1

Wigry Suwałki

1

• Trzy minuty doliczone.

• Teraz akcja za akcję - kontra za kontrę! Ale nikt nie zdołał wykończyć żadnej sytuacji. Wciąż remis.

• Schodzi Karankiewicz, który wszedł na boisko w... 65. minucie. Zmienia go Zapolnik.

• Dobra akcja Klichowicza - oddał strzał, ale niecelny.

• Dobra akcja Efira, który odegrał do Klichowicza, ten dośrodkował, a potem niefortunnie do własnej bramki trafił Frank Adu Kwame.

• Wacławczyk zmienia Rzuchowskiego.

• GOL! SAMOBÓJ ADU KWAME!

• "Żółtko" dla Karankiewicza.

• Radecki z żółtą kartką.

• Klichowicz pomknął skrzydłem, ale potem podał niedokładnie.

• Karankiewicz wchodzi za Wrońskiego.

• Serafin zmienia Letniowskiego.

• CO ZA PUDŁO LETNIOWSKIEGO! Zawodnik gospodarzy nie trafia do bramki z kilku metrów!

• Efir do Wróbla, a ten... nie trafia w piłkę. To było zabawne.

• KĄDZIOR! GOL DLA WIGIER!

• Radecki do Kądziora, strzał i... ręka Cseha! BĘDZIE KARNY!

• Kądzior z wolnego. Brak zagrożenia.

• Kozak uratował piłkę w boisku i ruszył do przodu, ale ostatecznie pogubił się w dryblingu i stracił futbolówkę.

• Dośrodkowanie Kamińskiego z rzutu wolnego i... rzut rożny dla Bytovii.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Marek Opałacz zmienia kontuzjowanego Krzysztofa Bąka.

• Koniec pierwszej połowy. W Bytowie 0:0.

• Ło, panie kochany... Bieszczad wykopał piłkę w komiczny sposób. Niesamowite kopnięcie.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• "Żółtko" także dla Wróbla.

• Strzelał Kądzior, ale futbolówkę zablokował Łukasz Wróbel.

• Bąk fauluje - żółta kartka.

• Dobra akcja Bytovii - świetnie rozgrywali tę akcję gospodarze, ale ostatecznie zabrakło decyzji o strzale.

• Mandrysz! Obok bramki. Ale to była dobra akcja gospodarzy. Coraz więcej okazji do strzelenia gola stwarzają gracze Tomasza Kafarskiego.

• ZOCH BRONI! Klichowicz miał świetną okazję po długim biegu, ale jego strzał broni golkiper Wigier.

• Nic z tego - piłka wybita przez graczy Bytovii.

• Rożny dla Wigier. Kądzior...

• Letniowski zablokowany po akcji Mandrysza.

• Letniowski ukarany żółtą kartką.

• Kądzior dobrze dograł z wolnego, strzał Remisza jednak niecelny.

• Chyba koniec gry dla Krzysztofa Bąka. Uraz mięśniowy wykluczy go z gry?

• Klichowicz! "Tylko" metr nad bramką Zocha.

• Kozak na spalonym.

• Bartkowski z autu po stracie gospodarzy.

• Początek meczu był niezły, ale trochę nam tempo siadło.

• Bytovia podaje, podaje i podaje... Baaardzo wolny atak pozycyjny.

• Złe dośrodkowanie Kamińskiego. Piłka dla gości

• Mandrysz - Kamiński - Efir. Niezła trójkowa akcja gospodarzy, ale w końcu futbolówkę przejęli gości.

• Bąk ucierpiał w starciu z rywalem. Chwila przerwy w grze...

• Walczył w powietrzu Surdykowski, ale nieskutecznie. Zagrożenie oddalone od bramki Wigier.

• Rzut rożny dla Bytovii - Sebastian Kamiński wznowi grę...

• Zaczynamy!

• Rezerwowi Wigier: Salik, Dadok, Karankiewicz, Bucholc, Wichtowski, Zapolnik, Gąska

• Rezerwowi Bytovii: Szromnik, J. Bąk, Ploj, Opałacz, Poczobut, Serafin, Wacławczyk

• Witamy w relacji LIVE z meczu 13. kolejki 1. ligi Drutex Bytovia Bytów - Wigry Suwałki. Początek meczu już o 18:00.