0

Wigry Suwałki

2

• Koniec meczu

• Strzał Wigier z rzutu wolnego. Piłkę przed siebie wybił jeszcze Kasprzik, ale nikt już do niej nie doszedł.

• Bartisz Kopacz z żółtą kartką.

• Arbiter doliczył jeszcze 3 minuty.

• GOL! Kamil Adamek ustala wynik na 2:0 i tym samym praktycznie przybija awans Wigier.

• Długie dośrodkowanie Kurzawy odczytał i pewnie wyłapał Salik.

• I jeszcze żółta kartka dla Rafała Augustyniaka.

• W Zabrzu bez zmian. Górnik nadal naciska, ale Wigry bardzo skutecznie się bronią. Gospodarze mogą pozwolić sobie jedynie na strzały z dystansu, a i te są bardzo niecelne.

• Ostatnia roszada tego spotkania. Kamil Adamek za strzelca bramki, Kamila Zapolnika.

• Ostatnie minuty praktycznie zdominowane przez zabrzan. Futbolówka wciaż na połowie Wigier. Wymiana krotkich podań, próby skrzydłami. Bez namacalnego efektu

• Gospodarze walczą. Udaje im się wywalczyć jednak jedynie stałe fragmenty gry. Grendel z rzutu wolnego prosto w mur.

• Strzał z daleka Radeckiego bardzo niecelny.

• Żółta kartka dla Adriana Karankiewicza.

• Oj dużo dzieje się pod bramką Wigier. Górnik coraz wyraźniej zarysowuje swoją przewagę. Praktycznie nie schodzi z połowy gości i kreuje sobie kolejne sytuacje. Wciąz brakuje strzałów.

• Miłosz Kozak zastąpił Łukasza Wrońskiego.

• Ostatnia zmiana wśród zabrzan. Igor Angulo za Armina Cerimagicia.

• Żółtą kartkę za faul w obronie ujrzał Łukasz Wroński

• Górnik bynajmniej się nie poddaje. Nie zniechęcają ich kolejne niepowodzenia. Adu Kwame powstrzymał kolejny atak.

• Wigry wychodziły z akcją środkiem boiska, lecz Zapolnik sfaulowany jeszcze na własnej połowie.

• Szybka akcja prawym skrzydłem Wrońskiego. Popędził z piłką do przodu, a nikt nawet nie próbował go zatrzymać. Wrzutka pod bramkę Kasprzika w kierunku Radeckiego nie dotarła do adresata.

• Znowu sporo zamieszania i piłka lobem trafiła w pole karne. Odebrał ją nawet Skrzypczak, ale nie był w stanie oddać strzału.

• Górnik wciąż przebywa na połowie Wigier, ale cóż z tego skoro futbolówka nawet nie przekracza linii pola karnego?

• Lekka wrzutka w pole karne nie mogła zaskoczyć Salika.

• Bardzo nieśmiało Górnicy. Niby próbują coś wywalczyć, ale na dobrą sprawę golklper Wigier bezrobotny.

• Premierowa roszada w zespole gości. Mateusz Radecki za Kuku

• Znowu futbolówka długo kręciła się w polu karnym Wigier. Toczyła się między kolejnymi z zabrzan, lecz niewiele z tego wynikło.

• Krótkimi podaniami skonstruować coś próbował Górnik. Długo krązyli pod polem karnym Wigier aż w końcu goście zabrali im piłkę

• Szybka akcja Wiger zakończona strzałem z dystansu, Wysooooko nad poprzeczką

• Druga część gry rozpoczęta.

• Druga zmiana w Górniku - Aleksander Kwiek za Mariusza Przybylskiego.

• Koniec pierwszej połowy. Wigry prowadzą 1:0

• Centymetrów zabrakł żeby wyrównać w końcówce. Próbował Grendel z dystansu.

• Pierwsza połowa zostanie przedłużona o minutę

• Dośrodkowanie pod bramkę Wigier pewnie odczytał i wybił Jarzębowski.

