Mecz GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie relacja...

Mecz GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 19. kolejka
2017-04-05 18:00

GKS Tychy

2

Sandecja Nowy Sącz

1

• DZIĘKUJEMY ZA ŚLEDZENIE NASZEJ RELACJI! I zapraszamy na kolejne mecze!

• GKS Tychy opuszcza strefę spadkową, natomiast Sandecja komplikuje sobie kwestię walki o awans! Niewątpliwie wyrazistą postacią w tym spotkaniu był Łukasz Grzeszczyk. Tyszanie znowu zwycięzcy u siebie!

• KONIEC MECZU! GKS TYCHY WYGRYWA MECZ PRZYJAŹNI Z SANDECJĄ NOWY SĄCZ 2:1!

• Żółta kartka dla Grzegorza Barana.

• Atak desperacji Sandecji, ale po dośrodkowaniu z prawej strony piłka trafiła w ręce Florka!

• SĘDZIA DOLICZYŁ 4 MINUTY!

• Groźne dośrodkowanie Małkowskiego, ale nikt nie dosięgnął piłki i GKS Tychy zaczyna od bramki.

• Paweł Florek dostał żółtą kartkę za grę na czas.

• Strzał Mateusza Wdowiaka z ostrego kąta, ale piłka zatrzymuje się na bocznej siatce.

• Kolejna nieudana wrzutka Macieja Małkowskiego z rzutu rożnego.

• Powoli tworzy się w Tychach festiwal błędów. Po obu stronach mają miejsca łatwe straty.

• Kompletnie nieudany strzał Małkowskiego z 30 metrów.

• Spiker ogłosił frekwencje - na mecz przyjaźni przybyło 3226 kibiców!

• Do końca regulaminowego czasu gry zostało 10 minut, Sandecja atakuje coraz częściej, ale defensywa gospodarzy spisuje się bardzo dobrze.

• Strzał z dystansu Trochima, ale zbyt słaby, aby Florek musiał skapitulować.

• Dośrodkowanie Małkowskiego z rzutu wolnego wypiąstkował bardzo dobrze Paweł Florek!

• Napastnik GKS-u Tychy Jakub Świerczok zszedł z boiska. W jego miejsce pojawił się Erik Tornros.

• Dośrodkowanie Małkowskiego z rzutu rożnego trochę rozgrzało atmosferę pod bramką Florka, ale ostatecznie Sandecja nie wykreowała niczego ciekawego.

• Tomasz Zając za Dudzica!

• Zmiany w Sandecji. Trochim wchodzi za Kasprzaka!

• Goście nadal w szoku po drugim golu Trójkolorowych. Od dłuższego czasu nie potrafią zagrozić bramce gospodarzy.

• Kolejne nieudane dośrodkowanie Grzeszczyka. Tym razem z korneru.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w wykonaniu Grzeszczyka pewnie wyłapał Łukasz Radliński.

• Jakub Kowalski opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Wojciech Szumilas!

• Jakub Świerczok uderzył z 11. metrów, ale posłał piłkę wysoko nad poprzeczką!

• Florek obronił strzał z bliska w wykonaniu Dudzica!

• Świerczok faulował i otrzymał żółtą kartkę.

• Grzeszczyk wykonał rzut wolny i trafił w poprzeczkę, piłkę dobił głową Mańka - podobna sytuacja jak w meczu z Bytovią!

• CO SIĘ WYDARZYŁO! GOL DLA GKS TYCHY PO STRZALE MAŃKI!

• Rut wolny dla tyszan z około 17. metrów po faulu na Świerczoku!

• Pierwsza zmiana w drużynie GKS-u Tychy! Gancarczyk zszedł, a w jego miejsce pojawił się Tanżyna!

• Podanie w pole karne GKS-u do Macieja Korzyma, ale napastnik na pozycji spalonej.

• Druga połowa rozpoczęła się dosyć brutalnie, brakuje natomiast konstruktywnego grania w piłkę.

• Brutalne starcie Korzyma z Gancarczykiem przed polem karnym gospodarzy i napastnik Sandecji zarobił żółtą kartkę.

• Kolejny rzut wolny dla Sandecji Nowy Sącz. Tym razem z prawego skrzydła dośrodkował Małkowski, ale tyszanie wybronili się.

• Małkowski uderzył z rzutu wolnego z okolic 20. metra, ale piłka przeleciała obok słupka!

• Kolejna żółta kartka dla GKS-u Tychy, tym razem faulował Mączyński.

• Radosław Pruchnik ukarany żółtą kartką po faulu na Piterze-Bucko.

