Eintracht Frankfurt 0 - 0 Bayern Monachium

0

Bayern Monachium

0

• Za wspólnie spędzony czas dziękuje Marcin Juszczyk. Dobranoc! Zapraszam na kolejne relacje do Ekstraklasa.net!

• Bayern Monachium mimo dużej przewagi nie potrafił pokonać dzisiejszego dnia dobrze dysponowanego Hradecky'ego. Do zdobycia punktu przez Eintracht przyczynił się nie tylko bramkarz, ale wyśmienita postawa całego zespołu w obronie. Dla Bayernu to pierwsza strata punktów w tym sezonie Bundesligi, a dla Eintrachtu ten remis to olbrzymi sukces.

• Koniec meczu! Eintracht Frankfurt powstrzymał Bayern Monachium!

• Jeszcze Ignjovski ukarany żółtą kartką.

• Vidal zacentrował w pole karne i Douglas Costa główkuje obok słupka!

• Oblężenie bramki Eintrachtu. Niespełna dwie minuty do końca. Piłka po dośrodkowaniu Alaby wybita!

• Vidal zgrywał piłkę głową przed bramkę gospodarzy, ale Hradecky jest czujny i chwyta futbolówkę.

• Arbiter doliczył pięć minut. Eintracht pięć minut od sprawienia niespodzianki, a Bayern pięć minut od straty pierwszych punktów w tym sezonie Bundesligi.

• Ostatnia zmiana gospodarzy. Djakpa zastępuje Stenderę.

• Dobre podanie za linię obrony Eintrachtu do Lewandowskiego, który skierował futbolówkę do siatki, ale kapitan naszej reprezentacji był na spalonym.

• Druga zmiana w Eintrachcie. Reinartz zmienia Aignera.

• Dośrodkowanie Vidala w pole karne gospodarzy, Hradecky minął się z piłką, ale asekurował go kolega z drużyny, który zażegnał niebezpieczeństwo.

• Żółta kartka dla Robbena za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Żółtą kartkę otrzymał Meier.

• Podanie z głębi pola do Lewandowskiego, ten dobrze opanował futbolówkę i uderzył z szesnastu metrów, ale tuż obok słupka.

• Wrzutka Robbena z rzutu wolnego. Lewandowski trącił piłkę nogą, ale minęła ona słupek bramki Eintrachtu.

• Zmiana także w szeregach gospodarzy. Russ zastąpi na placu gry Medejovicia.

• Trzecia zmiana w Bayernie i ostatnia. Alaba wchodzi, a schodzi Lahm.

• Costa dośrodkował z lewej flanki w pole karne gospodarzy, ale po raz kolejny w tym meczu, piłkę po takim zagraniu przejmuje Hradecky.

• Dośrodkowanie Stendery z rzutu wolnego, ale futbolówka przeszła wszystkich w polu karnym.

• Lahm ukarany żółtą kartką za faul taktyczny tuż przed własnym polem karnym. Okazja dla Eintrachtu.

• Lahm szukał podaniem w polu karnym Lewandowskiego, ale ostatecznie nikt do piłki nie doszedł i opuściła ona plac gry. Od bramki zaczął Hradecky.

• Interwencja Neuera po strzale Stendery z 54 minuty.

• Druga zmiana w Bayernie. Thiago Alcantara zmienia Comana.

• Lewandowski zagrał przed bramkę Eintrachtu, w kierunku Robbena, ale Holendra uprzedził Abraham.

• Centra Douglasa Costy z linii końcowej i futbolówka wylądowała prosto w rękach Hradecky'ego.

• Po zmianie stron Eintracht gra śmielej w ataku, częściej zapuszczając się pod pole karne Bayernu.

• Aigner zagrał piłkę z prawego skrzydła po ziemi w pole karne Bayernu. Dwóch zawodników gości nie trafiło w piłkę, nikt z gospodarzy do niej nie doszedł i Vidal wybił ją na rzut rożny.

• Seferović ukarany żółtą kartką za atak wślizgiem, nieopodal własnego pola karnego, tuż przy linii końcowej.

• Po błędzie Neuera, który chciał wykopać piłkę i nieczysto w nią uderzył, ta trafiła do atakującego go Stendery. Natychmiast zdecydował się na strzał, ale bramkarz Bayernu zrehabilitował się i obronił jego próbę.

• Szansa dla Eintrachtu po rzucie rożnym! Jednak nikt nie zdołał przeciąć toru lotu piłki lecącej wzdłuż bramki! To mógł być gol!

• Pierwsza zmiana w Bayernie. Guardiola wzmacnia atak swojej drużyny. Schodzi Rafinha, a na boisku pojawi się za niego Mueller.

• Po centrze z rzutu rożnego, Lewandowski zgrywał piłkę głową przed bramkę, ale przejął ją Hradecky, nie dając dojść do niej Vidalowi.

• Zawodnicy Eintrachtu rozpoczęli od środka i sami... sprokurowali sytuację dla Bayernu w pierwszych sekundach drugiej połowy! Poślizgnęła się dwójka stoperów gospodarzy, dzięki czemu Douglas Costa stanął przed szansą, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem, trafił w jego nogę. Gdyby podniósł piłkę prawdopodobnie znalazłaby się ona w siatce.

• Zaczynamy drugą odsłonę spotkania we Frankfurcie!

