• Rodrico Bentacur został sfaulowany i Juventus będzie miał rzut wolny.

• Giorgio Chiellini fatalnie zagrał dalekie podanie, które..opuściło plac gry.

• Danilo D'Ambrosio został ukarany żółtą kartką.

• Eder zmienia Mauro Icardiego.

• Rodrico Bentacur zmienia Miralema Pjanica.

• Marcelo Brozović znalazł się niepilnowany przed polem karnym Juventusu, ale jego uderzenie minęło bramkę gospodarzy!

• Ivan Perisić wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

• Inter nerwowo broni się przed atakami gospodarzy.

• Mario Mandżukić został sfaulowany przez Milana Skriniara.

• Lepszy fragment w wykonaniu Interu, który dłużej utrzymuje się przy piłce i stara się konstruować akcję na połowie gospodarzy.

• Paulo Dybala pojawia się w miejsce Samiego Khediry.

• Inter odpowiedział, ale uderzenie z woleja Macela Brozovicia poszybowało nad bramką!

• Kwadwo Asamoah świetnie wbiegł w pole karne i uderzył na bramkę Interu, ale świetną interwencją popisał się Handanović!

• Roberto Gagliardini zmienił Antonio Candreve.

• Źle z bramki wyszedł Handanović, którego uprzedził Miranda, a Sami Khedira mając przed sobą bramkę..strzelił obok!

• Juventus osiągnął ogromną przewagę. Inter został zepchnięty do defensywy i odpiera ataki rozpędzonych gospodarzy.

• Gracze Juventusu sprawiają coraz większe problemy rywalom. Teraz sfaulowany został Mario Mandżukić.

• Dalbert zmienił Davide Santona.

• Davide Santon ostrym wślizgiem sfaulował Cuadrado i został ukarany żółtą kartką.

• Ależ interwencja Handanovicia! Bramkarz gości końcówkami palców przeniósł piłkę nad poprzeczką po uderzeniu głową Cuadrado!

• Gonzalo Higuain dopadł do wybitej piłki i uderzył z woleja, jednak zrobił to źle i piłka po koźle trafiła prosto do rąk bramkarza Interu!

• Mauro Icardi wpadł w pole karne Juventusu, ograł Chielliniego, ale jego uderzenie zablokował Mehdi Benatia!

• Ależ okazja Juventusu! Higuain przeprowadził indywidualną akcję, którą strzałem zakończył Mario Mandżukić i jeszcze lepszą interwencją popisał się Handanović!

• Ależ Mandżukić zmarnował sytuację! Chorwat źle obliczył tor lotu piłki i będąc przed bramką nie opanował futbolówki!

• Początek drugiej połowy to dużo niedokładności w wykonaniu obydwóch drużyn.

• Juventus chciał rozpocząć drugą połowę od mocnego uderzenia, ale Mario Mandżukić nie trafił czysto w piłkę i skiksował.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec I połowy!

• Poprzeczka! Mario Mandżukić najwyżej wyskoczył do dośrodkowania Cuadrado, ale piłka trafiła w poprzeczkę i opuściła boisko!

• Kolejna zespołowa akcja Juventusu została zablokowana przez gracza Interu.

• W zamieszaniu pod bramką Interu najprzytomniej zachował się Samir Handanović i udanie interweniował.

• Juan Cuadrado sprawia rywalom wielkie problemy. Tym razem został sfaulowany przez Ivana Perisicia. Żółta kartka dla Chorwata.

• Ładna, kombinacyjna akcja Juventusu została zakończona uderzeniem Samiego Khediry. Samir Handanović poradził sobie z tym uderzeniem!

• Juan Cuadrado umiejętnie zastawił piłkę i został sfaulowany.

• Ivan Perisić stanął przed dobrą szansą na dośrodkowanie, ale Chorwat skiksował i piłka opuściła boisko.

• Marcelo Brożović ostro potraktował Miralema Pjanicia i sędzia musiał ukarać go żółtą kartką.

• Medhi Benatia ostro potraktował Mauro Icardiego i słusznie został ukarany żółtą kartką.

