Mecz GKS Tychy - Wisła Puławy ONLINE. Zaległy mecz o...

Mecz GKS Tychy - Wisła Puławy ONLINE. Zaległy mecz o przetrwanie

2

Wisła Puławy

0

• GKS Tychy już raczej na pewno powinien być spokojny o najbliższą przyszłość, jeżeli chodzi o utrzymanie się w Nice I Lidze. Natomiast Wisła Puławy, mimo odważnego początku, nie dała rady wyprzedzić tyszan i teraz drużyna Adama Buczka będzie musiała uważać, aby nie spaść do strefy spadkowej. Już w ten weekend przedostatnia seria spotkań w tym sezonie, zatem zapraszamy na nasze relacje LIVE!

• KONIEC SPOTKANIA! GKS TYCHY WYGRYWA 2:0 I MA JUŻ 5 PUNKTÓW PRZEWAGI NAD WISŁĄ PUŁAWY!

• Mecz potrwa jeszcze co najmniej 4 minuty!

• Zmiana w zespole gospodarzy. Bukowiec za Kowalskiego.

• To już raczej gwóźdź do trumny Wisły! GKS Tychy wyszedł z kontratakiem. Grzeszczyk znalazł się sam na sam z Witanem, ale zamiast strzelać, postanowił wystawić piłkę Świerczokowi na pustą bramkę!

• GOOOOOOOL! 2:0 DLA GKS-u Tychy! 15. gol Jakuba Świerczoka w sezonie!

• Mocne uderzenie Żemło z rzutu wolnego chwyta z problemami Paweł Florek!

• Ostatnia zmiana w Wiśle Puławy! Na boisko wchodzi za Maksymiuka Konrad Szczotka!

• Paweł Florek popisał się niesamowitą interwencją p ostrzale z rzutu wolnego! Wybił piłkę na rzut rożny, z którego Wisła Puławy również miała groźną sytuację.

• Żółta kartka dla Boczka za faul.

• Aktywny dzisiaj Radzewicz został zastąpiony przez Remigiusza Szywacza!

• Odważna próba Świerczoka z okolic połowy boiska. Napastnik GKS-u Tychy chciał przelobować Witana, ale piłka przeleciała obok bramki.

• Nieudane zagranie z rzutu wolnego Patejuka pozwoliło gospodarzom na wyjście z kontratakiem, lecz rozpędzony Radzewicz wyszedł z piłką poza boisko!

• Dośrodkowanie Radzewicza z rzutu rożnego zostało wybite bez większych problemów przez obrońców Wisły Puławy.

• Łytwyniuk nie trafił czysto w piłkę w polu karnym gospodarzy, co pozwoliło wyjść im z kontrą. Jednak dośrodkowanie Radzewicza do Świerczoka została przecięte przez jednego z obrońców Wisły!

• Lepszy okres gry Wisły Puławy, która coraz częściej zatrudnia defensywę gospodarzy.

• Kontra tyszan! Po prawej stronie pognał z piłką Kowalski, ale jego dośrodkowanie okazało się być ciut za mocne i ostatecznie Witan od bramki.

• Ciekawe wstrzelenie piłki Sedlewskiego w pole karne Tychów, futbolówkę wybił z poświęceniem Gancarczyk, ale Wisłą nie odpuściła i ostatecznie wywalczyła rzut rożny po interwencji Florka.

• Łukasz Grzeszczyk dośrodkował z rzutu rożnego prosto w rękawice Witana. Kontra Wisły, ale również zakończona niepowodzeniem.

• Groźne dośrodkowanie z lewej strony Radzewicza do czekającego w polu karnym Świerczoka, ale przecięte przez jednego z obrońców Wisły. Corner dla GKS-u.

• Na razie nie wygląda to dobrze dla Wisły Puławy. W drugiej połowie przyjezdni nie przeprowadzili żadnego groźnego ataku, natomiast GKS Tychy gra spokojnie w swoją piłkę.

• Kolejna zmiana w Wiśle. Darmochwał za Pożaka.

• Dobry przechwyt Pawła Florka po mocnym dośrodkowaniu do wbiegającego Sedlewskiego.

• Żółta kartka dla Piotra Żemło za faul taktyczny na Radzewiczu.

• Jurij Szatałow nie chciał ryzykować zdrowia Pruchnika i zastąpił go Sewerynem Gancarczykiem.

• Radosław Pruchnik znów leży na murawie i wygląda to na coś poważniejszego, ponieważ na boisko wbiegły służby medyczne z noszami. Ale na szczęście dla GKS-u Tychy Pruchnik stał o własnych siłach.

