Lechia Gdańsk

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i oczywiście zapraszamy na kolejne! Komentował Filip Kliber.

• Koniec meczu! Korona niespodziewanie wygrywa z Lechią Gdańsk 2:0!

• F. Paixao mógł zdobyć kontaktową bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak minimalnie uderza nad poprzeczką!

• KIEEEEŁB x2! Savić wychodzi z bramki, Kiełb lobuje bramkarza Lechii i zdobywa drugą bramkę!

• Aż 5 minut dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry.

• Zagotowało się pod bramką Małkowskiego. Lechia nie potrafiła jednak wykorzystać sytuacji w polu karnym Korony i ostatecznie futbolówka ląduje w rękach golkipera gospodarzy.

• Sporo fauli w ostatnich minutach, podobnie jak w całym meczu. Arbiter nie pokazał jeszcze jednak czerwonej kartki, choć miał już ku temu okazje po obu stronach.

• Kolejna zmiana w Koronie. Z boiska ściągnięty Abalo, którego zmienia Gabovs.

• Palanca uderza z narożnika pola karnego w kierunku przeciwległego słupka, jednak piłka nie zmierzała nawet w światło bramki.

• Niewiele dzieje się na boisku w ostatnich minutach. Tempo z pierwszych minut spotkania zdecydowanie opadło.

• Nieco ponad kwadrans na zaprezentowanie swoich umiejętności dostaje M. Paixao. Zmienia on Gamakowa.

• Żółtą kartką upomniany Rymaniak.

• Abalo źle przyjmuje piłkę w polu karnym Lechii i kończy dobrze zapowiadającą się akcję Korony.

• Janicki ukarany żółtą kartką.

• ...a także schodzi Kuświk, którego zastępuje Stolarski.

• Podwójna zmiana w Lechii. Schodzi Mila, którego zmienia Wolski...

• Paixo przegrywa pojedynek siłowy z Diaw i fauluje zawodnika Korony w jej polu karnym.

• KIEEEEEEEŁB! Zmiennik Przybyły zdobywa bramkę chwilę po wejściu na boisko!

• Peszko pozazdrościł Wlazło z Ruchu Chorzów bramki z połowy i sam postanowił zaskoczyć Małkowskiego. Jego strzał jednak bez problemów łapie golkiper gospodarzy.

• Pierwsza zmiana w meczu. Schodzi z boiska Przybyła, a w jego miejsce pojawia się Kiełb.

• Nunes leży na murawie, chwila przerwy w grze.

• Savić ryzykowanie wyszedł przed własne pole karne i wdał się w drybling z napastnikiem gospodarzy. Na szczęście dla Lechii udała mu się sztuczka techniczna.

• Pierwsza interwencja Savicia w drugiej połowie. Bez większych problemów z chwytem piłki.

• Druga połowa już rozpoczęta, od środka mecz wznowili piłkarze Lechii!

• Koniec I połowy! Do przerwy na stadionie w Kielcach utrzymuje się bezbramkowy remis, jednak zdecydowanie w pierwszych 45 minutach przeważali gospodarze. Wracamy już za kwadrans!

• Korona w ostatnich minutach pierwszej części meczu ma jeszcze stały fragment z gry z w wysokości 5. metra.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej części spotkania.

• Palanca szybko podniósł się z boiska, jednak cięży uraz chwilę później odniósł Abalo.

• Przerwa w grze, Palanca leży na murawie.

• Raczkowski za zagranie ręką pokazuje Kovaceviciowi żółtą kartkę.

• Grzelak chciał zaskoczyć Savicia z ostrego kąta, jednak jego uderzenie okazało się mocno niecelne.

• Kolejne uderzenie Korony z dalszej odległości. Tym razem sił spróbował Marković.

• Uderzenie Paixao z ostrego kąta zablokowane i piłka wychodzi na rzut rożny.

• Grzelak ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Savić jedną ręką wybrania potężny strzał sprzed szesnastki Abalo!

• Sporo wymian w środkowej części boiska z obu stron. Żadna z drużyn przez kilka minut nie zdołała przedostać się pod pole karne przeciwnika.

• Świetny strzał Mili i jeszcze lepsza obrona Małkowskiego!

• Arbiter przez chwilę wstrzymał się z decyzją o rzucie wolnym dla Lechii, ale po chwili przyznał im stały fragment z wysokości 15. metra.

• Niesamowite z jaką łatwością piłkarze Korony przedostają się przez defensywę Lechii. Goście zupełnie nie wyglądają, jakby chcieli spędzić zimę w fotelu lidera.

• Korona przeważa także w statystykach - mają posiadanie na poziomie 54%.

• Korona zakłada wysoki pressing. Opłacało się, kielczanie łatwo odzyskują futbolówkę.

• Małkowski broni strzał Kuświka z ostrego kąta. Lechia ma rzut rożny.

• Lechii brakuje pomysłu na grę, często starają się oddalać grę od własnego pola karnego prostymi wybiciami w kierunku szesnastki Korony.

• Świetna akcja Korony! Marković idealnie wypuścił w uliczkę Aankoura jednak uderza wprost w bramkarza i piłka wychodzi na rzut rożny!

• Peszko ukarany za brzydki faul. Paweł Raczkowski pokazuje mu żółtą kartkę.

• Świetnie spisują się w działaniach defensywnych zawodnicy Bartoszka. Od kilku minut nie wpuszczają Lechii w okolice własnego pola karnego.

• Niedokładne zagranie do Przybyły. Savić uprzedza napastnika Korony.

• Piłkarze Korony wygrywają w krótkim odstępie czasowym drugi pojedynek główkowy. Diaw uderza jednak obok bramki.

• Kielczanie mają rzut wolny z niebezpiecznej odległości. Możdżeń będzie dośrodkowywał.

• Bardzo dynamiczny początek meczu w wykonaniu obu zespołów. Widać, że obie drużyny stawiają na ofensywę i chcą szybko zdobyć bramkę.

• Od środka rozpoczęli właśnie piłkarze Korona, czas na jedno z ostatnich spotkań w tym roku!

• Trójka sędziowska właśnie wyprowadza zawodników na murawę.

• Lechia może dziś wskoczyć na pozycję lidera i spędzić tam zimę, ale do tego potrzebują dzisiaj zwycięstwa oraz porażki lub remisu w meczu Jagielloni.

• Serdecznie witamy na naszym portalu! Już za kilka minut rozpoczniemy relacje ze spotkania pomiędzy Koroną Kielce, a Lechią Gdańsk.