Cardiff City

2

1 2 połowa

2 karne

• Koniec spotkania! Liverpool po dramatycznym meczu zdobył pierwsze od 6 lat trofeum!

• Anthony Gerrard, podobnie jak jego kuzyn, Steven, nie trafia rzutu karnego i to Liverpool tryumfuje w Pucharze Ligi!

• Johnson na 3:2

• Whitingham na 2:2

• Downing pewnie na 2:1!

• Strzał Gesteda obroniony, ciągle 1:1 i Liverpool wraca do gry!

• Kuyt pewnie i jest 1:1.

• Cowie i Cardiff prowadzi 1:0 w karnych!

• Adam wysoko ponad bramką, cóż za nieskuteczność!

• Miller trafia w słupek, ciągle 0:0!

• Heaton broni strzał Gerrarda!

• Rozpoczynamy rzuty karne, pierwszy Steven Gerrard.

• Koniec dogrywki, o tym kto zdobędzie Puchar Ligi zdecydują rzuty karne.

• Jedna minuta doliczona, ale wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli rzuty karne.

• A jednak Cardiff gra do końca! 2:2 po golu Turnera!

• Liverpool spokojnie broni się już przed atakami Cardiff.

• Gol dla Liverpoolu! Kuty!!! Joker w talii Dalglisha strzela bramkę kilka minut po wejściu na boisko.

• Blake za McNaughtona.

• Rozpoczyna się ostatnie 15 minut meczu.

• Koniec pierwszej połowy dogrywki.

• Dirk Kuyt w miejsce Carrola.

• Za Marka Hudsona wchodzi kuzyn Stevena Gerrarda, Anthony Gerrard.

• Żółta kartka dla Kissa za faul na Bellamym.

• Od razu wstrzelić próbował się Suarez, jednak Heaton zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

• Wracamy do gry.

• Zmiana. Kiss za Masona.

• No i doliczony czas nie przyniósł rozstrzygnięcia. Przed nami dogrywka.

• Cztery minuty doliczone. Czy to wystarczy, by uniknąć dogrywki?

• No i stanął przed szansą po rzucie wolnym Miller, który jednak uderzył w dogodnej okazji ponad bramką.

• Jeszcze rzut wolny dla Cardiff, będzie jedna z ostatnich prób wrzutki w pole karne w regulaminowym czasie gry.

• Glen Johnson próbował akcji indywidualnej, minął dobrze rywala, jednak oddał dosyć niecelny strzał, który nie mógł zagrozić bramce Cardiff.

• Downing oddał płaski strzał, jednak Heaton ponownie popisał się dobrą interwencją. Liverpool ciągle w ataku.

• Przed kolejną szansą na bramkę stanął Skrtel, jednak tym razem bramkarz Cardiff zdołał wybronić jego strzał.

• W natarciu Liverpool, Cardiff zepchnięte do głębokiej defensywy. To pachnie bramką.

• Piłkarze Cardiff zabrali się do ataków, jednak na razie obrona Liverpoolu radzi sobie doskonale z wszelkimi próbami.

• Jest wyrównująca bramka dla Liverpoolu! Suarez uderzył w poprzeczkę, piłka odbiła się w pole karne, gdzie Sktrel nie miał problemu z dobitką.

• Bellamy za Hendersona.

• Piłkarze Cardiff wyraźnie szanują piłkę i starają się kraść minuty. Nawet ataki przeprowadzają jakby bez nadziei na okazję bramkową, za to bardzo powoli. Teraz akcja zakończona wrzutką, z którą bez problemu poradził sobie Reina.

• Żółta kartka dla Hendersona.

• Adam uderzył z dystansu, ale piłka została wybita na rzut rożny. Suarez sygnalizował zagranie ręką w polu karnym, ale sędzia pozostał niewzruszony.

• Po błędzie Hudsona strzał zdołał oddać Suarez, ale dobrą interwencją popisał się Heaton. Carrol miał jeszcze szansę na dobitkę, ale nic z tego nie wyszło.

• Bardzo szybko Liverpool wywalczył rzut rożny w dogodnej pozycji. Wykonywał Downing, jednak obrońcy wybili piłkę.

• Początek drugiej połowy.

• Zespoły wracają już na boisko. Czy Liverpool będzie w stanie odwrócić losy meczu?

• I sędzia kończy pierwszą odsłonę spotkania. Cardiff dosyć niespodziewanie prowadzi z Liverpoolem 1:0.

• Sędzia doliczył minutę.

• Agger uderzał piłkę głową, ale bramkarz Cardiff obronił piłkę intuicyjnie!

• Peter Whittingham wrzucał z rzutu wolnego prosto w ręce Reiny.

• Bezpańska piłka wpadła pod nogi Gerrarda który kropnął nad bramką Cardiff! Liverpool dąży do wyrównania!

• Liverpool próbuje, ale póki co bez skutku.

• Kolejny strzał z dystansu, Tym razem uderzał Charlie Adam i także obok bramki.

• Jose Enrique oddał ładne uderzenie, ale nad bramką.

• Downing wrzuca w pole karne, ale piłkę wybijają defensorzy Cardiff.

• Carroll po raz kolejny obok bramki.

• Gestede na spalonym.

• Liverpool próbuje odpowiedzieć, ale uderzenie Aggera zostało zablokowane.

• Świetna bramka Millera! Reina bez żadnych szans!

• Kenny Miller!

• Johnson wrzuca w pole karne Cardiff gdzie czyha Carroll który uderza piłkę głową prosto w bramkarza Cardiff.

• Carroll uderza po raz kolejny głową, ale obok bramki Cardiff. Liverpool coraz bliżej zdobycia bramki.

• Kropnięcie Suareza zablokowane.

• Bardzo ładna akcja Cardiff! Kenny Miller dostał bardzo dobre podania i kropnął minimalnie obok bramki.

• Downing uderzał z dystansu, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Liverpool próbuje konstruować składne akcje, ale póki co każda z nich kończy się na polu karnym Cardiff.

• Carroll uderza piłkę głową, ale obok bramki.

• Glen Johnson w poprzeczkę!

• Początek spotkania. Rozpoczęło Cardiff.

• Oba zespoły już na murawie. Za kilka chwil rozpocznie się to wielkie widowisko!

• Mecz rozpocznie się za kilkanaście minut. Dodatkowym smaczkiem tego spotkania jest to, że w zespole Cardiff gra młodszy kuzyn Stewena Gerrarda, Anthony.

• Witam serdecznie w relacji live ze spotkania finałowego Curling Cup gdzie Liverpool zmierzy się z Cardiff City.