GKS Tychy 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

• Dziękujemy już Państwu za śledzenie naszej relacji i zapraszamy oczywiście na kolejne. Miłego wieczoru!

• Koniec spotkania w Tychach! Podbeskidzie zasłużenie wygrywa 1:0 po bramce Damiana Chmiela z GKS-em Tychy i pnie się w górę tabeli 1. ligi!

• W doliczonym czasie gry mamy jeszcze zmianę w zespole gości. Paweł Tarnowski pojawia się w miejsce Tomasza Podgórskiego.

• Do drugiej części meczu arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

• Zmiana w zespole Podbeskidzia. Dariusz Kołodziej wchodzi w miejsce Łukasza Sierpiny.

• W ostatnim kwadransie wreszcie zaczął grać GKS Tychy, ale nie wiem czy to już nie za późno, bo na razie zdecydowanie biją głową w mur.

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Adam Deja z Podbeskidzia.

• No i ostatnia zmiana w zespole GKS-u Tychy. Wojciech Szumilas zastępuje Filipa Arezinę.

• Kolejna zmiana w barwach tyskiej drużyny. W miejsce Mateusza Bukowca pojawia się Stepan Hirskyj.

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu w barwach GKS-u Tychy. W miejsce Adama Varadiego pojawia się Mateusz Mączyński.

• Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska źle wybijał piłkę Daniel Tanżyna i doszedł do niej Damian Chmiel, który uderzeniem głową otworzył wynik spotkania w Tychach!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!! Podbeskidzie obejmuje prowadzenie po trafieniu głową Damiana Chmiela!

• Tak jak to było w pierwszej części meczu ponownie Podbeskidzie przejęło inicjatywę i rozgrywa piłkę na połowie tyszan, jednak na razie nie wychodzi z tego nic konstruktywnego.

• Druga część meczu znowu powoli się nam rozkręca, na razie zawodnicy chyba próbują się rozruszać po kwadransie przestoju w szatni.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania w Tychach! Liczymy na bramki.

• W pierwszych minutach spotkanie nie było zbyt porywające, ale z każdą kolejną minutą piłkarze zaczęli coraz bardziej przyśpieszać grę i stwarzać bramkowe sytuacje. Miejmy nadzieję, że w drugiej części spotkania będzie to kontynuowane.

• Koniec pierwszej połowy spotkania. GKS Tychy bezbramkowo remisuje z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

• Sędzia doliczył co najmniej jedną minutę do pierwszej części spotkania w Tychach.

• Po rzucie rożnym tym razem gospodarze mogli zdobyć bramkę. Po wrzutce Areziny do piłki doszedł Łukasz Grzeszczyk, ale jego uderzenie głową powędrowało nad bramką Podbeskidzia.

• Teraz zagotowało się pod drugą bramką. Po dośrodkowaniu Radzewicza piłka trafiła do Mateusza Grzybka, ale ten nie zdążył oddać strzału, bo uprzedził go jeden z obrońców gości.

• Znowu dośrodkowanie z rzutu rożnego Podgórskiego i znowu strzał Piacka, tym razem uderzył czysto, ale niewiele nad bramką tyszan.

• Kolejna szansa dla Podbeskidzia. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego do piłki doszedł Jozef Piacek, ale uderzył niecelnie.

• Po początkowym prowadzeniu gry przez GKS Tychy z czasem inicjatywę przejęło Podbeskidzie i teraz rozgrywają futbolówkę coraz bliżej bramki gospodarzy.

• Ależ teraz było blisko bramki samobójczej! Po dośrodkowaniu Marcina Radzewicza, piłkę niefortunnie wybijał Jozef Piacek, tak że ta powędrowała w stronę bramki Podbeskidzia. Jednak Rafał Leszczyński w porę zdołał wybić piłkę na rzut rożny!

• Piłka wpadła do bramki tyszan po strzale głową Marka Sokołoewskiego, ale sędzia odgwizdał faul zawodnika Podbeskidzia w momencie oddawania strzału.

• Niestety początek tego spotkania nie stoi na najwyższym poziomie, ciężko jest komentować sytuacje na boisku, bo po prostu zbytnio nic się nie dzieje. Nadal trwa to słynne "badanie się nawzajem".

• Murawa w Tychach nadal daje dużo do życzenia, jednak jest ona już lepsza niż była w przypadku poprzedniego spotkania rozgrywanego na tym stadionie, kiedy to tyszanie podejmowali GKS Katowice.

• W pierwszych minutach spotkanie jest dość wyrównane, oba zespoły próbują się badać, jak na razie lepiej na tym wychodzą tyszanie, którzy nieco dłużej utrzymują się przy piłce od rywali.

• I pierwszy gwizdek sędziego w Tychach! Liczymy na emocjonujące spotkanie!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie w Tychach, za moment początek tego spotkania!

• Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Marek Igaz (Br.), Mariusz Zganiacz, Daniel Duda, Wojciech Szumilas, Dawid Błanik, Stepan Hirskyj, Mateusz Mączyński.

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia Bielsko-Biała: Gustavo Busatto (Br.), Daniel Mikołajewski, Dariusz Kołodziej, Michał Janota, Paweł Tarnowski, Daniel Feruga, Szymon Lewicki.

• Przed dzisiejszym pojedynkiem Podbeskidzie Bielsko-Biała, czyli spadkowicz z Ekstraklasy zajmuje 10. miejsce w ligowej tabeli, natomiast GKS Tychy plasuje się cztery pozycje niżej, czyli tuż nad strefą spadkową.

• Witamy z Tychów i zapraszamy na jedno z najciekawszych spotkań 13.kolejki rozgrywek 1. ligi pomiędzy GKS-em Tychy, a Podbeskidziem Bielsko-Biała!