• GOSPODARZE ROZPOCZĘLI 2. POŁOWĘ SPOTKANIA!

• Na trybunach świetna atmosfera! Od razu czuć przyjaźń między kibicami!

Trybuny

• Po naprawdę szalonej końcówce 1. połowy czekamy na powrót piłkarzy z przerwy!

• Sędzia po golu Grzeszczyka zakończył I połowę!

• Łukasz Grzeszczyk zrobił to co najlepiej potrafi, czyli zaskoczył bramkarza rywali pięknym strzałem zza pola karnego!

• CÓŻ ZA ODPOWIEDŹ GKS-u TYCHY! GRZESZCZYK WYRÓWNAŁ STAN MECZU PO NIECAŁEJ MINUCIE!

• GOOOL! MAŁKOWSKI PEWNIE WYKORZYSTAŁ JEDENASTKĘ! 0:1 DLA SANDECJI!

• Gancarczyk został ukarany żółtą kartką!

• RZUT KARNY DLA SANDECJI PO FAULU GANCARCZYKA NA WDOWIAKU!

• Jakub Świerczok mógł zagrozić Sandecji, ale nie trafił czysto w piłkę, którą przejął Radliński.

• Sędzia po raz trzeci odgwizdał przewinienie Macieja Korzyma, chociaż wyglądało na to, że napastnik Sandecji nie faulował.

• Mańka dwukrotnie wstrzeliwał piłkę w pole karne Sandecji, ale ostatecznie piłka trafiła w ręce Radlińskiego.

• Konrad Gąsiorowski jak na razie gwiżdże skrupulatnie, nawet najmniejsze przewinienia piłkarzy z obu stron.

• Po kolejnym kontrataku Sandecji Nowy Sącz, defensywa Tychów wybija piłkę na rzut rożny.

• Na razie Sandecja częściej podchodzi pod pole karne GKS-u Tychy, natomiast gospodarze często tracą piłki w środku pola po nieudanych podaniach.

• Dudzic otrzymał fenomenalne prostopadłe podanie w pole karne od Kasprzaka, ale był na pozycji spalonej.

• Sandecja wyszła do kontrataku po nieudanie rozegranym rzucie rożnym przez GKS Tychy, ale Dudzic nie trafił do bramki po strzale z ostrego kąta.

• GKS Tychy miało świetną okazję do kontrataku, ale Jakub Kowalski nie zauważył dobrze wychodzącego Świerczoka i ostatecznie Sandecja zatrzymała atak.

• Maciej Korzym znów miał piłkę w polu karnym, ale został zablokowany przez Boczka.

• Nieudane wybicie w polu karnym jednego z piłkarzy Sandecji trafiło do Jakuba Świerczoka, ale on także nie popisał się się w tej sytuacji.

• Małkowski ładnym podaniem po ziemi dośrodkował do Dudzica, który był bliski oddania strzału, ale został zablokowany przez Gancarczyka.

• DUDZIC PO STRZALE GŁOWĄ TRAFIŁ W POPRZECZKĘ BRAMKI FLORKA!

• Korzym mógł wyjść sam na sam przeciwko bramkarzowi gospodarzy, ale w walce o piłkę faulował piłkarza rywali.

• Dwie dobre okazje tyszan. Najpierw dośrodkowanie Mańki wybił obrońca Sandecji, a następnie dobre dośrodkowanie Gancarczyka również zostało zatrzymane.

• Sandecja miała wspaniałą szansę na kontratak. Bartłomiej Dudzic przejął piłkę na połowie tyszan i postanowił odegrać na prawe skrzydło, ale uczynił to za mocno i piłka wypadła na aut.

• Kamil Słaby brutalnie sfaulował Grzeszczyka po dość banalnej stracie piłki. Rzut wolny z lewej strony wykonał Gancarczyk, ale jego dośrodkowanie było za mocne. Od bramki Radliński.

• Nieudane zagranie Mączyńskiego z środka boiska do Jakuba Kowalskiego, piłkę przejęli goście.

• Florek z rzutu wolnego w okolicach swojego pola karnego posłał długie podanie na Jakuba Świerczoka, lecz napastnik GKS-u nie poradził sobie z defensywą Sandecji.

• Dośrodkowanie Małkowskiego z rzutu rożnego wybił głową Boczek.

• Pierwsza prawdziwa szansa dla Sandecji! Małkowski strzelił w polu karnym, ale piłka po rykoszecie od zawodnika gospodarzy wypadła na rzut rożny.

