Mecz Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi ONLINE. Gdzie...

Mecz Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Europy, 1. runda eliminacyjna
2017-07-06 20:30

Jagiellonia Białystok

4

Dinamo Batumi

0

• Jagiellonia bardzo pewnie pokonuję Dinamo Batumi! Mimo, że rywal może nie był bardzo wymagający to jednak trzeba pochwalić ekipę prowadzoną przez Ireneusza Mamrota! Teraz już na Jagę czeka FK Qabala, czyli rywal dużo bardziej wymagający! Oby ten "Europejski Sen" Białostockiej drużyny trwał jak najdłużej! Dziękuje za uwagę i życzę spokojnej nocy!

• Koniec meczu! Sędzia gwiżdże po raz ostatni, a Jagiellonia melduje się w kolejnej rundzie eliminacji!

• Świetny odbiór Fedora Cernycha, Litwin podaje do Sekulskiego, który pewnym strzałęm pod poprzeczkę pokonuje bramkarz gości.

• GOOOOL! Łukasz Sekulski także zdobywa swoją bramkę! To już jest pogrom!

• Bardzo podobny gol do tego pierwszego dzisiaj strzelonego przez Gutiego. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, najwyżej wyskakuje Runje, który strzałem głową dobija leżącego juz rywala.

• GOOOOL! Ivan Runje dobija gruziński zespół! 3:0 na tablicy!

• Ostatnia zmiana także w szeregach Dinama, Arczil Twildiani zostaje zmieniony przez Beka Warszanidze.

• Kolejne w tym meczu świetne zagranie Guilherme do Cernycha. Litwin jednak uderza ponad poprzeczką.

• Ostatnią roszadę wykorzystuje Ireneusz Mamrot. Cilliana Sheridana zmienia Łukasz Sekulski.

• Damian Szymański zmienia Jacka Góralskiego, który także zanotował bardzo dobry występ!

• Znakomite długie wybicie Mariana Kelemena, po którym do piłki dopada Fedor Cernych, a poźniej jakby to robił po raz 1000 w karierze, niczym Tomasz Frankowskim, piekną podcinką pokonuje bramkarza rywali!

• GOOOL! Fedor Cernych pięknym strzałem podwyższa prowadzenie Jagiellonii!

• Mirza Partenadze zmienia Girgalaszwiliego.

• Przemysław Mystkowski świetnie wyprzeda obrońców gości, zostaję faulowany i za to zagrania Tornike Tarchinszwili otrzymuję drugą żółtą kartkę! Dinamo będzie kończyć mecz w 10!

• Bardzo aktywnego w tym meczu Arvydasa Novikovasa zmienia Przemysław Mystkowski.

• Po raz kolejny pokazał się Arvydas Novikovas. Tym razem celnie uderzał z dystansu.

• Znakomity i w końcu celny strzał Dmytro Chomczenowskiego. Jednak tym razem lepszy bramkarz gości.

• Kontratak Dinamo zakończone tragicznym podaniem jednego z Gruzinów.

• Uspokoiła się gra po strzelonym golu. Gra od paru minut rozgrywa się tylko i wyłącznie w centrum boiska.

• Otar Marcwaladze zmienia Giorgiego Kawtaradze. To jest pierwsza roszada w tym meczu.

• Tornike Tarchiniszwili ukarany żółtą kartką.

• Seria rzutów rożnych Dinamo, które siały małe spustoszenie w polu karnym Jagi. Na szczęście żadne dośrodkowanie nie zakończyło się golem.

• Miał szansę na wyrównanie Kwasow, ale po raz kolejny snajper Dinamo uderza bardzo źle.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Arvydasa Novikovasa. W polu karnym najwyżej wyskoczył Guti, który pewnym strzałem głową pokonuje bramkarza gości! Wybuch radości przy Słonecznej!

• GOOOOOOOOOOOOL! Guti strzelcem gola na 1:0!

