Piast Gliwice

0

• Koniec meczu! Górnik Łęczna - Piast Gliwice 1:0!

• Grzelczak strzałem po krótkim rogu nie dał szans Szmatule!

• GOOOLLL! Piotr Grzelczak w 4 minucie doliczonego czasu gry strzela bramkę na 1:0!

• Tym razem fauluje Tymiński fauluje Papadopulosa.

• Mokwa fauluje Hernandeza na środku boiska.

• Słaby strzał Piesio, z którym Szmatuła nie miał żadnych problemów.

• Świetna interwencja Szmatuły, który obronił strzał zawodnika Górnika!

• Sędzia doliczył 5 minut do regulaminowego czasu gry.

• Złe zagranie Mateia i piłka wylądowała w rękach Szmatuły.

• Grzelczak uderzył z woleja nad bramką Szmatuły!

• Piesio oddaje mocne, ale bardzo niecelne uderzenie.

• Faul Gersona fauluje w powietrzu Murawskiego.

• Cmelik opuszcza boisko. W jego miejsce pojawia się Hebert. Za długo pomocnik Piasta nie pograł w tym spotkaniu.

• Fantastyczna interwencja Szmatuły, który instynktownie obronił uderzenie Śpiączki!

• Aleksandar Sedlar zostaje upomniany drugą żółtą kartką i goście będą grali w osłabieniu!

• Pietrowski fauluje Śpiączkę.

• Bardzo ważna interwencja Sedlara, który powstrzymał ładną akcję Górnika.

• Sedlar w prostej sytuacji wybija piłkę w trybuny.

• Na trybunach siedzi 1401 widzów. Tak, niecałe półtora tysiąca. Tak, to Ekstraklasa.

• Śpiączka uprzedził Cmelika i wybił piłkę sprzed linii bramkowej!

• Cmelik wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

• Piotr Grzelczak zmienia Nike Dzalamidze.

• Indywidualna akcja Dzalamidze, ale Gruzin wyjechał z piłką za boisko.

• Bonin uderza z dystansu, ale zbyt słabo żeby zaskoczyć bramkarza Piasta.

• Indywidualna akcja Śpiączki, ale Szmatuła łapie jego dośrodkowanie.

• Gerard Badia zmienia Stojana Vranjesa.

• Jarecki zbyt wysoko podniósł nogę i sędzia odgwizdał faul.

• Piłka po rykoszecie minęła bramkę! Rzut rożny dla Łęcznej.

• Bukata fauluje Hernandeza przed polem karnym Piasta. Górnik ma rzut wolny.

• Rzut rożny dla Piasta.

• Szybka odpowiedź Górnika. Śpiączka nożycami uderza obok bramki!

• Cmelik uderzył piłkę po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska, ale futbolówka minęła światło bramki.

• Fatalne wykonanie rzutu wolnego przez zawodników Piasta. Ostatecznie piłka wylądowała poza linią boczną boiska.

• Lukas Cmelik zmienia Łukasza Sekulskiego.

• Sekulski leży na boisku i trzyma się za bark.

• Wykrakałem. Piesio oddał pierwszy celny strzał w meczu.

• 56 minut gry za nami, a Górnik Łęczna nie oddał celnego strzału na bramkę Piasta.

• Papadopulos sfaulował Gersona w walce o piłkę.

• Seria niecelnych zagrań zawodników obydwóch drużyn.

• Tym razem na boisku leży Papadopulos, który został sfaulowany przez Komora.

• Piesio w nieprzepisowy sposób przepchnął Sedlara.

• Niebezpieczne zderzenie Prusaka z Sekulskim. Obydwaj leżą na murawie.

• Mokwa wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Nie było wielkiej tragedii. Z naciskiem na wielkiej. Widzimy się za kilka minut!

• Vranejs przekombinował w polu karnym Górnika i nie zdołał oddać strzału w dobrej sytuacji.

• Sędzia dolicza 1 minutę do regulaminowego czasu gry.

• Uderzenie Śpiączki głową okazało się bardzo niecelne.

• Komor wystawił piłkę Boninowi, ale pomocnik Górnika uderzył nad bramką!

• Aleksandar Sedlar ostro potraktował Śpiączkę i zasłużenie otrzymuje żółtą kartkę.

• Kontratak Piasta, ale Papadopulos minął się z piłką dośrodkowaną przez Sekulskiego.

• Korun wybił dośrodkowanie Tymińskiego.

• Na boisku leży Mokwa, który został kopnięty w kolano.

• Aleksander Komor otrzymał żółtą kartkę za faul na Sekulskim.

• Zakotłowało się pod bramką Piasta, ale dogranie Bonina do Śpiączki wybił Korun!

