0

Jagiellonia Białystok

2

• To tyle na dzisiaj, za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak, dobranoc.

• Koniec meczu przy Bułgarskiej! Lech Poznań przegrywa u siebie z Jagiellonią Białystok 0:2, zła passa Kolejorza trwa!

• Nicki Bille Nielsen fauluje Gutiego w szesnastce gości.

• Sędzia dolicza trzy minuty do meczu przy Bułgarskiej. Kolejorz już bez pomysłu na dalszą grę.

• Karol Świderski zmienia Przemysława Frankowskiego.

• Przecudowny kontratak gości i Przemysław Frankowski wślizgiem trafia tylko w poprzeczkę!

• Lech długo tworzył akcję, a gdy w końcu zdecydował się na szybsze podanie bliżej pola karnego, to na spalonym złapany został Dariusz Formella.

• Radosław Majewski efektownie przyjął piłkę w polu karnym z przeciwnikiem tuż za plecami, ale został zablokowany niemal od razu.

• Lasse Nielsen z kartką za faul na Karolu Mackiewiczu.

• Najlepsza szansa gospodarzy w tym meczu! Nicki Bille Nielsen po błyskotliwym rozegraniu piłkarzy Kolejorza z bliskiej odległości trafia w Mariana Kelemena!

• Odpowiada bardzo niecelnym strzałem z dystansu Fedor Cernych.

• Lech próbuje w jakiś sposób zagrozić bramce gości, ale tak naprawdę nie wynika z tego nic groźnego, obrona Jagi jest świetnie zorganizowana.

• Gwizdy towarzyszą pojawieniu się na boisku Nickiego Bille Nielsena. Zmienia on Łukasza Trałkę.

• Wymarzony rezultat dla Jagiellonii, tylko cud uchroni Lecha od porażki. Goście grają mądrze, ich kontrataki nie są rozgrywane chaotycznie, co procentuje okazałym prowadzeniem!

• 2:0, VASSILJEV PEWNIE WYKONUJE KARNEGO, PIŁKA W PRAWYM ROGU, BRAMKARZ W LEWYM!

• JEDENASTKA, RĘKĄ W POLU KARNYM ZAGRYWA LASSE NIELSEN!

• Dwie świetne interwencje Mariana Kelemena po uderzaniach Kędziory z ostrego kąta!

• Karol Świderski odbiera piłkę Maciejowi Wiluszowi, ten zagrywa ręką, sędzia nie gwiżdże przewinienia - wydaje się, że arbiter popełnił błąd!

• ..a w miejsce Roberta Gumnego na boisku pojawia się reprezentant Węgier, Tamas Kadar.

• Dwie zmiany w Lechu. Dariusz Formella zmienia Macieja Makuszewskiego...

• Jagiellonia po zdobyciu gola złapała wiatr w żagle i jest drużyną lepszą na boisku!

• Mocne uderzenie z linii pola karnego zmierzało do bramki tuż przy słupku, Jasmin Burić nie miał najmniejszych szans przy tak precyzyjnym strzale.

• ALEŻ GOL, KONSTANTIN VASSILJEV! JAGA PROWADZI W POZNANIU!

• Korner dla Lecha po zablokowanym strzale Marcina Robaka.

• W miejsce Macieja Górskiego na boisku melduje się Karol Mackiewicz.

• Maciej Makuszewski potraktowany niesportowo przez Tarasa Romanczuka przy linii środkowej.

• Świetna, miękka wrzutka Roberta Gumnego z lewego skrzydła, Marian Kelemen ratuje sytuację odważnym wyjściem z bramki!

• Gra wciąż toczy się "cios za cios", obie drużyny zaliczają dużo strat w środku pola, co kończy się błyskawiczną odpowiedzią przeciwnika.

• Radosław Majewski niebezpiecznie dośrodkowuje piłkę w kierunku Marcina Robaka, ten wbiega pod bramkę i strzela niecelnie z bliskiej odległości!

• Świetna kontra Jagiellonii, Lasse Nielsen wybija piłkę na rzut rożny!

• Goście nie zrozumieli się w prostej sytuacji i w konsekwencji piłkę traci Konstantin Vassiljev.

• Gramy, mecz wznowiła Jagiellonia Białystok!

• Druga połowa rozpocznie się już za moment!

• Żadna z drużyn póki co nie przeważa, mecz jest wyrównany, oglądamy wiele sytuacji bramkowych. Póki co nie były one stuprocentowe, ale liczymy na takie po przerwie!

• Koniec pierwszej połowy w Poznaniu, po dość niezłym widowisku wciąż mamy bezbramkowy remis!

• Świetny mecz oglądamy w końcówce pierwszej połowy, cios za cios, pachnie golem!

• Trzy minuty doliczone przez arbitra.

