strzał Surdykowskiego w słupek!

• Znowu pokazał się aktywny Szysz, który będą w polu karnym uderzył i pomylił się minimalnie.

• Kartka dla Kuzdry.

• A u gospodarzy Jakub Wilk wchodzi za Jakóbowskiego.

• Za Lebedyńskiego wchodzi na murawę Jurij Wereszczak.

• W odpowiedzi na raty broni Szromnik i ratuje Bytovię!

• Po wrzutce z rogu główkował Edgaras Żarskis, ale broni świetnie Prusak!

• Ładna, indywidualna akcja Szysza na pełnej szybkości, ale strzał broni Szromnik!

• Po rzucie rożnym najlepiej odnalazł się Pruchnik i już tylko 2:1 dla Bytovii.

• GOOOOOL!!! BRAMKA KONTAKTOWA!! RADOSŁAW PRUCHNIK!!

• Dośrodkowanie Bonina w pole karne, które bezbłędnie wybija Jakub Kuzdra.

• Michał Jakóbowski ogląda żółtą kartkę.

• Pewna interwencja Prusaka po wrzutce Kamińskiego.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Za Dariusza Jareckiego od początku drugiej połowy zagra Patryk Szysz.

• Koniec pierwszej połowy. Drutex-Bytovia prowadzi pewnie z Górnikiem Łęczna i dzięki temu wynikowi oddala się od miejsca barażowego.

• W doliczonym czasie jeszcze żótła kartka dla Surdykowskiego.

• Z wolnego Rzuchowski i broni z problemami Prusak.

• Kartonik dla Makowski za zagranie ręką.

• GOOOOOOL!!! 2:0!!! SURDYKOWSKI OD SŁUPKA!!!

• Przewinił w tej sytuacji Arkadiusz Kasperkiewicz.

• Rzut karny dla gospodarzy! Faulowany w polu karnym Kamil Adamek.

• Groźnie. Mikołaj Lebedyński bliski sięgnięcia dośrodkowania od jednego z kolegów.

• Wybijał piłkę Fran Gonzalez i niefortunnie nastrzelił Bonina. Było blisko kuriozalnego trafienia!

• Znowu Bonin z daleka i znowu zabrakło dokładności.

• Duda musi zejść z boiska z powodu kontuzji. W jego miejsce pojawia się Bartosz Wolski.

• Adrian Łuszkiewicz ukarany kartką za faul na Surdykowskim.

• Z rzutu wolnego mocno uderzał Grzegorz Bonin, jednak nad poprzeczką.

• Po rzucie rożnym dla przeciwnika, Surdykowski wybija piłkę z linii bramkowej!

• Janusz Surdykowski wykorzystał nieporozumienie obrońców Górnika i z bliska pokonał bramkarza.

• GOOOOOL!! SURDYKOWSKI NA 1:0 DLA DRUTEX-BYTOVII!!!

• Pierwszy kwadrans za nami. Obserwujemy dużo walki w środkowej strefie boiska, na razie brak klarownych sytuacji podbramkowych.

• Jeszcze raz Kamiński ze stałego fragmentu, ale czujny w bramce Prusak.

• Dobra akcja Górnika. Z daleka uderzył Tomasz Makowski, ale na posterunku bramkarz Bytovii.

• Kamiński uderzał z rzutu wolnego, ale piłka przeszła nad bramką.

• Jeszcze jedna próba, tym razem Michał Rzuchowski, ale bardzo daleko od bramki gości.

• Zablokowany strzał z dystansu Sławomira Dudy.

• Udane piąstkowanie Sergiusza Prusaka po dośrodkowaniu Sebastiana Kamińskiego.

• Pierwszy gwizdek sędziego, gramy.

• Piłkarze są już na murawie, za moment przywitanie i zaczynamy.

• Rezerwowi Górnik: Damian Podleśny, Marcin Flis, Jurij Wereszczak, Łukasz Wiech, Filip Karbowy, Robert Pisarczuk, Patryk Szysz.

• Rezerwowi Drutex-Bytovia: Mateusz Oszmaniec, Jakub Wilk, Kamil Wacławczyk, Wojciech Wilczyński, Michał Stasiak, Bartosz Wolski, Maksymilian Hebel.

