1

1 2 połowa

6 karne

• GKS 1962 Jastrzębie w kolejnej rundzie zagra ze zwycięzcą z pary Górnik Zabrze - Wigry Suwałki

• Kulawiak kończy spotkanie celnym strzałem! GKS Jastrzębie wyeliminowało Górnika Łęczna!

• Niecelne dośrodkowanie z prawej strony pola karnego Małeckiego opuszcza boisko. Wszystko wskazuje na to, że będziemy świadkami konkursu jedenastek

• GKS okupuje bramkę Górnika, lecz łęcznianie szczelnie bronią się wszystkimi formacjami.

• Fatalny strzał Pacholskiego z dystansu i jęk zawodu na trybunach

• Krzysztof Danielewicz faulowany przed szesnastką GKSu w jednej z nielicznych akcji Górnika w drugiej połowie dogrywki

• Słabiutki strzał Szczepana przelatuje obok bramki. W każdym ataku GKS wydaje się jednak być groźny ze względu na przewagę liczebną

• Gospodarze dostali wiatru w żagle po drugiej czerwonej kartce dla zawodnika z Łęcznej. Wygląda na to, że będą dominować do końca tej części gry.

• Żółtko dla Grzelczaka za uderzenie rywala łokciem

• Groźnie po strzale głową Szczepana, piłka nie wpada jednak do siatki!

• Kiks Piotra Grzelczaka przy próbie wybicia piłki. Od autu podopieczni trenera Skrobacza

• Ostatnie 15 minut od środka rozpoczną gospodarze

• Koniec pierwszej połowy dogrywki. Za moment zaczynamy drugą.

• Odnotowujemy żółtą kartkę dla Pruchnika za faul na Draziku kilka minut temu

• Przemysław Pitry ogląda drugą żółtą kartkę za faul taktyczny. Górnik jednak będzie kończył mecz w "9".

• Niecodzienna sytuacja. Pruchnik, który przed momentem znoszony był na noszach do karetki, wstał i jest gotów kontynuować spotkanie.

• Bramkarz GKS-u wstał o własnych siłach, obrońca Górnika murawę opuszcza na noszach. Górnik będzie kończył mecz w "9".

• Groźne zderzenie Radosława Pruchnika z bramkarzem Grzegorzem Drazikiem. Oboje nie podnoszą się z murawy

• Górnik Łęczna z niewielką przewagą w pierwszej połowie dogrywki, brakuje jednak decydującego, celnego podania

• Niedokładne przyjęcie piłki przez Grzelczaka, który mógł wyjść na czystą pozycję

• Akcja Górnika lewą stroną, Piesio miękko wrzuca na dalszy słupek, ale Grzelczak zdołał wywalczyć tylko rzut rożny

• Słaby strzał Aliego z dystansu mija bramkę Małeckiego

• Dogrywkę od środka rozpoczynają goście

• Radosław Pruchnik pewnie wykorzystał jedenastkę. Chwilę potem arbiter kończy drugą połowę. Będziemy świadkami dogrywki.

• GOOOOL! Górnik Łęczna rzutem na taśmę doprowadza do remisu!

• Rzut karny dla Górnika po faulu na Jareckim!!

• Arbiter dolicza 3 minuty

• Po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym instynktownie strzela Pruchnik, lecz tylko w boczną siatkę

• Groźnie z dystansu strzela Sasin i piłka minimalnie mija bramkę Drazika! Rzut rożny dla gości

• Żółta kartka dla Szczepana za nieczystą grę w walce o górną piłkę

• Danielewicz fatalnie dośrodkowuje z rzutu wolnego

• Górnik bez pomysłu na grę w końcówce. Jeśli coś ma tu zadecydować, to tylko indywidualności.

• Kontra gospodarzy, z linii szesnastki strzela Ali, a Górnika przed stratą drugiej bramki ratuje Małecki

• Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną za faul taktyczny na Alim ogląda Komor

• Jarecki z lewej strony centralnie w pole karne, lecz strzał wypychanego Śpiączki przechodzi obok bramki

• Grzelczak z dystansu, pewnie łapie Drazik. Chwilę wcześniej sam na sam z Małeckim wychodził Szczepan, lecz znajdował się na pozycji spalonej.

• Bardzo słabo wygląda w dzisiejszym spotkaniu Piotr Grzelczak. Nominalny napastnik Górnika gra dziś na skrzydle i notuje same niecelne podania.

• A w Górniku Danielewicz w miejsce Drewniaka

• Trzecia zmiana w zespole trenera Skrobacza. Schodzi Caniboł, wchodzi Szczepan.