• Kwadwo Asamoah dośrodkował piłkę w pole karne Interu, ale Samir Handanović nie miał problemów z przechwyceniem futbolówki.

• Inter starał się skonstruować ofensywną akcję, ale dośrodkowanie lecące w pole karne Juventusu padło łupem Wojciecha Szczęsnego.

• Miralem Pjanić uderzył z dystansu, ale piłka trafiła w Borje Valero i Samir Handanović nie musiał interweniować.

• Faulowany w środkowej strefie boiska był Ivan Perisić i sędzia przerwał grę.

• Poza stuprocentową sytuacją Mario Mandżukicia nie było innych okazji do zdobycia bramki.

• Inter ma większy procent posiadania piłki, ale niewiele z tego wychodzi. Juventus jest dużo bardziej konkretny w swoich działaniach.

• Miralem Pjanić uderzył z rzutu wolnego obok bramki! Grę wznowi Samir Handanović!

• Faulowany przed polem karnym Interu został Juan Cuadrado i Juventus będzie miał rzut wolny.

• Juventus osiągnął większą przewagę, a Inter dał się nieco stłamsić. Gospodarze mają więcej spokoju w grze.

• Ależ się zakotłowało pod bramką Interu! Mario Mandżukić uderzył mocno prosto w Handanovicia, a dobitka Chorwata została wybita z linii bramkowej przez Mirandę!

• Juventus dłużej utrzymuje się przy piłce, a Inter stara się grać wysokim pressingiem. Początek spotkania jest dość żywy i miejmy nadzieję, że tempo utrzyma się do końcowego gwizdka.

• Mamy pierwsze przewinienie w meczu. Mario Mandżukić został sfaulowany i Juventus rozpocznie od rzutu wolnego.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwile rozpoczynamy piłkarskie emocje!

• Inter z dorobkiem 39 punktów znajduje się na pierwszym miejscu w Serie A. Juventus ma dwa oczka mniej i zajmuje trzecią pozycję. Drużyna z Mediolanu wygrała dwanaście spotkań i trzy zremisowała. Juventus także zwyciężył w dwunastu grach, ale poniósł dwie porażki i raz zremisował.

• W poprzedniej kolejce Juventus wygrał z Napoli 1:0, a jedyną bramkę zdobył Gonzalo Higuain. Inter przed własną publicznością wygrał z Chievo 5:0. Hattrick zaliczył Ivan Perisić i po bramce dołożyli Mauro Icardi i Milan Skriniar.

• Graficzne przedstawienie obu składów:

• Skład Interu:

• Skład Juventusu:

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu Juventus Turyn - Inter Mediolan!

PI

©EAST NEWS

Mecz Juventus Turyn - Inter Mediolan ONLINE. 16. kolejka Serie A zapowiada się niezwykle ekscytująco, a wszystko to za sprawą dzisiejszego hitu. Mistrzowie Włoch znajdują się na trzecim miejscu w tabeli i do liderującego Interu tracą dwa oczka. Mediolańczycy wygrali ostatnie trzy spotkania, a w świetnej formie znajduje się najlepszy strzelec ligi Mauro Icardi. Relacja LIVE od 20:45 w GOL24.

©EAST NEWS

Mecz Juventus Turyn - Inter Mediolan ONLINE

Przewidywane składy:

Juventus: Szczesny - De Sciglio, Benatia, Chiellini, Alex Sandro - Khedira, Pjanic, Matuidi - Cuadrado, Higuain, Douglas Costa.

Inter: Handanovic - D’Ambrosio, Skriniar, Miranda, Santon - Vecino, Gagliardini; Candreva, Borja Valero, Perisic - Icardi.

Nie zagrają:

Juventus: Buffon, Pjaca.
Hannover 96: -

Ostatnie mecze bezpośrednie:

Juventus - Inter 1:0 (liga włoska, 05.02.2017)
Inter – Juventus 2:1 (liga włoska, 18.09.2016)
Inter – Juventus 3:1 (Puchar Włoch, 02.03.2016)

Mecz Juventus Turyn – Inter Mediolan TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi stacja Eleven Sports 1. Relacja LIVE w GOL24.pl od 20:45.