• Kompletnie nieudane dośrodkowanie Kubana z prawej strony boiska. Paweł Florek zaczyna od własnej bramki.

• Dudzic parł samotnie prawym skrzydłem zbliżając się do pola karnego tyszan, ale Mateusz Mańka zatrzymał go dobrą grą ciałem.

• Tomasz Boczek po ostrym starciu z jednym z piłkarzy Sandecji leżał przez dłuższą chwilę na boisku, ale jest gotowy do dalszej gry.

• Rzut wolny dla Sandecji z prawej strony boiska. Piłka po dośrodkowaniu w pole karne została wybita poza pole karne pod nogi Szufryna, który oddał niecelny strzał z dystansu.

• Pierwszy faul: Grzeszczyk przewrócony przy linii środkowej boiska.

• PIŁKARZE SANDECJI NOWY SĄCZ ROZPOCZĘLI ZALEGŁY MECZ PRZYJAŹNI!

• Piłkarze obu drużyn już na ostatniej rozmowie z trenerami, zatem warto przypomnieć, że gospodarze zajmują przedostatnie miejsce w tabeli i ich ewentualna wygrana pozwoli uciec ze strefy spadkowej. Natomiast Sandecja jest na 6. miejscu i zdobyte 3. punkty może jej pozwolić skoczyć nawet na 3. pozycję!

• Mecz poprowadzi sędzia Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaskiej, który w I lidze będzie gwizdał po raz 10., jeżeli chodzi o sezon 2016/2017. Na liniach wspierać go będą Marcin Adamski oraz Paweł Smyk. Sędzią technicznym będzie Marcin Bielawski.

• Na pewno istotnym zawodnikiem w dzisiejszym spotkaniu będzie kapitan Trójkolorowych - Łukasz Grzeszczyk. W meczu z Wigrami nie mógł zagrać z powodu urazu mięśnia uda. Na szczęście wykurował się na mecz z Sandecją, która jest na pewno ważna dla niego, ponieważ przed transferem do GKS-u grał właśnie w Nowym Sączu.

• Piłkarze obu drużyn już wybiegli na rozgrzewkę, przygotowując się tym samym do meczu przyjaźni. GKS Tychy na pewno nie jest zadowolony po piątkowej porażce w Suwałkach. Ekipa Jurija Szatałowa zmarnowała okazję wydostania się ze strefy spadkowej. Także Sandecja zaliczyła nieudany wyjazd do Grudziądza, przez co spadła na 6. miejsce w tabeli.

• I TAKŻE JEDENASTKA SANDECJI!

• SKŁAD GKS-U TYCHY!

• Obie drużyny zmierzyły się w 2. kolejce w Nowym Sączu. Wówczas padł remis 1:1, po golach Kamila Słabego oraz Jakuba Świerczoka. Obaj piłkarzy zobaczymy dzisiaj na boisku, zatem być może ponownie będą chcieli wpisać się na listę strzelców we wspólnym pojedynku!

• Tak prezentują się statystyki obu drużyn!

• Mecz miał odbyć się w Tychach 27 listopada 2016 roku, lecz z powodu złego stanu murawy został przełożony na prośbę gospodarzy. Dzisiaj powierzchnia boiska jest na pewno w lepszej kondycji, a także na razie pogoda sprzyja rozegraniu ciekawego meczu.

• Tak prezentuje się dzisiaj Stadion Miejski w Tychach!

Stadion GKS Tychy

• Zapraszamy serdecznie na naszą RELACJĘ LIVE z zaległego meczu 19. kolejki Nice I Ligi, w którym zmierzą się GKS Tychy i Sandecja Nowy Sącz! Relację prowadzić będzie Szymon Kastelik!

Szymon Kastelik

Mecz GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Sebastian Godyla/ ekstraklasa.net

Mecz GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz ONLINE. Dzisiaj o godzinie osiemnastej na stadionie miejskim w Tychach zmierzą się ze sobą GKS Tychy i Sandecja Nowy Sącz w zaległym meczu 19 kolejki Nice 1 Ligi. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz ONLINE

Już dzisiaj o godzinie osiemnastej na stadionie w Tychach miejscowy GKS zmierzy się ze Sandecją w zaległym meczu dziewiętnastej kolejki Nice 1 Ligi! Dla gospodarzy będzie to kolejny mecz o wszystko po piątkowej porażce w Suwałkach. Natomiast goście z Nowego Sącza z całych sił powalczą o trzy punkty na trudnym terenie, aby zbliżyć się do czołówki walczącej o awans do Ekstraklasy.

