1

• Koniec meczu. Atletico zwycięża 1-0 po bramce Carrasco

• Arbiter doliczył jeszcze trzy minuty.

• A Tiago Mendes zastąpił Antoine Griezmanna.

• Schodzi strzelec gola Yannikc Carrasco a w jego miejsce po kontuzji wraca Saul Niguez.

• Szybsza akcja gospodarzy zakończona strzałem z prawej strony. Dobre piąstkowanie golkipera Atletico

• Dużo podań, mało podbramkowych akcji - w tym jednym zdaniu mozna opisać ostatnie minuty tego spotkania.

• Atletico nieśmiało naciska na rywali, lecz powiedzmy sobie szczerze - w Rostovie nic nie zwiastuje zmiany rezultatu.

• A Moussa Doumbia zastąpił Dmitriya Poloza.

• Andrei Prepelita pojawił sie na murawie w miejsce Sadara Azmouna.

• Rzut rożny dla Atletico. Piłka poszybowała w pole karne, ale gospodarze świetnie sobie z nią poradzili.

• Juanfran obejrzał żółtą kartkę.

• Gra sie wyrównała. Oba zespoły próbują cos skonstruować. Na razie jednak bez groźniejszych strzałów

• Coraz śmielsze ataki przeprowadzaja gospodarze. Teraz nie maja juz nic do stracenia i mogą pozwolić sobie de facto na więcej

• Gol nie ozywił tego spotkania. Akcje toczą się raczej powoli, a futbolówka długimi momentami krąży w środku boiska.

• Rostov nie zamierza się poddać. Od razu ruszył z atakiem, ale prosta wymiana podań nie mogła zaskoczyć Atletico

• GOL![zdjecie=1 oblej=1] To musiało się skończyć trafienie. Z lewej strony na dłuższy słupek Yannick Carrasco.

• Dośrodkowanie Juanfrana pod bramkę. Głowa uderzał nadbiegający Torres. Niecelnie.

• Carrasco zdecydował się dośrodkować w pole karne. To zagranie okazało się zbyt słabe i łatwo zostało odczytane przez golkipera Rostova.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Kevin Gameiro za Angela Correę.

• Zawodnicy Rostova juz wychodzili z kontratakiem, ale świetny powrót Gabi'ego nie pozwolił im na wiele.

• Arbiter podyktował rzut wolny dla Atletico. Daleko od bramki. Gospodarze świetnie sobie poradzili z tym stałym fragmentem gry.

• Goście nadal wymieniają między sobą podania. Na tym jednak koniec sukcesów.

• Podobnie jak przed przerwą tak i po niej goście wymieniają podania. Spokojnie rozgrywają piłkę na połowie rywala, ale jak przychodzi co do czego, to ją tracą.

• Ruszyła druga część gry!

• Koniec pierwszej połowy. W Rostovie 0-0

• Atletico wciąż utrzymuje sie przy piłce. Wymienia podania: dłuższe, krotsze, przerzuty, loby - pełna gama. Gorzej ze strzałami. Ich wciąz brakuje

• Felipe Luis długo walczył na skrzydle, ale nie zdołał przedrzeć sie w pole karne. Wzorowa gra Rosjan w defensywie.

• Griezmann zszedł na skrzydło i zagrał do Correi. Ten uciekł obrońcom, ale oddał kolejny juz niecelny strzał.

• Dwojkowa akcja Koke z Carrasco równiez nie zakończyła się strzałem. Atletico przeważa, ale bez wymiernych efektów.

• Długie podanie do Koke. Ten przebył całą długośc połowy rywali zszedł do środka i samotnie próbował wykończyć akcję. Nieskutecznie

• Atletico praktycznie w ostatnich minutach nie opuszcza połowy Rostova. Piłka krąży naokoło ich pola karnego, ale w nie nie wpada.

• Strzał Torresa z dystansu. Mocno, acz niecelnie. Piłka nawet nie zmierzala w światło bramki.