• Oba zespoły już na boisku - za chwilę rozpocznie się w druga połowa!

• Eintracht grał w pierwszej połowie w obronie bardzo mądrze, zdyscyplinowanie i agresywnie. Zawodnicy miedzy sobą zachowywali niewielkie odległości, wzajemnie się asekurowali, podwajali krycie. Czy po przerwie gospodarze bardziej się otworzą? W pierwszych 45 minutach poza jednym rzutem rożnym i strzałem Seferovicia w ofensywie nie pokazali praktycznie nic.

• Mimo ogromnej przewagi zawodników Bayernu, nie potrafili oni jej udowodnić golem. Klarownych sytuacji ze strony Bawarczyków jak na lekarstwo. Piłkarze Eintrachtu skupiają się przede wszystkim na obronie dostępu do własnej bramki i jak na razie wszystko idzie po ich myśli, czego dowodem jest bezbramkowy remis..

• Koniec pierwszej połowy! Póki co Eintracht remisuje bezbramkowo z Bayernem.

• Centra z rzutu rożnego Xabiego Alonso, ale gospodarze wybili futbolówkę.

• Chwila oddechu dla defensywy Eintrachtu. Gospodarze wywalczyli rzut rożny, ale nic z niego groźnego nie wynikło. Bawarczycy szybko zażegnali niebezpieczeństwo.

• Szybka akcja Bayernu. Douglas Costa zagrał do Lewandowskiego, ten chciał podawać wzdłuż bramki do Robbena, ale reprezentant Polski jak i Holender byli na spalonym.

• Przerwa w grze. Z murawy nie wstaje Coman, po tym jak został przypadkowo uderzony w twarz ręką przez rywala.

• Wrzutka Xabiego Alonso z rzutu wolnego, ale piłkę przechwytuje Hradecky.

• Robben dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, chyba nikt nie sięgnął futbolówki i przeszła ona tuż obok słupka bramki Eintrachtu!

• Douglas Costa zagrał w polu karnym piłkę piętą do Robbena, ale Zambrano przeciął to podanie.

• Eintracht ustawiony całym zespołem przed własnym polem karnym.

• Piłka wstrzelona w pole karne gospodarzy przez Alabę, doszedł do niej Lewandowski, ale nie zdołał uderzyć i futbolówka w rękach Hradecky'ego.

• Miażdżąca przewaga Bawarczyków w pierwszych dwudziestu minutach, ale póki co nie potrafią tego udokumentować.

• Niedokładne dośrodkowanie Rafinhi w pole karne Eintrachtu i piłka w rękach Hradecky'ego.

• A to uderzenie z główki Arturo Vidala z jedenastej minuty.

• Gubią się momentami w obronie piłkarze Eintrachtu Frankfurt. Zakotłowało się teraz dwa razy w ich polu karnym, ale szczęśliwie wyszli z opresji.

• Seferović uderzył z pierwszej piłki na bramkę Neuera, tuż zza szesnastki, ale niecelnie.

• Po centrze z prawej strony w pole karne Eintrachtu, z główki uderzył Vidal i Hradecky w ładnym stylu sparował piłkę na rzut rożny! Było blisko!

• Douglas Costa popędził z piłką lewym skrzydłem i chciał zagrać z linii końcowej przed bramkę gospodarzy, ale Zambrano przejął piłkę.

• Piłka została zagrana przez Xabiego Alonso w pole karne Eintrachtu, ale zrobił to niedokładnie i futbolówkę przechwycił Hradecky.

• Faul Roberta Lewandowskiego w ataku i rzut wolny dla Eintrachtu.

• Zgodnie z przewidywaniami od początku zaznaczyła się przewaga Bayernu Monachium. Gra jak na razie toczy się cały czas na połowie gospodarzy.

• Centra z rzutu wolnego w pole karne Eintrachtu Douglasa Costy, ale gospodarze zażegnali niebezpieczeństwo wybiciem piłki.

• Stefan Aigner ukarany żółtą kartką już... w osiemnastej sekundzie meczu! Gracz Eintrachtu faulował Rafinhę.

• Trzy, dwa, jeden, zero... i startujemy! Od środka rozpoczęli piłkarze Bayernu!

• Za chwilę zaczynamy! Już po przywitaniu obu ekip i losowaniu.

• Robert Lewandowski w Bundeslidze nie strzelił jeszcze gola Eintrachtowi na jego stadionie.

• Sędzią meczu Eintracht - Bayern będzie Daniel Siebert.

• Bayern Monachium - ławka rezerwowych: M. Benatia, Thiago Alcantara, J. Kirchhoff, T. Mueller, S. Ulreich, D. Alaba, J. Kimmich.

• Eintracht Frankfurt - ławka rezerwowych: M. Russ, S. Reinartz, H. Lindner, C. Djakpa, J. Flum, L. Waldschmidt, L. Castaignos.

• W oczekiwaniu na pierwszy gwizdek zapraszamy na zapowiedź spotkania, którą przygotował Mariusz Daniluk.

• Wyjściowe składy obu drużyn dostępne są w panelu naszej relacji LIVE.

• Witamy i zapraszamy na relację tekstową z meczu otwierającego jedenastą kolejkę Bundesligi. Na Commerzbank-Arena we Frankfurcie miejscowy Eintracht podejmie Bayern Monachium.