• Górnicy z Łęcznej wiosną ugrali o jeden punkt więcej od Bytovii. W ostatniej kolejce bezbramkowo zremisowali z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

• Jeśli nie teraz, to kiedy? Takie pytanie zadają sobie sympatycy Druteksu-Bytovii przed dzisiejszym spotkaniem z Górnikiem Łęczna. Podopieczni Adriana Stawskiego fatalnie weszli w rundę wiosenną. W ligowych meczach rozegranych w tym roku uciułali zaledwie punkt. Jeśli w Bytowie myślą o odbiciu od strefy spadkowej, środowy mecz trzeba wygrać.

• Witamy! Dzisiaj w Bytowie dojdzie do przyszłowiowego meczu o "6 punktów". Obie drużyny marzą o utrzymaniu w Nice 1 Lidze. Bytovia jest w nieco lepszej sytuacji i - mając w doświadczeniu baraże z poprzedniego sezonu - robi wszystko, aby uniknąć niepotrzebnej batalii. W nieco gorszej sytuacji są łęcznianie, którzy wyprzedzają w tabeli tylko dwie drużyny.

ŁŻ

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Górnik Łęczna ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Polska Press Grupa

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Górnik Łęczna ONLINE. Obie drużyny marzą o utrzymaniu w Nice 1 Lidze. Bytovia jest w nieco lepszej sytuacji i - mając w doświadczeniu baraże z poprzedniego sezonu - robi wszystko, aby uniknąć niepotrzebnej batalii. W nieco gorszej sytuacji są łęcznianie, którzy wyprzedzają w tabeli tylko dwie drużyny. Gdzie śledzić przebieg meczu Drutex-Bytovia - Górnik Łęczna? Relacja LIVE w GOL24!

Drutex-Bytovia Bytów - Górnik Łęczna ONLINE

Jeśli nie teraz, to kiedy? Takie pytanie zadają sobie sympatycy Druteksu-Bytovii przed dzisiejszym (początek o godz. 18) spotkaniem z Górnikiem Łęczna. Podopieczni Adriana Stawskiego fatalnie weszli w rundę wiosenną.
W ligowych meczach rozegranych w tym roku uciułali zaledwie punkt. Jeśli w Bytowie myślą o odbiciu od strefy spadkowej, środowy mecz trzeba wygrać. Co więcej, wypadałoby przywieźć też komplet z Niepołomic, gdzie Bytovia zagra w niedzielę.

Trener Stawski jest przed środowym spotkaniem dobrej myśli. Z zawodników z podstawowego składu nie będzie miał do dyspozycji jedynie Łukasza Wróbla, który pauzuje za kartki.

- Nastroje są bojowe - mówi trener pierwszoligowca z Bytowa. - Wiemy, że w tej rundzie nie wygraliśmy, mimo że na przykład z Miedzią Legnica zagraliśmy bardzo dobry mecz. W drugiej połowie mieliśmy bardzo dobre statystyki. 77 procent czasu posiadania piłki - to chyba o czymś świadczy. Niestety zbyt wiele z tego nie wynikało, nie zdołaliśmy chociażby wyrównać, a w końcówce, w kuriozalny sposób straciliśmy bramkę. Musimy się zrehabilitować. W środę trzeba zasuwać, żeby wygrać ten mecz. Jestem przekonany, że jeśli zagramy tak, jak z Legnicą, to wygramy zarówno z Łęczną, jak i z Niepołomicami.

Górnicy z Łęcznej wiosną ugrali o jeden punkt więcej od Bytovii. W ostatniej kolejce bezbramkowo zremisowali z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Adrian Stawski zdaje sobie sprawę z tego, że teraz przed jego drużyną prawdziwy maraton. Do rozegrania będzie kilka zaległych spotkań.

- Jeśli chodzi o sprawy fizyczne, jesteśmy dobrze przygotowani - dodaje szkoleniowiec Druteksu-Bytovii. - Nie boimy się, że nie damy rady. Mamy jedynie problem ze zdobywaniem bramek, z drugiej strony tracimy je, często w sposób kuriozalny.

Adrian Stawski nie chce dużo mówić na temat gry swojej drużyny w najbliższych spotkaniach. - Musimy wyjść na boisko i zasuwać, a nie mówić o tym, że będziemy zasuwać.

Drutex-Bytovia Bytów - Górnik Łęczna LIVE

Spotkanie zaplanowano na godz. 18:00. Nie zaplanowano transmisji w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24!. Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.