1

• Koniec meczu! FC Porto - RB Lipsk 3:1!

• GOOOOLLL!! Maxi Pereira wykorzystał kontratak Porto i przypieczętowuje triumf swojej drużyny! Trzy punkty zostają w Portugalii!

• Diego Reyes zmienia Yacine Brahimi.

• RB Lipsk coraz mocniej naciska na obronę gospodarzy, która ma coraz większe problemy z powstrzymywaniem ataków gości!

• Marcel Sabitzer nie wytrzymał ciśnienia i za niesportowe zachowanie został ukarany żółtym kartonikiem.

• Naby Keita wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

• Fatalne uderzenie Lukasa Klostermanna, który z ponad 20 metrów uderzył bardzo niecelnie..

• Danilo Pereira ciągnął za koszulkę Keite i sędzia słusznie ukarał gracza Porto żółtą kartką.

• Yussuf Poulsen zmienia Jeana-Kevina Augustina.

• Maxi Pereira zmienia Jesusa Corone.

• Na boisku leży Jesus Corona i mamy przerwę w grze.

• Stracona bramka wybiła z rytmu graczy z Lipska, którzy nie umieją znowu wnieść się na swój optymalny poziom.

• Yacine Brahimi próbował szczęścia w indywidualnej akcji, ale obrońcy Lipska poradzili sobie z atakiem gracza gospodarzy.

• Jean-Kevin Augustin bardzo brzydko faulował i zasłużenie został ukarany żółtą kartką.

• GOOOOLLLL!!! Danilo Pereira najwyżej wyskoczył do dośrodkowania Alexa Tellesa i uderzeniem głową pokonał Petera Gulacsiego! FC Porto - RB Lipsk 2:1!

• Bardzo dobra interwencja Upamecano, który zablokował dośrodkowanie Corony.

• FC Porto miało rzut wolny, ale Alex Telles fatalnie wykonał stały fragment gry i piłka opuściła boisko.

• Ależ zakotłowało się pod bramką Lipska, ale żaden z napastników Porto mimo oddania uderzenia nie trafił w światło bramki!

• Andre Andre sfaulował Williego Orbana i sędzia przerwał grę.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Forsberga pewnie wypiąstkował goalkeeper gospodarzy.

• Ricardo sfaulował Augustina i RB Lipsk będzie miało rzut wolny na połowie Porto.

• Ładna akcja Porto - Brahimi dynamicznie wbiegł w pole karne Lipska, ale mocne dośrodkowanie gracza gospodarzy wybił Gulacsi.

• GOOOLLL! Ależ wejście Timo Wernera! Rezerwowy Lipska otrzymał świetne podanie z głębi pola i idealnie przelobował bramkarza Porto! Mamy remis!

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Timo Werner pojawia się w miejsce Brumy.

• Lukas Klostermann zmienia Marcela Halstenberga.

• 45+2. Koniec I połowy meczu! FC Porto - RB Lipsk 1:0!

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone 2 minuty.

• Dwójkowa akcja Keita-Forsberg zakończyła się niecelnym podaniem tego drugiego i w efekcie stratą piłki.

• Brzydki faul Marcela Halstenberga i zasłużona żółta kartka dla gracza z Lipska.

• Lipsk miał rzut wolny na połowie Porto, ale gracze z Niemiec nawet nie dośrodkowali piłki w pole karne gospodarzy.

• Mamy dużo przerw w grze, ponieważ zawodnicy często uciekają się do drobnych przewinień.

• Vincent Aboubakar wygrał walkę o pozycję z Dayotem Upamecano, ale stoper RB musiał uciec się do faulu.

• Bezsensowny faul Brumy na Danilo przed polem karnym Porto. Pomocnik Lipska może się cieszyć, że sędzia nie ukarał go żółtym kartonikiem.

• RB Lipsk dłużej utrzymuje się przy piłce, ale niewiele dobrego z tego wychodzi. Porto dobrze przesuwa i stara się wyprowadzać groźne kontrataki.

• Ładna akcja FC Porto! Alex Telles ładnie urwał się prawą stroną i dośrodkował na bliższy słupek, ale uderzenie Andre Andre minęło bramkę Lipska!

• Na razie jesteśmy świadkami bardzo dobrego meczu - dużo sytuacji z obu stron, walka, szybkie tempo i bramka. Oby tak było do 90 minuty.

• RB Lipsk miał rzut wolny, ale obrońcy Porto oddalili zagrożenie spod własnej bramki.

• Jean-Kevin Augustin przebojem wbiegł w pole karne Porto, ale świetną interwencją popisał się Ivan Marcano, który wślizgiem wybił piłkę spod nóg napastnika gości!

• Świetna interwencja Gulacsiego, który zatrzymał uderzenie z bliska Aboubakara!

• Bardzo dobra interwencja Dayota Upamecano, który powstrzymał szarżującego Andre.

• RB Lipsk miał rzut wolny, ale Marcel Halstenberg źle zamknął akcję i piłka opuściła plac gry.

• GOOOOLLL!!! FC Porto obejmuje prowadzenie! Hector Herrera najlepiej odnalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i mocnym uderzeniem znalazł drogę do siatki Lipska! 1:0 dla Porto!

• Moussa Marega przegrał z kontuzją i musi opuścić boisko. W jego miejsce pojawia się Andre.

• Yacine Brahimi nieprzepisowo powstrzymał Marcela Sabitzera i sędzia przerwał grę.

• Moussa Marega leży na boisku i mamy przerwę w grze.

• José Sá bardzo dobrze wyszedł z bramki i uprzedził szarżującego gracza Lipska.

• Bruma próbował dośrodkować w pole karne gospodarzy, ale jego próba został zablokowana przez obrońcę Porto.

• Moussa Marega ruszył z piłką w stronę bramki gości, ale stoperzy Lipska poradzili sobie z napastnikiem Porto.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• W poprzedniej kolejce LM po emocjonującym meczu RB Lipsk pokonał Porto 3:2.

• RB Lipsk z dorobkiem 4 punktów znajduje się na drugim miejscu w tabeli. Porto ma oczko mniej i znajduje się za plecami niemieckiej drużyny.

• Zakończyło się już pierwsze dzisiejsze spotkanie grupy G. Besiktas zremisował z AS Monaco 1:1.

• Skład RB Lipsk:

• Ławka rezerwowych Porto:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu FC Porto - RB Lipsk!