Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Byle...

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Byle znów nie przegrać

Bytovia Bytów

2

Zagłębie Sosnowiec

2

• W drugiej części gry nie byliśmy świadkami bramek. Ostatecznie mecz kończy się meczem 2:2. Dziękujemy za śledzenie relacji!

• Koniec spotkania. Mecz kończy się wynikiem 2:2.

• Zmiana w Bytovii. Kpassa wchodzi w miejsce Surdykowskiego.

• Sędzia dolicza minimum 4 minuty do spotkania.

• Żółtą kartką ukarany zostaje Janusz Surdykowski.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Wilk wchodzi w miejsce Jakóbowskiego.

• Dośrodkowanie Dudy z rzutu wolnego zostało wyjaśnione przez defensywę gości.

• Próba prostopadłego zagrania do Kuzdry okazała się zbyt mocna. Przy piłce goście.

• Żółtą kartką ukarany zostaje Sebastian Milewski.

• Żółtą kartką ukarany zostaje Michał Stasiak.

• Mamy zmianę w drużynie gości. Łuczak wchodzi w miejsce Wrzesińskiego.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Kuzdra melduje się w miejsce Wolskiego.

• Żółtą kartką ukarany zostaje Robert Sulewski.

• Dośrodkowanie na pole karne gospodarzy po którym pewnie interweniował Stasiak.

• Dośrodkowanie Dudy z rzutu wolnego po którym pewnie interweniuje defensywa gości.

• Drugą żółtą kartką a w konsekwencji czerwoną ukarany Wacławczyk. Dość niezrozumiała decyzja sędziego.

• Żółtą kartką ukarany Wacławczyk.

• Nieudana próba dośrodkowania w wykonaniu Opałacza. Od bramki wznowi bramkarz gości.

• Goście wprowadzają piłkę do gry i rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Do przerwy w Bytowie remisowo. Jak na razie dużo akcji, dużo bramek i ciekawe widowisko. Miejmy nadzieję na równie wiele emocji w drugiej części gry.

• Koniec pierwszej części gry. Do przerwy w Bytowie 2:2.

• Bramka dla Zagłębia! Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę do siatki skierował głową Szymon Lewicki! Mamy 2:2!

• Dośrodkowanie w pole karne jednego z zawodników gości po którym dobrze interweniowała defensywa Bytovii.

• Żółtą kartką ukarany zostaje Tomasz Nowak.

• Z powodu kontuzji boisko musi opuścić Rafał Makowski. W jego miejsce melduje się Sebastian Milewski.

• Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników gości.

• Rzut rożny dla gości po którym dobrze interweniowała defensywa gospodarzy. Przy piłce Bytovia.

• Dośrodkowanie w pole karne przez Poczbuta, jednak dobrze interweniowała defensywa gości.

• Ależ bramka dla Bytovii! Byliśmy świadkami takiej bytowskiej tiki-taki którą pewnie wykończył Janusz Surdykowski! Gospodarze na prowadzeniu!

• Gol dla Zagłębia! Bramkę po dośrodkowaniu w pole karne zdobywa Szymon Lewicki!

• Uderzenie Wolskiego z około 16 metra okazuje się minimalnie niecelne. Przy piłce goście.

• Szybko chcieli odpowiedzieć goście, jednak uderzenie jednego z ich zawodników okazało się niecelne.

• Mamy bramkę dla gospodarzy! W zamieszaniu w polu karnym po dośrodkowaniu z rożnego najlepiej odnalazł się Opałacz i umieścił piłkę w siatce! Mamy 1:0 dla Bytovii!

• Kolejny rzut rożny dla gospodarz i po raz kolejny dobrze interweniuje bramkarz gości.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Piłka wędruje w pole karne, lecz dobrze interweniuje bramkarz gości.

• Pierwszy rzut wolny dla gości. Jeden z zawodników gości uderzył po dośrodkowaniu jednego z kolegów, jednak piłka przelatuje obok bramki Witana.

• Gospodarze wprowadzają piłkę do gry i rozpoczynamy to spotkanie!

• Zawodnicy wychodzą już na boisko. Za moment przywitanie, losowanie stron i rozpoczniemy to spotkanie!