• Strzał Novikovasa z rzutu wolnego ląduje wprost na murze zrobionym przez Gruzinów.

• Świetny pressing Cilliana Sheridana opłacił się! Nika Mgeladze fauluje tuż przed polem karnym Dinamo za co dostaje żółtą kartkę!

• Po raz kolejny świetnie dogrywał Guilherme i po raz kolejny jego koledzy nie zdołali wykorzystać podania lewego obrońcy.

• Bardzo duży indywidualny błąd Niki Mgeladze, ale na szczęście dla gości udało się opanować groźną sytuację.

• Guilherme ładnie dośrodkował, lecz wyżej od Sheridana wyskoczył defensor Dinamo.

• Świetne uderzenie Arvydasa Novikovasa, ale golkiper gości znakomicie broni strzał byłego gracza Bochum.

• Wracamy po przerwie! Czy Jagiellonii uda się przypieczętować awans!?

• Mecz na razie nie rozpieszcza kibiców zgromadzonych przy ul. Słonecznej. Oby druga połowa wyglądała dużo lepiej! Zapraszam za 15 minut!

• Minęła doliczona minuta, tym samym sędzia kończy pierwszą część meczu!

• Arvydas Novikovas uderza bardzo bardzo niecelnie.

• Dobre rozegranie rzutu wolnego przez Novikovasa. Do futbolówki dopadł Cernych, lecz Litwin po raz kolejny uderza niecelnie.

• Oglądamy pierwszą żółtą kartkę w tym meczu. Ukarany Arczil Twildiani.

• Znakomita szansa Jagiellonii. Piłka spadła wprost pod nogi Cernycha, który z około 10 metra uderza bardzo wysoko ponad bramką.

• Piłka w siatce po strzale Kwasowa, lecz napastnik gości był na wyraźnym ofsajdzie.

• Jacek Góralski jest dzisiaj chyba najbarwniejszą postacią na boisku. Cały czas biega, walczy, szarpie, a przede wszystkim mocno i zdecydowanie czyści ataki gości.

• Leży na murawie Dato Kwirkwelia, po niby uderzeniu łokciem Novikovasa. Litwin jednak zrobił to lekko i całkowicie przypadkowo.

• Potężny strzał z dystansu Guilherme, po którym piłka ląduje głęboko w trybunach.

• Seria rzutów rożnych drużyny Ireneusza Mamrota. Każdy kończył się tak samo - wybiciem piłki.

• Dośrodkowanie Burliga, po którym piłkarze Jagiellonii sygnalizowali zagrania piłki ręką przez rywala. Gwizdek sędziego milczy.

• Nieporozumienie w szeregach ofensywnych Dinamo. Od bramki Kelemen.

• Znakomite dośrodkowanie Łukasza Burligi wprost na nogę Fedora Cernycha! Tym razem jednak kapitan reprezentacji Litwy uderza bardzo niecelnie.

• Arvydas Novikovas dogrywa mocno ale wprost w ręce bramkarza.

• Ciekawe rozwiązanie rzutu rożnego zagranego przez zawodników Jagi. Piłkę przy krótkim słupku otrzymał Sheridan, który niecelnie uderza na bramkę Gruzinów.

• Dośrodkowanie Novikovasa z rzutu wolnego nieudanie zamykał Guti.

• Suchiaszwili uciekał lewą stroną, dograł w pole karne, lecz po raz kolejny nikt nie zdołał oddać strzału na bramkę Kelemena.

• Pierwsza bardzo groźna szansa dla Gruzinów. Świetnie wstrzelił piłkę jeden z zawodników Dinamo ale nikt nie zdołał jej przeciąć.

• Spokojnie wymieniali sobie piłkę zawodnicy gospodarzy, aż w końcu Cernych postanowił dośrodkować piłkę, lecz zrobił to niecelnie.

• Zaraz oglądamy praktycznie identyczny błąd tylko, że po drugiej stronie. Tym razem jednak zawodnicy Jagi szybko wyjaśniają sytuację.