• Rzut rożny dla Wisły po rajdzie Patejuka, ale nie przyniosło zagrożenia trójkolorowym.

• Groźny strzał z powietrza Mańki po dośrodkowaniu z lewej strony Radzewicza! Piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczką!

• Rzut rożny dla gospodarzy po rajdzie lewą stroną Radzewicza.

• Dośrodkowanie Maksymiuka z rzutu wolnego w pole karne, ale nie powstało z tego nic groźnego i od bramki rozpoczął Paweł Florek.

• Kontratak GKS-u, ale zakończony faulem w ataku Świerczoka przed polem karnym gości.

• Ostry faul Głaza na Radzewiczu i żółta kartka dla pomocnika Wisły.

• Strzał z ponad 25 metrów Poznańskiego, ale wyraźnie ponad bramką!

• Strzał z dystansu Świerczoka, ale pewnie łapię piłkę Witan!

• Zmiana w przerwie meczu! Patejuk za Smektałę!

• I ruszyła druga połowa! GKS Tychy przy piłce!

• W przerwie GKS Tychy pokazał, jak bardzo stawia na młodzież. Na boisku odbył się pokazowy trening najmłodszych piłkarzy tyskiej akademii!

• Już za chwilę druga połowa meczu. Na tę chwilę GKS Tychy ma 37 punktów, czyli tyle samo co 13. Stomil Olsztyn.

• Dominik Sulikowski zakończył pierwszą połowę!

• Dośrodkowanie Głaza z rzutu wolnego pewnie wychwycił Florek.

• Sędzia doliczył 1 minutę, tymczasem faul na Łytwyniuku blisko pola karnego Tychów.

• Strzał z ostrego kąta Grzeszczyka broni Witan. GKS Tychy w gazie!

• Jeżeli Wisła Puławy nie chce grać baraży, to musi teraz stanąć na wysokości zadania i otrząsnąć się szybko po straconej bramce!

• To 14. bramka Jakuba Świerczoka w tym sezonie!

• Konrad Nowak zmarnował setkę, gdy z bliskiej odległości źle uderzył i jego strzał obronił Florek. A chwilę później GKS Tychy wyszedł z kontrą, którą zakończył bramką JAKUB ŚWIERCZOK!

• Radosław Pruchnik leżał ucierpiał w pojedynku powietrznym z Głazem, ale szybko wrócił na boisko.

• Ponowny wysoki pressing Wisły zaowocował strzałem zza pola karnego Głaza, który jednak nie trafił w światło bramki Florka.

• Długie podanie Pruchnika z połowy do Kowalskiego, ale pomocnik GKS-u nie dobiegł do piłki i od bramki rozpoczyna Witan.

• Kontra Wisły zakończona katastrofalnym strzałem Smektały!

• Dośrodkowanie Kowalskiego z prawej stornie i niepewne główkowanie Żemło. Piłka na rzucie rożnym.

• Strzał Świerczoka z 18 metrów, ale piłka mija bramkę Witana! Kibice widzieli ją już w siatce!

• Faul Boczka na Pożaku. Rzut wolny dla Wisły z odległości około 26 metrów. Dośrodkowanie Łytwyniuka, ale jeden z gości faulowa łw polu karnym i piłka dla Trójkolorowych.

• Przed wielką szansą stanął Świerczok, ale jego mocny strzał pewne zatrzymał Witan!

• Strzał z dystansu Sedlewskiego, ale bardzo niecelna próba obrońcy Wisły.

• Jakub Świerczok znalazł się sam na sam z Witanem, ale sędzia boczny podniósł chorągiewkę.

• Dobre podanie Boczka do prawego skrzydła, gdzie Grzybek miał mnóstwo miejsca, ale jego dośrodkowanie zostały przyblokowane i piłka wyszła na rzut rożny.

• Wisła Puławy znów w polu karnym rywala. Tym razem szczęścia próbował Nowak, ale jego strzał został zablokowany.

• Nieprzyjemnie zderzenie Florka z Poznańskim w powietrzu, ale na szczęście goalkeeper GKS-u Tychy podniósł się szybko.

• Spokojniejszy okres w meczu, ale trzeba przyznać, że Wiśle bardzo zależy na zdobyciu gola, bo ciągle próbuje grać wysokim pressingiem.

• Strzał z dystansu Radzewicza, ale wysoko nad poprzeczką.

