• Strootman w miejsce Pellegriniego. Włosi stawiają na defensywę

• Wilde-Donald Guerrier w miejsce Mdatova!

• Manolas wybija piłkę dośrodkowaną przez Garayeva

• Elyounoussi w miejsce Henrique

• Wydaje się, że piłkarze Romy kontrolują to, co dzieje się na boisku. Często są przy piłce i nie pozwalają sobie na proste błędy - jak to miało miejsce w pierwszej połowie.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania!

• Koniec pierwszej połowie. Roma prowadzi 2:1, ale spotkanie raczej jest "na styku". Niewiele brakuje, by gospodarze odrobili jeszcze jednego gola.

• Dużo chaosu na boisku w ostatnich minutach pierwszej połowy. Dużo fauli i paniczych zagrań piłkarzy

• Gonalons wchodzi w starcie z Sehiciem. Poważnie naruszył przepisy

• Alisson znów ratuje drużynę! Złe rozegranie piłki przez stoperów i bramkarz musiał na 18. metrze wybijać piłkę w aut, by udaremnić kontratak Karabachu

• Żółta kartka dla pomocnika gospodarzy

• El Shaarawy ucierpiał w starciu z Henrique

• Kolarov nad murem! "Wypluł" piłkę Sehić - nieporadna interwencja golkipera gospodarzy

• Garayev zagrywa wszerz, piłkę przejmuje El Shaarawy, ale zostaje zatrzymany faulem przez tego, który chwilkę wcześniej sam stworzył zagrożenie przeciwko swojej drużynie.

• Leży na murawie Pedro Henrique, ale raczej nie będzie potrzebna interwencja służb medycznych.

• Ndlovu nie opanował futbolówki w polu karnym

• Cóż za przerzut Almeidy! Henrique przyjął piłkę i gdyby nie interwencja obrońcy, byłby sam na sam z Alissonem

• Nainggolan posyła długą piłke w pole karne i El Shaarawy uderza głową! Świetnie spisuje się na linii bramkarz Karabachu

• Ndlovu zabiera piłkę obrońcy i wykłada jak na tacy do Henrique, który strzela pierwszego gola dla Karabachu w fazie grupowej Ligi Mistrzów!

• GOOOOOOOOL! PEDRO HENRIQUE! KARABACH BIERZE SIĘ ZA ODRABIANIE STRAT!

• Richard krótko rozgrywa rzut rożny, ale okazuje się, że przy podaniu zwrotnym był spalony

• Rzut rożny, piłkę przyjmuje na 11. metrze Ndlovu, ale jego strzał z półobrotu został zablokowany

• Defrel wygrywa pojedynek na prawej stronie i mocno zagrywa piłkę w pole karne. Tam przyjmuje ją Dżeko, który piętką chce pokonać Sehicia! Zablokowany strzał z minimalnej odległości przez obrońcę!

• Bardzo mi szkoda teraz piłkarzy Karabachu. Odważnie próbują zaatakować, lecz każda ofensywna próba kończy się golem dla gości. Wyjątkowo konsekwentni w swoich poczynaniach są Włosi.

• Wysokie podanie Defrela dociera w polu karnym do Dżeko, który przyjmuje piłkę klatką piersiową, a potem intuicyjnie uderza w krótki róg!

• GOOOOOOOL! EDIN DŻEKO!

• Pomysłowe wykonanie kornera! Płaskie podanie w kierunku Sadygova i uderzenie kapitana grzęźnie gdzieś między nogami obrońców Romy. Groźnie się zrobiło w ostatnich minutach

• Złe rozegranie rzutu rożnego przez Romę napędziło kontratak Karabachu! Długi rajd z piłką Michela zakończony strzałem z daleka

• Pellegrini trafia w mur złożony z jednego zawodnika

• Rzut wolny dla Romy z lewej strony boiska.

• Gospodarze odważnie zaczęli to spotkanie, ale bramka wyraźnie podcięła im skrzydła. Włosi mają wszystko pod kontrolą

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybija golkiper. Piłka pada prosto pod nogi Pellegriniego, który zza pola karnego, z pierwszej piłki uderza półwolejem! Piękny gol z dystansu

• GOOOOL! PELLEGRINI!

• El Shaarawy zagrywa do Dżeko, który w ostatniej chwili jest uprzedzony przez Sadygova

• Agolli nisko wrzuca na wysokość 16. metra, tam Dino przyjmuje piłkę, lecz od razu doskakuje do niego Manolas i zatrzymuje akcję gospodarzy.

• Roma zaczyna akcję od linii obrony - gwizdy na piłkarzy gości

• Ciekawostka: Roma od siedmiu lat nie wygrali wyjazdowego meczu w fazie grupowej Ligi Mistrzów

• ZACZYNAMY! Szybka wrzutka ze środka pola i w ostatniej chwili zatrzymany Michel.

