Lechia Gdańsk

0

Piast Gliwice

2

• Bardzo źle się dzieję w Lechii... Grupa mistrzowska staje się coraz mniej realna. Tak naprawdę to teraz są bliżej strefy spadkowej. Coś strasznego... Piast wychodzi ze strefy spadkowej! Zasłużona wygrana!

• Koniec! Piast ucieka ze strefy spadkowej!

• Czeski napastnik świetnie wywalczył sobie pozycję, urwał się Gersonowi i spokojnie pokonuje Kuciaka!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Michal Papadopulos dobija Lechię!

• Paweł Stolarski ukarany żółtą kartką.

• Mateusz Szczepaniak oddaje bardzo dobry, mocny strzał na bramkę. Na posterunku był jednak Dusan Kuciak.

• Sławomir Peszko zamykał akcję, ale nie trafia w światło bramki.

• Michal Papadopulos znowu miał świetną okazję! Znowu górą był Dusan Kuciak!

• Michal Papadopulos oddaje strzał, po którym piłka ląduje prosto w rękawicach Kuciaka.

• Niedokładne podanie Valencii. Od bramki zacznie Kuciak.

• Michal Papadopulos zmienia Karola Angielskiego.

• Załamany Rafał Wolski schodzi z boiska.... 25-latek miał łzy w oczach.

• Rafał Wolski bardzo mocno ucierpiał i chyba nie da rady kontynuować gry! A Lechia ma limit zmian wykorzystany!

• Joel Valancia wchodzi, a Gerard Badia schodzi.

• Marco Paixao uderzał z wolnego i trafił prosto w mur.

• Jakub Czerwiński ukarany żółtym kartonikiem.

• Filip Mladenović zmieniony przez Milosa Krasicia.

• Tomasz Jodłowiec świetnie wywalczył piłke w polu karnym. Było trochę przypadku, ale ostatecznie do futbolówki dopadł Szczepaniak, który pakuje ją do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mateusz Szczepaniak zdobywa bramkę!

• Sławomir Peszko ogląda żółty kartonik.

• Ariel Borysiuk melduje się na murawie w miejsce Daniela Łukasika.

• Niezła próba z dystansu Gerarda Badii, szkoda tylko że strzał był oddany w sam środek.

• Uros Korun oddał niezły strzał głową, lecz minimalnie był on niecelny.

• Zamieszanie w polu karnym Piasta, ale ostatecznie defensorzy zażegnują niebezpieczeństwo.

• Wracamy na stadion w Gdańsku! Czas na druga połowę!

• Rafał Wolski ma pomóc Lechii wygrać te mecz. Reprezentant Polski zmienia Flavio Paixao.

• Mecz jest bardzo słaby. Ciężko się to ogląda. Obie drużyny grają topornie i wolno. Drugie 45 minut musi być lepsze.

• Koniec pierwszej części meczu.

• Filip Mladenović ładnie rozkręcił akcję Lechii. Podał do Flavio, który jednak oddaje bardzo słaby strzał.

• 3 minuty doliczone do pierwszej części meczu!

• Paweł Stolarski dograł w pole karne, ale tam na posterunku był Czerwiński.

• Mało się dzieje na boisku. Brakuje nawet jakiegoś konkretnego strzału na bramkę. Musi się coś zmienić.

• Daniel Łukasik spokojnie asekuruję piłkę i Szczepaniak traci szansę na zdobycie bramki.

• Wygląda na to, że asystent Pawła Gila da radę kontynuować mecz. Wracamy do gry.

• Sędzia asystent doznaje jakiegoś urazu. Sztab medyczny Lechii udziela mu pomocy medycznej.

• Karol Angielski jest pierwszym ukaranym żółtym kartonikiem w tym spotkaniu.

• Na szczęście nic poważnego się nie stało i gracz Lechii wraca na murawę.

• Joao Nunes zderzył się głową ze Szczepaniakiem i potrzebna jest pomoc medyczna.

• Tom Hateley próbował dopaść do zagranej przez Zivca piłki, ale zabrakło mu dynamiki.

• Karol Angielski wypuszczony w bój z defensorami Lechii, ale wcześniej sędzia liniowy sygnalizuje spalonego.

• Kolejna dobra oskrzydlająca akcja Peszki, tylko że po jego dośrodkowaniu Marco Paixao znowu przegrywa pojedynek ze Szmatułą.

• Gerson znakomicie radzi sobie w defensywie. Czyści praktycznie każdą akcję Piasta.

• Błąd wyprowadzenia piłki przez Dusana Kuciaka i prawie skończyło się to tak jak w meczu z Wisłą! Ma szczęście, że jego kolega zablokował strzał Sasy Zivca.

• Szczepaniak dogrywa w pole karne, ale Tom Hateley był na spalonym.

• Świetne, idealne wręcz dośrodkowanie Peszki na głowę Marco! Portugalczyk oddał strzał, ale Szmatuła końcówkami palców paruje na słupek.

• Lechia długo utrzymywał się przy piłce, by ostatecznie Flavio zepsuł dośrodkowanie.

• Paweł Gil dał znak do rozpoczęcia meczu! Od środka zagrali goście!

• Obie drużyny opuszczają tunel! Już kilka minut dzieli nas od pierwszego gwizdka!

• Piast też potrzebuję punktów jak ryba wody. Gliwiczanie aktualnie zamykają ligową tabelę, ale ewentualne zwycięstwo pozwoli im wskoczyć na 13 pozycję.

• Obie drużyny nie potrafią wykorzystać swojego potencjału kadrowego. Lechia zawodzi w tym sezonie na całej linii. Drużyna, która miała walczyć o mistrzostwa ma realne szanse aby nie wejść do górnej 8. Dzisiaj muszą wygrać bo zaraz może być za późno.

• Witam Państwa w to mroźnie niedzielne popołudnie! Już za chwil kilka rozpoczniemy mecz pomiędzy Lechią Gdańsk, która gościć będzie Piasta Gliwice! Na relację LIVE z tego meczu zaprasza Bartłomiej Modzelewski!