• Maksymiuk prostopadle do Poznańskiego, który nieoczekiwanie znalazł się w polu karnym GKS-u, ale obrońca Wisły uderzył za lekko z ostrego kąta i piłkę złapał Florek

• Strzał Grzeszczyka po kontrze, ale piłkę łatwo chwyta Andrzej Witan! Wcześniej Wisła przez dwie minuty oblegała pole karny tyszan.

• Podanie z głębi pola w pole karne Florka do Smektały, ale piłkarz Wisły nie dosięgnął piłki.

• Kowalski z piłką w polu karnym Wisły, ale futbolówkę wybił mu Poznański!

• Indywidualna próba Jakuba Kowalskiego z prawej strony, ale szybko został powstrzymany przez szczelną defensywę Wisły.

• Naprawdę agresywny początek meczu w wykonaniu gości, którzy ośmioma piłkarzami "siedzą" na przeciwniku na jego połowie. Przez to GKS ma problemy z wyprowadzeniem piłki, lecz Wisła również traci szybko futbolówkę po nieudanych zagraniach.

• Wisła Puławy z wysokim pressingiem na połowie GKS-u Tychy, ale ostatecznie Mączyński uciekł rywalom i szukał długim podaniem pod polem karnym Kowalskiego, ale jego podanie przejął Witan.

• Goście rozpoczęli szybko, długim podaniem, ale GKS Tychy nie dali się zaskoczyć!

• DOMINIK SULIKOWSKI ROZPOCZĄŁ MECZ! PIERWSZE PODANIE DLA GOŚCI!

• Piłkarze już zeszli do szatni, aby usłyszeć ostatnie słowa od trenerów przez pierwszym gwizdkiem! Kibice coraz tłumniej zasiadają na trybunach!

• Do początku meczu zostało 15 minut, zatem poznajcie szczegółowe informacje o składach.

• Jakub Świerczok w ostatnim okresie jest w dobrej formie. Napastnik ekipy Szatałowa zdobył już 13 goli i aspiruje do zostania królem strzelców I Ligi. Zadziwić może decyzja Adama Buczka o posadzeniu na ławce rezerwowych Sylwestra Patejuka, który w tym sezonie jest najskuteczniejszym piłkarzem Wisły.

• W poprzedni sezonie, kiedy to dzisiejsi przeciwnicy grali w 2 Lidze, GKS Tychy skończył rozgrywki na 3. miejscu, wyprzedzając o jedną pozycję Wisłę Puławy oraz mając nad nią dwa punkty przewagi. Dzisiaj również GKS Tychy jest tuż nad Wisłą i również ma dwa punkty przewagi.

• Statystyki przed dzisiejszym spotkaniem!

• Tak prezentuje się dzisiaj Stadion Miejski w Tychach. Słońce oświetla w połowie nową murawę, która została wymieniona specjalnie na nadchodzące Mistrzostwa Europy U-21 - z tego też powodu przeniesiono dzisiejszy mecz.

gks tychy

• GKS Tychy zajmuje 14. miejsce w lidze, a tuż za jego plecami czai się jego dzisiejszy przeciwnik, który z miłą chęcią opuściłby strefę spadkową! Drużyny znają się dość dobrze, bo w poprzednim sezonie grały razem w 2 lidze. W rundzie jesiennej w Puławach lepsza okazała się Wisła, która wygrała 2:1. Kto będzie lepszy dzisiaj?

• Witamy serdecznie na relacji LIVE z zaległego meczu 31. kolejki Nice I Ligi! Dzisiaj w Tychach zmierzą się ze sobą bezpośredni rywale w walce o utrzymanie: miejscowy GKS oraz Wisłą Puławy! Już za 50 minut początek spotkania, które poprowadzi Dominik Sulikowski z Gdańska!

Szymon Kastelik

01082015 tychy mecz 2 ligi gks tychy wisla pulawyfot arkadiusz gola polska press

01082015 tychy mecz 2 ligi gks tychy wisla pulawy fot arkadiusz gola polska press ©Fot Arkadiusz Gola / Polskapresse

Mecz GKS Tychy - Wisła Puławy. W czwartek godzinie 18:00 w Tychach zostanie rozegrane zaległe spotkanie 31. kolejki Nice I Ligi pomiędzy GKS-em a Wisłą Puławy. Będzie to bardzo ważny pojedynek dla obu zespołów, gdyż są bezpośrednimi rywalami w walce o utrzymanie. Gospodarze, którzy zajmują 14. miejsce w tabeli, mają zaledwie dwa punkty przewagi nad Wisłą! To może zwiastować spore emocje przy ulicy Edukacji!