• Kurzawa wpadł w pole karne, lecz zamiast pomknąc z atakiem oddał piłkę bez walki rywalowi. Tak się nie wygrywa

• Po rzucie rożnym dla zabrzan piłka wyleciała za linię końcową.Nie było nawet groźnie.

• Kopacz ruszył z atakiem srodkiem boiska, lecz zanim zaczęło się robić groźnie, został zahamowany.

• Armin Cerimagić z żółtą kartką za faul na połowie gości.

• I kolejny staly fragment dla Wigier. Rzut wolny wykonywał Gąska, futbolówka poleciała jednak daleko od światła bramki

• Przed świetną szansą stanął Ambrosiewicz. Wyminął dwóch i uderzył. Bardzo bardzo niecelnie

• Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia pod bramką Kasprzika.

• Skuteczna interwencja Kasprzika po strzale z prawej strony Bartkowski uderzał po podaniu Kwame. Będzie jeszcze korner.

• Górnik nie ustaje w próbach. Grendel z dystansu. Nic z tego - to wciąż za mało żeby zaskoczyć Salika.

• Górnik od razu popędził do ataku. Nie zamierza się poddawać, na razie jednak ich ambicje hamowane są przez graczy Wigier.

• GOL! Kamil Zapolnik daje prowadzenie Wigrom!

• Uraz uniemożliwił Dawidowi Plizdze kontynuowanie gry. Zastąpi go Łukasz Wolsztyński.

• Krótkimi podaniami fgoście wdarli się w pole karne. Dośrodkowywał Ku,u, ale Adu Kwame nie zdołał dojść do piłki.

• Wigry zaczęły wychodzić z własnej połowy. Coraz odważniej. Udaje im się nawet zapuścić pod pole karne Kasprzika. Nigdzie jednak dalej.

• Adu Kwame popędził z kontratakiem, lecz sam nie był w stanie wiele zrobić.

• Gra toczy się głównie w środku boiska, ale częściej przy piłce utrzymują się Górnicy. To oni mają przewagę i co jakiś czas nacierają na pole karne przeciwnika. Nie owocuje to jednak w groźniejsze strzały.

• Erik Grendel z żółtą kartką w polu karnym.

• Po akcji lewą stroną do piłki doszedł Grendel. Został przewrócony w polu karnym. KOntrowersyjne.

• Oststanie minuty to gra głównie w środku pola. Niewiele dzieje się pod bramkami. Teraz skrzydłem przebił się Cerimagić, ale z dośrodkowaniem poradził sobie Salik.

• Długa wrzutka z rzutu wolnego w wykonaniu graczy z Suwałk. Bez strzału na bramkę.

• Długa piłka do Wrońskiego za plecy obrońców, ale za mocna by skrzydłowy Wigier mógł do niej dojść.

• Faul Matuszka na Zapolniku w środku pola. Goście zaczynają z rzutu wolnego.

• Kurzawa ruszył lewą strona, ale został skutecznie zablokowany. Jak na razie zespół gospodarzy przy piłce.

• Zaczynamy! Od środka rozpoczęli goście!

• Zespoły są już na boisku - Wigry na niebiesko, z kolei gospodarze na biało z niebiesko-czerwonymi elementami.

• W ćwierćfinale na zwycięzcę tego spotkania czeka GKS Jastrzębie, który sensacyjnie wygrał po rzutach karnych z Górnikiem Łęczna.

• Obie drużyny ukrywają swoich liderów - na ławce Górnika znajduje się Igor Angulo, z kolei trener Wigier, Dominik Nowak, nie wystawił dwóch liderów drużyny - Miłosza Kozaka i Kamila Adamka.

• Witamy serdecznie z Zabrza, gdzie już za chwilę rozpocznie się spotkanie 1/8 finału Pucharu Polski! Relację z tego meczu poprowadzi dla Państwa Kaja Krasnodębska!