Hamburger SV

2

Werder Brema

1

• Zobaczyliśmy dzisiaj bardzo emocjonujący mecz w Hamburgu! Hamburger SV pokonał Werder Brema 2:1! Oba gole dla gospodarzy zdobył Pierre-Michel Lasogga, natomiast honorowego gola dla gości zdobył Anthony Ujah. Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu!

• Koniec meczu. Arbiter spotkania gwiżdże po raz ostatni na Volksparkstadion w Hamburgu.

• Fin Bartles ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Przerwa w grze. Kontuzji doznał Pierre-Michel Lasogga. Gwizdy i nerwy!

• Gwizdy miejscowych gwizdów, którzy domagają się zakończenia spotkania!

• Goście walczą z upływającym czasem i za wszelką cenę dążą do remisu!

• Sędzia główny dolicza dodatkowe 5 minut do regulaminowego czasu gry.

• Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Florian Grillitsch, wchodzi Lukas Frode.

• Atak pozycyjny gości. Bremeńczycy liczą na błąd piłkarzy z Hamburga. Celna interwencja golkipera gospodarzy.

• Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Ivo Ilicević, wchodzi Cleber.

• Gwizdy z sektora gości na golkipera, który kradnie cenne sekundy przy wybiciu piłki.

• Trwa nieprzerwany atak gości. Bremeńczycy stopniowo zdobywają pole gry przy pomocy serii wrzutów z autu.

• Bramkarz Hamburgera Jaroslav Drobny ukarany żółtą kartką za opóźnienie przy wznowieniu gry.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Michael Gregoritsch, wchodzi Dennis Diekmeier.

• Papy Mison Djilobodji otrzymuje żółtą kartkę za podcięcie rywala.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Santiago García, wchodzi Janek Sternberg.

• Posiadanie piłki po 75. minutach spotkania: Hamburger (47%) - Werder (53%)

• Akcja za akcję! Cios za cios! Strata za stratę! Tak wygląda teraz to spotkanie!

• Pierre-Michel Lasogga faulowany na 30. metrze przed polem karnym Werderu. Akcja zakończona rzutem rożnym dla gospodarzy. Kolejny rzut rożny!

• Nerwowa gra obrońców Hamburgera. Seria wrzutów z auta dla gości.

• Napór piłkarzy z Bremy trwa dalej! Kolejna wrzutka w pole karne gospodarzy i niecelnie strzela po raz kolejny Anthony Ujah!

• Dobrą zmianę dał Anthony Ujah, który szczupakiem zdobył kontaktową bramkę dla Werderu! Emocje dopiero przed nami!

• Gol! Gol! Gol! Anthony Ujah! 2:1! Gol kontaktowy dla Werderu!

• Po przerwie Werder przejął zdecydowanie inicjatywę w tym spotkaniu. Co raz więcej zagrożeń ze strony piłkarzy Viktora Skrypnyka.

• Posiadanie piłki po 60. minutach spotkania: Hamburger (49%) - Werder (51%)

• Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Sambou Yatabare, wchodzi Anthony Ujah.

• Co zrobił Claudio Pizarro, to wie tylko on! Fatalne wykonanie rzutu karnego i mamy dalej 2:0 dla Hamburgera!

• Zbyt swobodna gra gospodarzy spowodowała kolejną stratę. Johan Djourou fauluje w polu karnym i w konsekwencji mamy rzut karny dla Werderu!

• Strata piłki przez Hamburger w środku boiska, piłkę przejmuje Theodor Gebre Selassie i silnym uderzeniem celnie trafia w bramkę Jaroslava Drobnego.

• Atak pozycyjny gości. Seria dośrodkowań w pole karne gości.

• Faul ofensywny Pierra-Michela Lasoggi. Piłka dla Werderu.

• Gra przeniosła się do środka boiska.

• Kolejną żółtą kartkę dla Hamburgera dostaje Michael Gregoritsch za niebezpieczne wejście w nogi przeciwnika.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Nicolai Mueller, wchodzi Gojko Kacar.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka boiska zaczynają goście.

