• Miedź nadal trzyma Tychy z dala od swojego pola karnego.

• Kupczyk schodzi za niego Bukowiec

• Zaczynamy drugą połowę

• Mańka za Szczęsnego

• Lekkie przemeblowanie w składzie Miedzi daje wyraźne skutki lepszej gry, Tychy najwyraźniej są zaskoczeni grą miedzi i nie potrafią przebić się na pole karne Miedzi.

• Gra Miedzi w I połowie w końcu przypomina gre z poprzedniej rundy czyżby Legniczanie w końcu obudzili się z zimowe snu.

• Koniec I połowy

• Rocki z wolnego ale świetnie piłkę wybija obrona Miedzi

• Lenkiewicz do środka piłkę przepuszcza Grzegorzewski, Nowacki Strzela i minimalnie obok słupka Misztala. mogło już być 3 zero.

• Bartczak z Łuszkiewiczem próbują swojej szansy ale ten gubi piłkę.

• GKS próbuje atakować ale skutecznie broni Ptak

• Łuszkiewcz z wolnego ale piłka leci wysoko ponad bramkę Gości.

• Grzegorzewski próbuje lobować Misztala z 25 metrów ale piłka leci o parę centymetrów za wysoko.

• Ze skrzydła Wołczek próbuje z Madejskim stworzyć akcje ale nie skutecznie

• Lenkiewicz dogrywa do środka pola piłkę do bramki kieruje Grzegorzewski i mamy 2-0

• GGGGGOOOOOOOOLLLLLLLLLL dla Miedzi

• Tyszanie próbują odrobić straty ale skutecznie przeszkadza im obrona gospodarzy.

• Miedź nie odpuszcza i szuka nadal dziury w obronie GKS-u

• GOL Grzegorz Bartczak zrzutu rożnego.

• GGGGGOOOOOOOOLLLLLLLLLLL dla miedzi

• Wołczek wywalczył rzut rożny, Nowacki uderza i z trudnościami bramkarz.

• Tyszanie za mocno wbijają piłkę w pole karne Ptaka i zaczyna Miedź

• Bliski strzelenia był Grzegorzewski

• Gol dla miedzi ale jednak sędzia wskazuje spalonego.

• Legniczanie z widoczną przewagą w grze na połowie rywali

• Misztal pewnie łapie piłkę w swoim polu karnym szybkie wybicie ale niecelne.

• Legniczanie oddali pierwszy lecz niecelny strzał.

• Legniczanie na spokojnie szukają dziury w obronie GKS-u ale na planach tylko się kończy.

• Pierwsza szybka akacja tyszan Rocki jednak zablokowany przez obronę Miedzi

• Legniczanie spokojnie rozpoczynają spotkanie.

• Od środka zaczyna Miedź.

• Zawodnicy już na murawie stadionu za chwile początek spotkania.

• Trenerzy zespołów własnie spotkali się przy wyjściu na boisko, czyżby ustalali miedzy sobą jak ich drużyny będą grać ??

• Legniczanie zapowiadają walkę o upragnione zwycięstwo, GKS z pewnością nie będzie łatwym rywalem na boisku. Czy Legnicy dojdzie do szybkiej i bardzo pasjonującej walki o trzy punkty? O tym przekonamy się już za paręnaście minut.

• Zawodnicy już na rozgrzewce, za 15 minut początek spotkania.

• Dzisiejszy wynik spotkania zadecyduje komu będzie bliżej do walki o awans do Ekstraklasy.

• Dzisiejsze spotkanie to pojedynek dwóch beniaminków I ligi, Miedzi runda nie idzie zbyt dobrze, zaś Tyszanie zaskakują świetna gra i pną się w górę tabeli.

• W Legnicy pogoda słoneczna z rzadkimi powiewami silniejszego wiaterku, idealna pogoda do rozegrania spotkania I ligi.

• Ławka rezerwowa GKS: Igaz, Balul, Małkowski, Szczęsny, Imiela, Folc, Bukowiec. Ławka rezerwowa Miedzi: Bledzewski, Szymański, Bany, Alexandre, Marciniak, Mowlik, Retlewski

• Witamy z Legnicy. Za chwile składy drużyn.