• Cóż za entuzjazm! Wrzący kocioł na stadionie podczas odsłuchania hymnu. Atmosfera jest niesamowita

• Piłkarze wychodzą na murawę, po raz pierwszy w fazie grupowej zabrzmiał w Baku hymn Ligi Mistrzów!

• W poprzedniej kolejce azerska drużyna przegrała na wyjeździe z Chelsea 0:6, natomiast Włosi zremisowali bezbramkowo z Atletico Madryt.

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Rahid Amirguliyev, Joshgun Diniyev, Wilde-Donald Guerrier, Dani Quintana, Jakub Rzeźniczak, Anton Kanibolotskiy

• Ławka rezerwowych gości: Daniele De Rossi, Federico Fazio, Alessandro Florenzi, Gerson, Łukasz Skorupski, Kevin Strootman, Cengiz Under

• Tak zagłosowaliście w twitterowej ankiecie na zwycięzcę dzisiejszego starcia!

• Halo Ziemia! Witamy na relacji LIVE ze spotkania Karabach Agdam - As Roma!

DW

Mecz Karabach Agdam - AS Roma ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©AFP/EAST NEWS

Mecz Karabach Agdam - AS Roma ONLINE. Po deklasacji 6:0 przeciwko Chelsea, niemal wszyscy skreślili zespół Karabachu z możliwości sprawienia niespodzianki. Trzeba przyznać, że Azerowie są w grupie raczej "chłopcem do bicia" niż poważnym kandydatem do awansu. Piękną chwilą dla kibiców Karabchu jest możliwość wysłuchania hymnu na swoim stadionie. Chwila niech więc trwa.

Mecz Karabach Agdam - AS Roma ONLINE

Mistrz Azerbejdżanu oddał na Stamford Bridge tylko dwa celne strzały. Roma z Atletico - jeden. Oba zespoły nie są więc zdeterminowane do ofensywnej piłki. Piłkarze Karabachu mają szansę do rehabilitacji z bolesnej lekcji futbolu.

Droga Karabachu do Ligi Mistrzów jest o wiele dłuższa, niż można by przypuszczać.
Azerowie od lat konsekwentnie dążą do regularnej gry w elitarnych rozgrywkach. Po wielu letnich wzmocnieniach przyszedł czas na wymarzoną fazę grupową. Drużyna z Baku odcierała w ostatnich sezonach do trzeciej rundy, ale ten sezon to prawdziwe przełamanie. Szkoda byłoby zamykać tę piękną historię z sześcioma porażkami na koncie.

Roma nigdy wcześniej nie grała w europejskich pucharach przeciwko zespołowi z Azerbejdżanu, ale Karabach ma już doświadczenia przeciwko zespołom z Półwyspu Apenińskiego. W grudniu 2016 roku Karabach przegrał u siebie z Fiorentiną 1:2, a w 2014 roku bezbramkowo zremisował z Interem w fazie grupowej Ligi Europy.

Bilety za 4 złote
Jakub Rzeźniczak ujawnił na Twitterze ceny biletów na mecze Ligi Mistrzów jego drużyny. Koszt jednej wejściówki to około dwa manaty. Jest to równowartość czterech(!) polskich złotych! Żeby pozwolić sobie na większe udogodnienia, można wybrać siedzenie VIP, które kosztuje ok. 100 złotych.

Karabach - Gabala 2:1 (26 sierpnia)
FC Kopenhaga - Karabach 2:1 (23 sierpnia)

Roma:
Roma - Udinese 3:1 (23 września)
Benevento - Roma 0:4 (20 września)
Roma - Verona 3:0 (16 września)
Roma - Atletico Madryt 0:0 (12 września)
Roma - Chapecoense-SC 4:1 (1 września)

NA KOGO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Mecze Karabachu to doskonała okazja, by obejrzeć w akcji Jakuba Rzeźniczaka oraz Wilde-Donalda Guerriera. Obu piłkarzy znamy z występów w Ekstraklasie. "Rzeźnik" trafił do najlepszej jedenastki w historii Legii Warszawa, natomiast Guerrier jest jednym z najlepszych zagranicznych strzelców "Białej Gwiazdy". Jak poradzą sobie z włoską drużyną?

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Karabach: Sehić - Medvedev, Sadiqov, Huseynov, Rzeźniczak - Qarayev, Almeyda - Pedro Henrique, Michel, Guerrier - Ndlovu

Roma: Alisson - Bruno Peres, Fazio, Manolas, Kolarov - Strootman, De Rossi, Nainggolan - Defrel, Dżeko, Perotti

Mecz Karabach Agdam - AS Roma TRANSMISJA TV. GDZIE OGLĄDAĆ?