Mecz przyjaźni Trójkolorowych ze Sandecją miał odbyć się w ostatnią niedzielę listopada, ale na prośbę gospodarzy został przełożony.
Dlaczego? Ponieważ w Tychach nastąpiła konieczność wykonania prac pielęgnacyjnych murawy. Wielu skwitowało to śmiechem, zważywszy na to, iż stadion miejski w Tychach należy do czołówki obiektów piłkarskich w Polsce, natomiast okazało się, że jego właściciele nie radzą sobie z podstawowymi problemami. Z drugiej strony, kłopot z powierzchnią na tym stadionie jest od dłuższego czasu poważny i istnieją obawy co do stanu murawy podczas mistrzostw Europy U-21, które odbędą się między innymi właśnie w Tychach.

Sandecja Nowy Sącz przyjeżdża na Tychy po drugiej z rzędu wyjazdowej porażce, która miała miejsce w Grudziądzu. Ogólnie obie ekipy radzą sobie raczej średnio (jeżeli nie napisać kiepsko) na wyjazdach. Dlatego już na samym starcie przewagę w tym starciu zyskuje GKS Tychy, który gra niespodziewanie dobrze na własnym podwórku, mimo że sytuacja w tabeli tego nie prezentuje. Jednak przewaga własnego boiska to nie jest wszystko – ważna jest też motywacja. A jej powinno wystarczyć obu ekipom. Zespołowi prowadzonemu przez Radosława Mroczkowskiego brakuje tylko czterech punktów do drugiego miejsca w lidze, a warto wziąć pod uwagę fakt, iż Sandecja ma w sumie rozegrane o dwa mecze mniej od czołówki (oprócz dzisiejszego spotkania z GKS-em, aktualnie szósty zespół 1. ligi musi rozegrać przełożone spotkanie ze Stalą Mielec). Zatem piłkarzom z Podhala powinno mocno zależeć na długo oczekiwanym przez ich kibiców zwycięstwie na wyjeździe, zwłaszcza po ostatniej wpadce z Olimpią Grudziądz – bezpośrednim rywalem w tabeli.

Kto wygra mecz GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz?

GKS Tychy także może zyskać sporo dzięki ewentualnej wygranej. Do bezpiecznego czternastego miejsca ekipie Jurija Szatałowa brakuje jedynie dwóch punktów. I chociaż tyszanie często przeszkadzają sobie sami w ucieczce z czerwonej strefy spadkowej, to dzięki wpadkom innych rywali z dołu tabeli, mogą już dzisiaj poczuć wreszcie świeży zapach bezpiecznej strefy Nice 1 Ligi.

Obie drużyny spotkały się w sierpniu w Nowym Sączu. Wówczas padł remis 1:1 po golach Kamila Słabego i Jakuba Świerczoka. Aktualnie dzisiejsi rywale znajdują się na dwóch kompletnie innych biegunach i wydawałoby się, że faworytem spotkania jest drużyna gości, która dodatkowo ma o wiele lepszą defensywę oraz ofensywę od GKS-u. Jednak warto wziąć pod uwagę to, iż Sandecja po przerwie zimowej przegrała wyraźnie wszystkie swoje mecze na wyjeździe, natomiast GKS Tychy szczęśliwie, ale jednak skutecznie, gra przed swoją publicznością. Ponadto również oba zespoły prezentują olbrzymie wahania formy: znakomite mecze przeplatają tragicznymi wpadkami. Dlatego ciężko wskazać definitywnie potencjalnego zwycięzcę tego pojedynku. Na pewno kibice, którzy przybędą na stadion, będą mieli dwie możliwości: albo ujrzą wyjątkowe widowisko, albo środowe późne po południe, spędzone na stadionie, wykorzystają jako idealny moment na drzemkę. Ponieważ i GKS Tychy, jak i Sandecja Nowy Sącz potrafią raz zachwycić, a raz zmęczyć na śmierć swoim stylem. Oby o godzinie osiemnastej spełnił się ten drugi wariant.

Dzisiejszych rywali rozdziela w tabeli aż jedenaście miejsc, lecz będą walczyć o to samo: o zbliżenie się do „raju”. Dla GKS-u Tychy tym rajem jest bezpieczne czternaste miejsce, a dla Sandecji jest nim miejsce promujące do gry w Ekstraklasie. Ewentualne porażki w obu przypadkach mogą kosztować bardzo dużo, toteż na stadionie w Tychach może dojść do naprawdę interesującej bitwy, w której dominować będą błyski szabli, a nie schowane głęboko w cieniu tarcze obronne.