Mecz Manchester United - FC Basel ONLINE. Gdzie oglądać w...

3

FC Basel

0

• Dziękuję za uwagę i życzę Państwu udanej nocy!

• Manchester przeważał cały mecz i odniósł zasłużone zwycięstwo, goście pokazali wolę walki jednak nie pokazali niczego szczególnego i muszą skupić się na kolejnych spotkaniach

• Ruddy Buquet kończy spotkanie!

• Sędzia dolicza 2 minuty do końca spotkania!

• Ładna akcja gospodarzy, jednak Mkhitaryan nie popisał się dryblingiem i stracił piłkę

• Świetna akcja rezerwowych gospodarzy, Fellaini dograł piłkę w pole karne, minął się z nią Mkhitaryan, jednak dopadł do futbolówki Rashford i podwyższył wynik

• Kolejna bramka strzelona przez gospodarzy!

• Rzut rożny dla Manchesteru egzekwował Mata, który idealnie dograł do Lukaku, a Belg wykonał swoją robotę i podwyższył prowadzenie na Old Trafford

• Druga bramka dla United staje się faktem!

• Tempo meczu znacznie opadło po przerwie, Basel stara się skonstruować składną akcje, a gospodarze skutecznie się bronią

• Po pierwszych minutach widać, że Raphael Wicky zmotywował swoich zawodników w szatni, bo goście przystąpili do ataku

• Zawodnicy gości rozpoczynają drugą połowę!

• Zapraszamy już po przerwie na kolejne sportowe emocje!

• Po pierwszej połowie zasłużenie prowadzi zespół prowadzony przez Jose Mourinho, zawodnicy gości zdołali oddać tylko jeden niecelny strzał, więc po przerwie muszą zabrać się ostro do roboty, żeby odrobić straty

• Francuski sędzia kończy pierwszą połowę!

• Sędzia dolicza 2 minuty do końca pierwszej części spotkania!

• "Czerwone Diabły" kontrolują spotkanie i czekają na gwizdek kończący pierwszą połowę

• Kolejny świetny przerzut Mkhitaryana, jednak Fellaini nie zdecydował się na strzał

• Pierwsza kara indywidualna dla zawodnika Manchesteru, a ukarany został Ashley Young

• Świetny przerzut Mkhitaryana na prawą stronę do Younga, ten przeszedł na prawą nogę i dośrodkował w pole karne, a tam najwyżej wyskoczył Fellaini, który daje prowadzenie gospodarzom

• I mamy bramkę dla Manchesteru United!

• Pierwsza akcja gości, Luca Zuffi oddał mocny strzał, który przeszedł jednak obok słupka

• Dośrodkowanie Maty w pole karne, tam znalazł się Fellaini, ale bez zagrożenia bramki Vaclika

• Żółta kartka dla Edera Balanty za groźny faul na Mkhitaryanie

• Świetna akcja Manchesteru, Lukaku wstrzelił piłkę w pole karne, jednak strzał Mkhitaryana ląduje na słupku!

• Groźna sytuacja pod bramką gości, Lukaku oddał mocny strzał, ale zablokował to uderzenie Akanji

• Sędzia Ruddy Buquet daje znak do rozpoczęcia spotkania, od środka gospodarze!

• Zawodnicy już na murawie "Teatru Marzeń" !

• "Czerwone diabły" prezentują w tym sezonie wysoką formę, chociaż w ostatnim spotkaniu Manchester stracił punkty, inaczej prezentuje się forma gości, którzy w 3 ostatnich spotkaniach ligi zgarnęli tylko 2 punkty

• Faworytem w dzisiejszym spotkaniu jest oczywiście zespół prowadzony przez Jose Mourinho, jednak ekipa przyjezdnych na pewno nie złoży broni i będzie starać się o zrobienie niespodzianki na Old Trafford

• Rezerwowi FC Basel: Bua, Calla, Schmid, Fransson, Gaber, Salvi, Oberlin

• Rezerwowi Manchesteru United: Romero, Valencia, Lingard, Rashford, Fellaini, Carrick, Darmian

• Witam Państwa bardzo serdecznie, już za 15 minut rozpocznie się kolejne spotkanie piłkarskiej Ligi Mistrzów, relację poprowadzi dla Państwa Jakub Waliczek

red

Mecz Manchester United - FC Basel ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©East News

Mecz Manchester United - FC Basel ONLINE. Manchester United zmierzy się dziś u siebie z FC Basel w meczu grupy A Ligi Mistrzów. Dla Czerwonych Diabłów to powrót do tych rozgrywek po dwuletniej przerwie. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Mecz Manchester United - FC Basel ONLINE

Odliczanie kibiców do kolejnej edycji Ligi Mistrzów dobiega końca. We wtorek o godz. 20:45 w ośmiu miastach Europy zabrzmi charakterystyczny hymn najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych w piłce nożnej. Tym razem Polska nie będzie miała w fazie grupowej swojego reprezentanta, ale od 1997 do 2016 r. zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić.

Manchester United zmierzy się dziś u siebie z FC Basel w meczu grupy A Ligi Mistrzów. Dla Czerwonych Diabłów to powrót do tych rozgrywek po dwuletniej przerwie. - Wracamy do naszego naturalnego środowiska. Ja tylko dwa razy grałem ze swoimi drużynami w Lidze Europy. W pozostałych przypadkach występowaliśmy w Champions League. Niektórzy piłkarze z mojego zespołu powrócą do Ligi Mistrzów, inni będą mieli okazję do debiutu. Nie możemy już doczekać się wtorkowego meczu z Bazyleą i mam nadzieję, że z podobnym nastawieniem do tego spotkania podejdą kibice na Old Trafford - stwierdził Jose Mourinho.

- Dobrze być z powrotem w Lidze Mistrzów. Przede wszystkim cieszę się, że zagramy na Old Trafford. Minęły prawie dwa lata od ostatniego spotkania Champions League na naszym stadionie. Jesteśmy zmotywowani i przy dopingu naszych fanów zamierzamy to pokazać na boisku - powiedział bramkarz Manchesteru United, David de Gea.

Nie zagrają:

Man Utd: Phil Jones, Eric Bailly (zawieszenia), Marcos Rojo, Zlatan Ibrahimović (kontuzje)

Basel: Germano Vailati, Alexander Fransson (kontuzje)

Przewidywane składy:

Man Utd: De Gea - Valencia, Smalling, Lindelof, Blind - Matić, Pogba - Mata, Mkhitaryan, Rashford - Lukaku

Basel: Vaclik - Balanta, Suchy, Akanji - Lang, Elyounoussi, Xhaka, Zuffi, Riveros - Bua, van Wolfswinkel

Kto wygra Ligę Mistrzów?

Mecz Manchester United - FC Basel TRANSMISJA TV

Przedmeczowe studio rozpocznie się o godz. 20:00 w Canal+. Początek transmisji ze spotkania Manchester United - FC Basel o godz. 20:40 w Canal+ Sport 2. Spotkanie komentować będą Marcin Rosłoń i Rafał Nahorny.

20:45 mecz Manchester United - FC Basel