• Bardzo emocjonujący mecz w Hamburgu! Hamburger zasłużenie prowadzi z Werderem Brema po dwóch golach Pierra-Michela Lasoggi. Zapraszam na 15. minut przerwy.

• Koniec pierwszej połowy.

• Cóż za strzał z półobrotu Fina Bartelsa, ale minął bramkę o kilka centymetrów.

• Sędzia dolicza dodatkowe 2. minuty do pierwszej połowy.

• Werder skonstruował kolejną akcję, ale ostatni strzał okazał się bardzo niecelny. Od bramki Jaroslav Drobny.

• Przerwa w grze. Kontuzji nabawił się Johan Djourou.

• Clemens Fritz pięknym strzałem pomiędzy obrońcami zmusił Jaroslava Drobnego do kapitalnej interwencji. Rzut rożny dla gości.

• Okres przewagi gości. Seria niedokładnych podań, które wychodzą po za boisko.

• Kolejna strata w środku boiska piłkarzy z Bremy i atak piłkarzy Bruno Labbadii nabiera przyśpieszenia

• Clemens Fritz otrzymał żółtą kartkę na ostry faul na piłkarzu gospodarzy.

• Kopia sytuacji sprzed 2 minut! Kapitalne dośrodkowanie i piękny strzał głową Pierra-Michela Lasoggi! Bramkarz bez szans! Szaleństwo na trybunach!

• Gol! Gol! Gol! Pierre-Michel Lasogga! 2:0 dla Hamburgera!

• Piękna akcja z lewej strony boiska i idealne dośrodkowanie na głowę Nicolaia Muellera, ale kapitalnie broni golkiper gości Felix Wiedwald.

• Pierre-Michel Lasogga zagrywa ręką na połowie gości. Piłka dla Werderu.

• Okres przewagi gości. Seria wrzutów z autu na połowie hamburczyków.

• Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. Za podcięcie rywala zobaczył ją Pierre-Michel Lasogga.

• Cios za cios! Ale akcje po obu stronach boiska. Szansę na wyrównanie miał Florian Grillitsch, który strzelił prosto w bramkarza gospodarzy. Mamy rzut rożny dla gości.

• Nicolai Mueller w sytuacji sam na sam strzelił ponad bramką Felixa Wiedwalda.

• Kolejny mądry atak zakończony rzutem rożnym dla gospodarzy.

• Piłkę przejęli goście, ale niedokładne podanie wyrzuciło zawodnika po za linię bramkową.

• Michael Gregoritsch pięknym strzałem z rzutu wolnego zmusił Felixa Wiedwalda do interwencji.

• Posiadanie piłki po 15. minutach spotkania: Hamburger (58%) - Werder (42%)

• Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Żółtą kartę otrzymał Sambou Yatabare za podcięcie rywala.

• Przechwyt gości, ale niedokładne dośrodkowanie przejmuje Gotoku Sakai.

• Rozgrywanie piłki przeniosło się na środek boiska. Zawodnicy Bruna Labbadii szukają luk w ustawieniu obrońców Werderu.

• Akcja gości, ale czysto odbiera piłkę obrońca gospodarzy. Spokojne rozgrywanie na własnej połowie hamburczyków.

• Kolejne niebezpieczne dośrodkowanie piłkarzy z Hamburga, ale sytuację wyjaśnia obrońca gości. Mamy drugi rzut rożny dla gospodarzy.

• Piękna akcja z prawej strony boiska, precyzyjna wrzutka w pole karne, bramkarz minął się z piłką i do pustej bramki strzela Pierre-Michel Lasogga.

• Gol! Gol! Gol! Pierre-Michel Lasogga! 1:0 dla Hamburgera!

• Pierwsze minuty to przewaga gospodarzy. Po wrzucie z autu na spalonym zawodnik z Hamburga.

• Sędzia rozpoczyna spotkanie. Od środka boiska zaczynają gospodarze.