• Atletico prowadzi grę, dłużej utrzymuje sie przy piłce, ale nie przekłada się to na liczbę strzalów. Gospodarze dobrze spisuja się w defensywie.

• Sporo zamieszania pod bramką Rostova. Piłkarze z Hiszpanii wymieniali podania, nie zważając na rywali. Felipe Luis zagrał pod samą bramkę do jednego z kolegów, ale ten minął sie z piłką.

• Lekkie uderzenie na bramkę Oblaka. Bramkarz Atletico wyszedł z tego bez szwanku.

• Atletico długo budowało kolejna akcję. Próbowali środkiem, by w końcu zejśc na prawe skrzydło. Nie przyniosło to jednak większego efektu.

• Strzał Sardara z dystansu po akcji Rostova lewą stroną boiska. Oblak nie dał sie zaskoczyć.

• Gatskan wygrał pojedynek powietrzny z Griezmannem i tym samym zakończył kolejny atak Hiszpanów

• Goście długo wymieniali podania na połowie Rostova. Nie szukali strzału, a w końcu stracili piłkę.

• Prostopadłe podanie w kierunku Griezmanna odebrał jeden ze stoperów gospodarzy. Akcja Atletico zatrzymana.

• Nieudane wykonanie rzutu wolnego. Carrasco posłał piłkę nad poprzeczką.

• Felipe Luis popędził sam prawa stroną. Wyminął jednego rywala, drugiego by wpaść w pole karne. Tam przewrócony. Będzie rzut wolny.

• Kolejna świetna interwencja bramkarza gospodarzy. Obronił strzał Griezmanna z najbliższej odległości.

• Atletico coraz odwazniej pogrywa sobie na połowie Rostova. Próbuje to jednym to drugim skrzydłem, lecz na razie bez większego efektu. Rosjanie dobrze radzą sobie w defensywie.

• Rostov wcale nie wystraszyło sie bardziej utytułowanego rywala. Jak na razie walczą z Hiszpanami praktycznie jak równy z równym. Piłka dużo czasu spędza w środku pola.

• Atletico próbowało wyjśc z atakiem prawym skrzydłem, lecz nie zdołało daleko zabrnąć na połowie przeciwnika.

• Felipe Luis ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Spokojnie przy piłce utrzymują się gospodarze. Wymieniają jednak podania jedynie na własnej połowie.

• To powinien być gol. swietny strzał ze stałego fragmentu gry i jeszcze lepsza interwencja golkipera z Rostova. Dobitka z najbliższej odległości okazała się natomiast niecelna.

• Atletico próbowało ruszyć z atakiem, lecz szybko zostało zahamowane. Arbiter dostrzegł przewinienie i podyktował rzut wolny dla Hiszpanów.

• Mecz właśnie się rozpoczął.

• Za nami losowanie stron i przywitanie kapitanów. Do premierowego gwizdka pozostał dosłownie moment.

• Arbiter wyprowadził juz obie jedenastki na murawę. Z głośników brzmi hymn Ligi Mistrzów.

• Atletico dzisiaj w ataku i z Griezmannem, i z Torresem. W tej edycji Ligi Mistrzów obaj jeszcze bez gola.

• Rostów zaczął katastrofalnie, bo od 0:5 z Bayernem. Potem się otrząsnął i zdołał zremisować z PSV 2:2.

• Po dwóch kolejkach Atletico rządzi w grupie D. Jako jedyne wygrało oba spotkania. Najpierw z PSV Eindhoven, potem z Bayernem Monachium - po 1:0.

• Zapowiedź meczu do przeczytania w tym miejscu.

• Niecałe pół godziny pozostało do rozpoczęcia meczu w Rostowie, gdzie FK podejmie Atletico Madryt. Faworytem są goście, ale... inny wynik niż ich wygrana nie będzie żadną sensacją - najwyżej niespodzianką.