• Próba kontrataku Lecha zatrzymana już przy linii środkowej przez Piotra Tomasika.

• Chorwata zmienia Marek Wasiluk.

• A jednak, Ivan Runje będzie musiał opuścić boisko.

• Jeszcze jedno słabe dośrodkowanie, wybija obrona Dumy Podlasia.

• Maciej Makuszewski faulowany przed Fedora Cernycha przy linii bocznej, rzut wolny dla Lecha z dogodnego miejsca.

• Chorwat wciąż wyraźnie utyka, póki co jest na boisku, ale w każdej chwili możliwa jest zmiana.

• Kontuzji doznał Ivan Runje, prawdopodobnie będzie potrzebna zmiana.

• Przemysław Frankowski łatwo nabrał Roberta Gumnego po czym oddał celny strzał na bramkę, ale uderzył prosto w środek, tam gdzie stał Jasmin Burić.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Jagi interweniował Łukasz Burliga, aut dla Kolejorza.

• Podobne wejście Fedora Cernycha, który wślizgiem nieszczęśliwie zahaczył Łukasza Trałkę, kolejna żółta kartka.

• Żółta kartka dla Abdula Aziza Tetteha, bardzo ostre wejście w nogi przeciwnika przy linii środkowej, to mogło skończyć się dużo gorzej dla pomocnika Lecha!

• Nieudane wykonanie rzutu wolnego w wykonaniu Radosława Majewskiego.

• Nielsen już opatrzony, wracamy do gry.

• Lasse Nielsen rozciął głowę zderzając się z... kolegą z drużyny, chwila przerwy w grze.

• Mocny strzał głową Tomasza Kędziory minimalnie niecelny!

• Nieprzemyślane wykonanie rzutu rożnego, po którym nieprzygotowany strzał musiał oddawać Robert Gumny, piłka przelatuje ponad poprzeczką.

• Bardzo bardzo niecelny "strzał" z dystansu w wykonaniu Łukasza Trałki.

• Marcin Robak po zagraniu Trałki w pole karne obrócił się z piłką i uderzył z woleja, wysoko nad bramką.

• Prosta strata Fedora Cernycha, który mógł i powinien lepiej rozprowadzić kontratak gości; jego łatwe do przewidzenia podania pada łupem Łukasza Trałki.

• Ivan Runje wykonując wślizg popełnił prosty błąd i nie zdołał wybić piłki, ale po chwili wrócił do gry i zablokował dośrodkowanie Marcina Robaka.

• Dobra interwencja Macieja Wilusza, który powstrzymał Łukasza Burligę przy linii bocznej, piłka po chwili trafia pod nogi lechitów.

• Kolejny stały fragment gry dla Jagi i jeszcze jedno dośrodkowanie Vassiljeva, ale tym razem wybija je obrona.

• Mocne zagranie do Radosława Majewskiego przy linii bocznej, dobrze blokuje go Łukasz Burliga.

• Pierwszy stały fragment gry gości - dośrodkowanie Konstantina Vassiljeva z głębi pola pada łupem Jasmina Buricia.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy, przy piłce Lech Poznań!

• Czas na przywitanie obu zespołów i za moment zaczynamy!

• Oto oni - bohaterowie dzisiejszego widowiska pojawiają się na murawie Inea Stadionu w Poznaniu!

• Piłkarze powoli pojawiają się w tunelu, do meczu pozostało już tylko kilka minut!

• Rozgrzewka piłkarzy dobiega już końca. Za kilkanaście minut zaczynamy!

• Rezerwowi Jagiellonii Białystok: Damian Węglarz, Jonatan Straus, Marek Wasiluk, Jacek Góralski, Dmytro Chomczenowśkyj, Karol Mackiewicz i Karol Świderski.

• Rezerwowi Lecha Poznań: Matus Putnocky, Tamas Kadar, Dariusz Dudka, Nicki Bille Nielsen, Kamil Jóźwiak i Jan Bednarek.

• Do meczu pozostało niewiele minut, poznajmy więc rezerwowych obu drużyn!

• Zakończyło się wcześniejsze piątkowe spotkanie Ekstraklasy. Arka Gdynia pokonała u siebie Ruch aż 3:0.

• Jagiellonia rozpoczęła sezon imponująco - remisem przy Łazienkowskiej i rozprawieniem się z Ruchem Chorzów, dzięki czemu drużyna Michała Probierza zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli. Lech Poznań po dwóch rozczarowujących remisach obecnie jest piętnasty.

• Znamy już obie jedenastki!

• Za chwilę składy obu drużyn.

• Witam serdecznie, już za godzinę ruszamy z drugim meczem 3. kolejki Lotto Ekstraklasy - na relację na żywo z meczu Lech Poznań - Jagiellonia Białystok serdecznie zaprasza Piotr Bernaciak!