• Pierwsza 100% okazja w tym meczu! Novikovas wyszedł sam na sam z bramkarzem rywala po indywidualnym błędzie obrony Dinamo. Pomocnik gospodarzy jednak był wolniejszy od bramkarza gości.

• Mamy pierwszy rzut rożny dla Jagiellonii, po którym szybko obrońcy gości wybijają futbolówkę.

• Już gorąco zrobiło się pod polem karnym gospodarzy, ale pewnie radzi sobie obrona Jagiellonii wybijając piłkę.

• Zaczynamy!

• Sędzia z Ukrainy wyprowadza obie ekipy przy głośnym dopingu kibiców!

• - Wynik byłby komfortowy, gdybyśmy byli skuteczniejsi, bo tych sytuacji z naszej strony nie brakowało. 1:0 to dobry wynik, ale na pewno nie komfortowy. Trzeba być skoncentrowanym, żeby przeciwnik nie poczuł możliwości odrobienia strat - mówił przed meczem szkoleniowiec wicemistrza Polski Ireneusz Mamrot

• Tylko jedną zmianę w składzie oglądamy w porównaniu do ostatniego meczu w 11 Jagiellonii. Kontuzjowanego Piotra Tomasika, zmienia Guilherme.

• Stadion Miejski w Białymstoku gotowy na powrót piłkarzy Jagi! Oby tylko atmosfera była gorąca!

• Pierwszy mecz pomiędzy Jagiellonią a Dinamo zakończył się wynikiem 1:0 dla Białostoczan. Czy to wystarczy aby przechylić szalę awansu na swoją korzyść? Na pewno żółto-czerwoni są zdecydowanym faworytem tego pojedynku.

• Niedawno zakończył się inny mecz polskiej drużyny w eliminacjach Ligi Europy. Lech Poznań pewnie pokonał swojego rywala 3:0, tym samym awansując do kolejnej rundy. Czy tego samego możemy spodziewać się po podopiecznych Ireneusza Mamrota?

• Skład i rezerwowi Dinamo!

• Skład i rezerwowi Jagiellonii Białystok!

• Witam wszystkich Państwa bardzo serdecznie! Za niecałą godzinę rozpocznie się rewanżowe spotkanie pierwszej rundy eliminacji Ligi Europy! Jagiellonia Białystok na własnym stadionie podejmować będzie gruzińskie Dinamo Batumi! Na relację z tego spotkania zaprasza Bartłomiej Modzelewski.

msz, Tomasz Dworzańczyk

Gazeta Współczesna

Mecz Jagiellonia Białystok -  Dinamo Batumi ONLINE. Kibice zobaczą awans swojego zespołu do kolejnej rundy?

Mecz Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi ONLINE. Kibice zobaczą awans swojego zespołu do kolejnej rundy? ©Anatol Chomicz / Polska Press

Mecz Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi ONLINE. Jagiellonia Białystok stanie dziś przed szansą awansu do II rundy eliminacji Ligi Europy. Wystarczy nie przegrać u siebie z Dinamem Batumi. Zadanie wydaje się proste, jednak goście nie mają nic do stracenia.

Mecz Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi ONLINE

Przed tygodniem żółto-czerwoni pokonali Gruzinów w Kutaisi 1:0 i to jest całkiem niezła zaliczka przed rewanżem. Trener białostockiego zespołu Ireneusz Mamrot podziela ten pogląd, ale podkreśla, że do zakończenia dwumeczu pozostało jeszcze 90 minut.

- Na pewno wynik pierwszego meczu stawia nas w dobrej sytuacji, ale nie zapominajmy, że to jest mecz pucharowy i nie takie rzeczy się w nich zdarzały. Musimy od początku wyjść skoncentrowani i przez cały mecz nie stracić czujności. To jest klucz do przejścia zespołu z Batumi - mówi Mamrot.