• Mimo ostatnich niepowodzeń lepiej w lidze spisuje się dotychczas drużyna gospodarzy. Podopieczni Adriana Stawskiego przed rozpoczęciem tej kolejki plasowali się na 9 miejscu, zaś drużyna gości zajmowała odległą 17 pozycję.

• Witamy prosto z Bytowa! Rozpoczynamy relację LIVE ze spotkania Drutex-Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec!

Joanna Sobczykiewicz

Drutex-Bytovia - Zagłębie LIVE! Byle znów nie przegrać

Drutex-Bytovia - Zagłębie LIVE! Byle znów nie przegrać ©Krzysztof Piotrkowski / Glos Pomorza / Polskapress

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Dziś o godzinie 18. Bytovia Bytów podejmie na własnym stadionie Zagłębie Sosnowiec. Dla obu drużyn będzie to ważne spotkanie, gdyż ostatnie wyniki nie były dobre dla żadnej z nich. Zdecydowanie w gorszej sytuacji znajdują się goście, którzy w 11. spotkaniach zdobyli zaledwie 11 punktów i zajmują 17. lokatę w strefie spadkowej.

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Nawet zmiana trenera nie poprawiła trudnej sytuacji Zagłębia Sosnowiec. Klub, który w poprzednim roku był jednym z kandydatów do awansu do Lotto Ekstraklasy w tym sezonie zapowiadał, że ten cel uda się osiągnąć.
Dariusz Banasik zbudował zespół na nowo, żegnając się z większością zawodników, która tak niedawno stanowiła o sile Zagłębia. Sprowadził nowych piłkarzy, ale od samego początku o realizację planu było ciężko. Ostatecznie zarząd nie dał mu szansy poprowadzenia drużyny nawet do końca rundy jesiennej. Jego miejsce zajął Dariusz Dudek i choć spotkanie, w którym debiutował na ławce trenerskiej było udane, później powtórka tego wyczynu była prawie niemożliwa. Daje to „Zagłębiakom” 17. miejsce w tabeli i tylko 11 „oczek” na koncie. Pod nimi znajduje się już tylko Ruch Chorzów, który z każdym, kolejnym meczem punktuje i odrabia stratę do rywali.

Podobna atmosfera panuje w zespole z Bytowa. „Czarne Wilki” przegrały trzy mecze z rzędu i dziś zrobią wszystko, by w końcu zwyciężyć. Dzięki dobrym wynikom na początku sezonu o miejsce w tabeli na razie mogą być spokojni, lecz przy takich rezultatach, jak ostatnio może to szybko się zmienić. Po 12. spotkaniach podopieczni trenera Adriana Stawskiego mają na swoim koncie 16 „oczek” i plasują się na 9. miejscu. A przed nimi jeszcze dwumecz z Legią Warszawa w ramach Pucharu Polski. Dziś jednak będą musieli poradzić sobie bez Wojciecha Wilczyńskiego, który przymusowo pauzuje za kartki.

Czy któraś z ekip przełamie złą passę i będzie mogła cieszyć się z pełnej puli punktów? Tego dowiemy się około godziny 20. po ostatnim gwizdku arbitra. Spotkanie nie będzie transmitowane przez Polsat Sport. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.

Sonda

Drutex-Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec: Kto wygra mecz 1 ligi?

Bilans ostatnich spotkań:

Bytovia Bytów:

Odra Opole - Bytovia Bytów 1:0
Bytovia Bytów - GKS Katowice 1:2 (Michał Jakóbowski)
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 3:1 (Maksymilian Hebel)

Zagłębie Sosnowiec:
Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec 1:1
Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki 0:1
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice 1:3 (Tomasz Nowak)

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Bytovia - Zagłębie 0:1
Zagłębie - Bytovia 3:3
Bytovia - Zagłębie 3:0

Mecz posędziuje Konrad Kiełczewski z Białegostoku. W obecnym sezonie był rozjemcą w pięciu spotkaniach, w których pokazał 27 żółtych kartek, jedną czerwoną oraz podyktował dwa rzuty karne.

Mecz Drutex-Bytovia Bytów - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV

Mecz nie będzie transmitowany przez Polsat Sport. Zapraszamy na relację LIVE do GOL24.pl. Początek o godzinie 18:00.