• Koniec spotkania! Po emocjonującym spotkaniu Orły Kartaginy dopisują sobie pierwsze trzy punkty!

• Bramka kontaktowa. 2-1

• Żółta kartka dla El Khaddouriego

• Ostatnia zmiana w drużynie Tunezji. Dhaouadi schodzi, w jego miejsce Chermiti

• Słaby występ Chamakha. Zmienia go El Arabi

• Kapitalna indywidualna akcja Msakniego. Ośmieszył cały blok defensywny Maroka i strzałem w długi róg pokonał bramkarza Lwów Atlasu. Ten 21 letni chłopak tą akcją zapewne wpisał się do kilku notesów scoutów oglądających ten mecz.

• Msakni i 2-0! Cóż za akcja!

• Traoui mocno uderza w światło bramki. Lamyaghri z wielkim trudem paruje strzał

• To mogła być ta akcja! Hadji pięknie wymanewrował obrońcę, jednak w stuprocentowej sytuacji strzela obok słupka bramki tunezyjskiej.

• Ragued wchodzi na boisko. Schodzi Chikhaoui.

• Doświadczony Hadji zmienia Boussoufe

• Żółta kartka dla Chretiena za faul na Msaknim

• Pierwsza zmiana w reprezentacji Tunezji. Msakni za Allaguia

• Tunezyjczycy mają problemy z utrzymaniem się przy piłce. Maroko prowadzi grę jednak nic konkretnego z tego nie wynika.

• Maroko od początku atakuje. Dużo wiatru robi wprowadzony Taarabt

• Taarabt zastąpił w przerwie Assaidiego

• Zaczynamy drugą połowę!

• Choć piłkarsko lepiej prezentuje się jedenastka Maroko, to jednak Orły Kartaginy prowadzą po pierwszej połowie. Szykuje się ciekawa druga część gry!

• Koniec pierwszej połowy!

• Groźna próba uderzenia głową Chamakha. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Piękna przekładanka Belhandy przed polem karnym Tunezji i mocny strzał obok lewego słupka bramki Mathlouthiego.

• Fantastyczne wyjście na przedpole Lamyaghriego. Gdyby nie wyszedł na 35metr to Khelifa wyszedł by na czystą pozycję.

• Korbi dośrodkował z rzutu wolnego piłkę dochodzącą do bramki Lamyaghriego. W zamieszaniu pod bramką piłka wpada bezpośrednio po zagraniu Korbiego.

• GOOOL. 1-0 dla Tunezji!

• Kolejna żółta kartka. Tym razem dla Mehdi Benati

• Ammar Jemal zniesiony na noszach po zderzeniu głowami ze swoim kolegom z drużyny. Miejmy nadzieję, że piłkarz FC Koln wróci za chwilę na boisko

• El Khaddouri z rzutu wolnego strzela lekko, w środek bramki.

• Żółta kartka dla Khaleda Korbiego

• Dhaouadi posyła prawdziwą bombę z około 30 metrów. Piłka trafia w słupek. To wyraźne ostrzeżenie dla Marokańczyków, aby nie czuli się zbyt pewnie.

• Assaidi decyduje się na strzał zza pola karnego, lecz bramkarz Tunezji nie ma problemu ze złapaniem piłki

• Tunezja gra bardzo defensywnie. Jedynym wysuniętym piłkarzem jest Saber Khalifa.

• Dobry strzał Boussouffy w krótki róg bramki Matlouthiego. Jednak Tunezyjczyk wyszedł z opresji.

• Przypominamy, że w pierwszym spotkaniu grupy C, Gabon pokonał Niger 2-0.

• Stuprocentowa sytuacja dla Maroko. Chamakh przegrywa pojedynek sam na sam z tunezyjskim bramkarzem.

• Kolejna szarża Ambrabata, w ostatniej chwili interweniuje Ammar Jemal

• Karrim Haggui z kilku metrów uderza z woleja. Fantastycznie paruje piłkę Lamyaghri

• Maroko przeważa. Szczególnie widoczny w szeregach Lwów Atlasu jest były piłkarz PSV Eindhoven, Nordin Ambrabat

• Boussoufa psuje dośrodkowanie. Tunezja rozpoczyna atak pozycyjny.

• Rzut wolny dla Marokańczyków z narożnika pola karnego

• Rozpoczynają Tunezyjczycy.

• Obie jedenastki już na murawie.

• Reprezentacja Tunezji zwyciężyła w tych rozgrywkach w 2004 roku. Jak myślicie, czy drużyna prowadzona przez Humberto Coelho ma szansę powtórzyć ten sukces w tym roku?

• Co ciekawe obie drużyny miały do czynienia z polską myślą szkoleniową. Reprezentację Maroko prowadzili w przeszłości Ryszard Kulesza, Antoni Piechniczek oraz Henryk Kasperczak. Ten ostatni trenował, również jedenastkę Orłów Karteginy. Wywalczając z nimi między innymi vicemistrzostwo Afryki.

• Zespół Maroko w sparingach przed PNA zwyciężył z Sudanem 3-0 oraz uległ Wybrzeżu Kości Słoniowej 0-2

• Naszym celem jest zdobycie tytułu i zadedykowanie go wszystkim Marokańczykom. Ta generacja piłkarzy jest w stanie tego dokonać - zapowiadał przed turniejem selekcjoner Lwów Atlasu, Eric Gerets

• Przed nami drugie dzisiejsze spotkanie w grupie C Pucharu Narodów Afryki. Reprezentacja Maroko zmierzy się z drużyną Tunezji.