Jagiellończycy w Gruzji zagrali bardzo dobrze w defensywie, ale cieniem na ich występie kładzie się nieskuteczność. Gdyby wykorzystali przynajmniej połowę ze stworzonych sytuacji, to rozstrzygnęliby sprawę awansu już w pierwszym meczu.

- Ogólnie byłem względnie zadowolony z gry zespołu w Gruzji. Zawodnicy starali się wypełniać plan na ten mecz i wyglądało to całkiem nieźle. Oczywiście, liczę, że nasza dyspozycja będzie też coraz lepsza z każdym tygodniem, kiedy do treningów wrócą choćby kontuzjowani zawodnicy. Wzrośnie wtedy rywalizacja, która zawsze rodzi postęp - dodaje szkoleniowiec Jagi.

Kontuzje to obecnie chyba największy problem w obozie żółto-czerwonych. Niezdolni do gry są Piotr Tomasik, Karol Świderski, Rafał Grzyb i Przemysław Frankowski, który co prawda od poniedziałku wrócił do zajęć z drużyną po młodzieżowym Euro, ale też nabawił się lekkiego urazu, który raczej uniemożliwi mu występ w dzisiejszym meczu.

- Proszę być spokojny. Osiemnastkę na mecz na pewno zbierzemy - uśmiecha się Mamrot, który przyznaje, że nie będzie mógł także skorzystać z najnowszego nabytku Jagi, Czecha - Martina Pospisila. - On z nami jeszcze nawet ani razu nie trenował. Pojechał do siebie załatwić wszystkie formalności. Będziemy mogli liczyć na niego dopiero od piątku, kiedy ma się stawić na treningu - tłumaczy.

Przyjście czeskiego rozgrywającego rozwiązuje, przynajmniej w teorii, ubytek w postaci Konstantina Vassiljeva, który do tej pory był reżyserem gry żółto-czerwonych.

- Każdego trenera cieszy, jeśli do jego zespołu dołącza jakiś dobry zawodnik i liczę, że Martin podniesie jakość drużyny i potwierdzi dobrą opinię o sobie - dorzuca trener Jagi.

Nawet bez Czecha jagiellończycy nie powinni jednak drżeć o awans, bowiem patrząc z perspektywy pierwszego meczu, Gruzini są dużo słabszym zespołem od naszego. I wydaje się, że słowa ich trenera - Konstantina Frołowa - który mimo porażki u siebie, nadal liczy na awans do kolejnej rundy, wydają się tylko pobożnym życzeniem. Jeśli ekipa z Batumi w roli gospodarza nie potrafiła zagrozić jagiellończykom, to trudno wyobrazić sobie, że uczyni to przed obcą, kilkunastotysięczną publiką, przed którą zbyt często nie rywalizuje.

- Na pewno jesteśmy trochę mądrzejsi jeśli chodzi o zespół przeciwnika po pierwszym meczu. Dinamo ma wybieganych piłkarzy i udowodniło, że jest bardzo groźne przy stałych fragmentach gry. Trzeba zwrócić na to uwagę, a najlepiej wystrzegać się takich sytuacji pod naszą bramką - zauważa Mamrot.

Jagiellończykom do awansu wystarcza remis i oczywiście wygrana. Porażka 0:1 oznaczać będzie dogrywkę, a przegrana w każdym innym stosunku eliminuje nasz zespół. Na zwycięzcę potyczki czeka w kolejnej rundzie azerska Gabala.

Dzisiejsze spotkanie rozpocznie się o godz. 20.30 na stadionie przy ul. Słonecznej. Transmisję przeprowadzi TVP Sport.

Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo ze spotkania I rundy eliminacji Ligi Europejskiej pomiędzy Dinamem Batumi, a Jagiellonią Białystok od 20:30 przeprowadzi TVP Sport. Transmisja online dostępna będzie na stronach sport.tvp.pl. Na relację LIVE zapraszamy do GOL24.pl

TOP 10 duetów komentatorskich. Który najlepszy?