• Błąd popełnił Murawski, ale na jego szczęście Mokwa naprawił jego pomyłkę.

• Prusak świetnie broni uderzenie z dystansu Murawskiego!

• Dla dobra Piasta lepiej by było, gdyby Vranjes nie wykonywał stałych fragmentów gry. Dośrodkowanie z rzutu rożnego prosto w ręce Prusaka.

• Kolejny raz Sekulski niepokoi obrońców Górnika i wywalczył rzut rożny.

• Prusak świetnie broni uderzenie Sekulskiego z pola karnego!

• Na trybunach słyszymy ''Nie dla Górnika, w Lublinie nie dla Górnika''. Atut własnego boiska w przypadku Górnika Łęczna chyba nie obowiązuje.

• Zabawa obrońców Górnika trwa w najlepsze. Tym razem Matei zbyt słabo odegrał piłkę do Prusaka i bramkarz Górnika w ostatniej chwili uprzedził Bukate.

• Tym razem faul po drugiej stronie. Winny Korun.

• Kolejny faul Gersona na napastniku Piasta. Brazylijczyk z hiszpańskim paszportem pracuje na czerwoną kartkę.

• Pomysł na ten mecz piłkarzy Górnika? Pozwalać stwarzać sytuacje Piastowi, piłka trafia do Prusaka, a ten długim wykopem oddaje piłkę zawodnikom z Gliwic.

• Vranjes ewidentnie powinien odpuścić sobie wykonywanie rzutów wolnych. Fatalne uderzenie.

• Żółtka kartka dla Gersona, który w nieprzepisowy sposób powstrzymał Sekulskiego.

• W dobrej sytuacji znalazł się Korun, ale piłkarz Piasta potrzebował pięciu minut, żeby opanować piłkę i w takiej sytuacji nawet obrońcy Górnika zdążyli wybić piłke.

• Sekulski wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

• Gerson wybija piłkę spod nóg Bukaty. Rzut z autu dla Piasta.

• Grzegorz Piesio zmienia kontuzjowanego Vojo Ubiparipa.

• Groźnie było pod bramką Górnika, ale Prusak odważnym wyjściem zablokował uderzenie Papadopulosa!

• Poza boiskiem znajduje się Vojo Ubiparip, który zgłosił, że nie będzie w stanie kontynuować gry.

• Kolejny faul w środku pola Radosława Murawskiego.

• Dobry powrót Sekulskiego, który wślizgiem powstrzymał Dzalamidze.

• Walka bark w bark Sekulskiego z Komorem została zakończona faulem zawodnika Górnika Łęczna.

• Trzecia próba Vranjesa w tym spotkaniu w końcu okazała się celna. Tylko tyle, albo aż.

• Prusak dalekim wybiciem uruchomił Ubiparipa, ale ten był na pozycji spalonej.

• Strzał Vranjesa okazał się minimalnie niecelny!

• Gerson fauluje Sekulskiego na dwudziestym metrze przed bramką Górnika.

• Vranjes chciał powtórzyć wyczyn Tymińskiego i oddał równie niecelne uderzenie.

• Fatalny strzał Tymińskiego. Grę od bramki wznowi Szmatuła.

• Murawski sfaulował Jareckiego i Górnik ma rzut wolny.

• Ciekawa akcja ''gospodarzy'', ale Ubiparip nieczysto trafił w piłkę.

• Mokwa dośrodkował do Sekulskiego, ale napastnik Piasta uderzył obok bramki.

• Pietrowski fauluje w środku pola Śpiączkę i sędzia odgwizdał przewinienie.

• Rozpoczynamy mecz!

• Zupełnie serio, koszmarnie wygląda piękny stadion praktycznie bez żadnych kibiców.

• Według wstępnych wyliczeń na Arenie Lublin jest dokładnie 376 kibiców. Czekamy na potwierdzenie tych informacji.

• Piast w nowym roku zanotował dwie porażki - 1:2 z Pogonią Szczecin i 0:3 z Lechem Poznań.

• Pod wodzą Franciszka Smudy Górnik w dwóch spotkaniach stracił 10 bramek. Ile strzelił? 0.

• Spotkanie ostatniego w tabeli Górnika Łęczna z czternastym Piastem Gliwice nie brzmi zbyt dobrze, ale mamy nadzieję, że piłkarze nas zaskoczą.

• Ławka rezerwowych Piasta: Rusov, Mójta, Masłowski, Hebert, Ćmelik, Badia i Szeliga.

• Ławka rezerwowych Górnika: Smug, Szmatiuk, Grzelczak, Piesio, Leandro, Pitry i Sasin.

• Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Krzysztof Jakubik.

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić naszą relacje LIVE z meczu Górnik Łęczna - Piast Gliwice!