Mecz GKS Tychy - Wisła Puławy ONLINE

Zarówno dla GKS-u Tychy, jak i dla Wisły Puławy jest to mecz z gatunku "musimy wygrać". Zdobyte trzy punkty dają każdej ze stron komfort psychiczny przed dwoma ostatnimi seriami spotkań. Jeżeli zwyciężą gospodarze, oddalą się od Wisły na odległość pięciu oczek i będą mogli myśleć już na poważnie o następnym sezonie na zapleczu Ekstraklasy. Natomiast jeśli to przyjezdni wrócą do domu z tarczą, uwolnią się od miejsca barażowego i zepchną na nie swojego najbliższego przeciwnika.

Mecz został przeniesiony z powodu wymiany murawy na tyskim Stadionie Miejskim. Boisko zostało przygotowane specjalnie na nadchodzące Mistrzostwa Europy do lat 21, dlatego kibice, którzy postanowią przybyć na stadion, powinni oczekiwać ciekawego widowiska. Nie dość, że rywale grają o przetrwanie, to jeszcze będą mieli do dyspozycji świetnie przygotowaną nawierzchnię, która pozwoli im na pokazanie swoich umiejętności. Ponadto, trenerzy mogą skorzystać ze swoich najlepszych piłkarzy.

GKS Tychy - Wisła Puławy: Kto wygra mecz 1 ligi?

Niewątpliwie taktyka GKS-u Tychy będzie opierać się na współpracy duetu Grzeszczyk – Świerczok, który rozkręcił się na dobre w rundzie wiosennej. Jakub Świerczok ma jeszcze realną szansę na wywalczenie tytułu króla strzelców, więc Jurij Szatałow liczy na pewno na ogromne ego swojego napastnika, które zmotywuje go do jeszcze lepszej gry. Adam Buczek również posiada mocne karty w swojej talii. Siłą napędową Wisły będzie Sylwester Patejuk. Bardzo doświadczony piłkarz zdobył w tym sezonie aż 11 bramek.

W ostatnich dwóch meczach GKS Tychy dobrze radził sobie na wyjazdach. W Bielsku-Białej zremisował 2:2, a w Legnicy przegrał po równej walce z Miedzią 2:3. Ale mimo tylko zdobytego jednego punktu, kibiców Trójkolorowych powinna cieszyć skuteczność ofensywy machiny Szatałowa. Wisła Puławy w swoich ostatnich spotkaniach raczej stawiała na defensywę, ponieważ w trzech meczach zaliczyła trzy remisy, zdobywając dwie i tracąc również dwie bramki. Jednak dzisiaj goście muszą opuścić gardę i wymierzyć celne ciosy, ponieważ porażka lub remis mogą pogrążyć ich ostatecznie.

Ani GKS Tychy, ani Wisła Puławy przegrać nie mogą. Muszą zaatakować i po prostu strzelić więcej bramek od rywala. Czy to może zwiastować bardzo otwarty mecz z mnóstwem ciekawych akcji? Miejmy nadzieję, że tak, ponieważ obie ekipy muszą zaryzykować, aby móc spędzić nadchodzące lato w dobrych humorach.

Ostatnie mecze:

GKS Tychy:
Miedź Legnica - GKS 3:2 (20 maja 2017)
Podbeskidzie - GKS 2:2 (13 maja 2017)
GKS - Znicz Pruszków 4:1 (5 maja 2017)
GKS Katowice - GKS Tychy 3:0 (29 kwietnia 2017)
GKS - Stomil Olsztyn 2:2 (22 kwietnia 2017)

Wisła Puławy:
Wisła - Pogoń Siedlce 1:1 (22 maja 2017)
Wisła - Stal Mielec 0:0 (13 maja 2017)
Miedź Legnica - Wisła 1:1 (5 maja 2017)
Zagłębie Sosnowiec 3:1 (29 kwietnia 2017)
Wisła - Podbesidzie 0:1 (22 kwietnia 2017)

Pojedynki bezpośrednie:
Wisła - GKS 2:1 (22 października 2016)
Wisła - GKS 3:0 (21 listopada 2015, II liga
GKS - Wisła 0:2 (1 sierpnia 2015, II liga)

Mecz nie będzie transmitowany w telewizji. Zapraszamy na relację LIVE w portalu Gol24.pl! Początek spotkania o godzinie 18:00. Nasza relacja rozpocznie się pół godziny wcześniej.