• Potężna bomba Grzegorza Piesio trafia w słupek bramki Drazika!

• Zmianą reaguje trener Rybarski. Śpiączka w miejsce Jurisy.

• Ależ błąd Małeckiego! Bramkarz Górnika naciskany zbyt długo zwlekał z wybiciem, w efekcie jego podanie trafiło w nogi naciskającego napastnika i o mały włos piłka nie wpadła do siatki!

• Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Schodzi Musioł, wchodzi Kawula

• Sprzed szesnastki strzela Piesio, Drazik łapie futbolówkę zmierzającą na krótki słupek

• Szybkie rozegranie rzutu rożnego, dośrodkowanie na dalszy słupek, zgranie na krótki i Szymura wygrywa główkę z obrońcami w dużym zamieszaniu!

• GOOOL! Jastrzębie nieoczekiwanie wychodzi na prowadzenie!

• Dobra akcja na lewej stronie Jareckiego i Pitrego, jednak ten pierwszy w decydującym momencie złapany na spalonym. GKS w drugiej połowie jeszcze bez sytuacji podbramkowej.

• Groźnie pod bramką gospodarzy. Prawą stroną obrońcom uciekł Jrisa, piłka trafiła do centralnie ustawionego Pitrego, którego strzał zatrzymał się na plecach obrońcy.

• Zmiana także w zespole GKS-u. Schodzi Zajączkowski, wchodzi Szczęch.

• Zmiana w zespole Górnika. Debiutant Aleks Aftyka opuszcza boisko, a jego miejsce zajmuje Grzegorz Piesio.

• Żółtko dla Musioła za faul na własnej połowie.

• Składna akcja gospodarzy na 1 kontakt zakończona celnym strzałem w krótki róg bramki. Bez problemów broni Małecki

• Strzał Jareckiego po zamieszaniu w polu karnym bez większych trudów łapie Drazik.

• Fatalne dośrodkowanie Jurisy w sytuacji, gdy Górnik wyszedł z kontrą 4 na 4.

• Mamy przestój w grze, dużo niedokładności z obu stron. Nieco lepiej w tym okresie gry prezentują się gospodarze.

• Żółta kartka dla Pitrego za ostre wejście w nogi Caniboła

• Blisko pod bramką Małeckiego znaleźli się gospodarze po stracie piłki przez Dźwigałę,lecz strzał z dystansu Aliego daleki od ideału.

• Górnik zaczyna mieć przewagę w posiadaniu piłki, lecz nie przekłada się to sytuacje podbramkowe.

• Dobra piłka od Pitrego do Aftyki, który strzelał z ostrego kąta, na dodatek zbyt nieśmiało, by móc zaskoczyć bramkarza.

• Dłuższa akcja gości lewą stroną zakończona zbyt mocną wrzutką Jareckiego. Od autu gospodarze.

• GKS póki co prezentuje się całkiem nieźle na tle ekstraklasowego rywala. Jeśli chodzi o konkrety przewaga jednak po stronie gości.

• Żółta kartka dla Aleksandra Komora za faul na wychodzącym na czystą pozycję Canibole.

• Okazja dla gospodarzy. Dobrze rozprowadzona akcja na prawą flankę, skąd dośrodkowuje skrzydłowy, a piłkę na rzut rożny ofiarną interwencją wybija Komor.

• Kolejny raz groźnie pod bramką jastrzębską! Mierzone uderzenie Adama Dźwigały z dystansu ląduje na poprzeczce bramki Drazika.

• Okazja Grzelczaka, który z łatwością przepchnął Pacholskiego! Strzał napastnika Górnika broni jednak bramkarz.

• Pierwsza akcja Górnika. Dośrodkowanie Grzelczaka na dalszy słupek zgrał Jurisa, a z 10 metrów prawą nogą bramkarza zaskoczyć próbował debiutujący Aftyka, jednak piłka nieczysto ułożyła się na jego nodze.

• Groźne uderzenie z dystansu na rzut rożny wybija Małecki!Piłka zmierzała pod poprzeczkę, jednak golkiper Górnika zdążył z interwencją

• Gospodarze z rzutu wolnego wprost w mur, jednak będą mieli okazję na dośrodkowanie z rzutu rożnego

• Pierwsza akcja gospodarzy. Powolne rozgrywanie piłki zakończone mizernym strzałem Kamila Jadacha

• Zaczynamy! Od środka gospodarze!

• Zawodnicy wychodzą na murawę stadionu. Gospodarze zagrają na żółto-zielono, natomiast goście na biało.