• Koniec meczu! MKS wygrywa 3:2 po niesamowitym mecz!!! Coś wspaniałego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Karny niewykorzystany, ale dobił piłkę MICHAŁ SZEWCZYK!!!

• Nie, tym razem Nitkiewicz, przepraszam, sam się zagotowałem!

• Znowu podejdzie Niziołek!

• RZUT KARNY DLA MKS-U!!! NIEMOŻLIWE JEST MOŻLIWE!

• Szewczyk przed szansą! Minął już wszystkich, łącznie z Wrąblem, ale w ostatniej chwili strzał blokuje obrońca. Niesamowite! Jeszcze poprawka Szewczyka i paruje bramkarz.

• Ależ blisko gola na 3:2 dla Olimpii!!! Z rzutu wolnego strzelił Kaczmarek, ale piłka minimalnie minęła poprzeczkę.

• GOL!!! 2:2, Olimpia wyrównuje. Strzelcem Marcin Kaczmarek.

• Leży Lukas Klemenz.

• Znowu broni Pogorzelec i znowu uderzał Michalik!! Oskar pracuje na miano gracza meczu/

• Pogorzelec ratuje MKS!!!! Sam na sam z Oskarem wyszedł Damian Michalik, ale górą bramkarz gospodarzy.

• Kowalczyk zmienia Pawła Kubiaka. To ostatnia dziś zmiana.

• Bardzo ładne uderzenie Olszewskiego z daleka, ale poradził sobie z nim Jakub Wrąbel.

• Na stadionie pojawiło się kilku kibiców Olimpii. Trochę się spóźnili.

• Lepszy okres gry gości, dłużej mają piłkę, ale nie tworzą żadnych sytuacji bramkowych

• Tunkiewicz uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie.

• Kolejka zmiana, tym razem w MKS-ie. Michał Szewczyk za Adama Setlę.

• Jakub Łukowski zmienił Partyka Skóreckiego.

• Wydaje się, że należał się karny dla Olimpii. Brodziński powalił Angielskiego w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy.

• Damian Michalik zmienił Damiana Warchoła.

• Świetna kontra w wykonaniu MKS-u! Niziołek uruchomił Nitkiewicza, który podał do Setli, ale ten uderzył za wysoko. Powinno być już 3:1/

• Teraz uderzył Smoliński, ale zostawmy to bez komentarza.

• Brodziński znów przed szansą. Tym razem doskonale obrócił się z piłką przed polem karnym, ale strzał zupełnie mu nie wyszedł.

• Dobry, mocny strzał oddał Rafał Niziołek, Wrąbel sparował piłkę w bok, a dobitka Olszewskiego była niecelna. Dobra sytuacja gospodarzy.

• Nic z tego, MKS był dobrze ustawiony w obronie.

• Rzut rożny dla gości.

• Zaczynamy drugą połowę meczu!

• Zmiana również w Olimpii. Kurowski zmienił Kłusa.

• Sebastian Deja zmienił w przerwie Tomasza Swędrowskiego.

• Trener Mirosław Dymek szykuje do wejścia w przerwie Adama Deję.

• Jeszcze Tunkiewicz z dystansu i sędzia kończy bardzo ciekawą pierwszą połowę meczu.

• W pierwszej połowie pogramy dwie minuty dłużej.

• Szansa na wyrównanie. Kaczmarek uderzył z narożnika pola karnego, Pogorzelec odbił piłkę, która leciała wzdłuż bramki, ale z dobitką nie zdążył Angielski.

• Ależ bomba Nitkiewicza!!! Mogło być już 3:1, ale piłka po prawdziwej petardzie przeszła minimalnie nad poprzeczką.

• Dośrodkowanie Kamila Nitkiewicza na raty wykorzystał Brodziński, bo najpierw jego strzał głową zatrzymał Wrąbel, ale dobitka, już nogą, była bezbłędna.

• GOL!!!! BARTOSZ BRODZIŃSKI I MKS WYCHODZI NA PROWADZENIE!

• Bartłomiej Olszewski uderzył z dystansu, ale strzał znowu niecelny.

• Ależ żółto na boisku. Tym razem Kamil Nitkiewicz, który wślizgiem powalił rywala.

• Pewnie wykonany rzut karny, Wrąbel nie wyczuł kierunku i mamy wyrównanie. Nie wiadomo tylko za co sędzia podyktował rzut karny. Prawdopodobnie Klemenz zagrał piłkę ręką.

• GOL!!!! 1:1 RAFAŁ NIZIOŁEK!!!

• Strzelał będzie Rafał Niziołek.

• RZUT KARNY!!!! Tym razem jedenastka dla MKS-u!!!! Klemenz ukarany żółtą kartką.

• Dariusz Kłus ukarany żółtą kartką za faul na Robercie Tunkiewiczu.

• Znowu Setla przed szansą! Doskonałe dośrodkowanie Rafała Niziołka starał się wykorzystać Adam Setla, ale uderzył piłkę szpicem buta i ta przeleciała obok słupka.

• Stanęło nam widowisko niestety. Niesamowita liczba niedokładnych podań z obu stron.

• Adam Selta był przed chwilą faulowany, a teraz niecelnie uderzył z rzutu wolnego.

• I jeszcze jedno "żółtko". Tym razem Jasiński, który faulował szarżującego Setlę.

• Zółtą kartkę obejrzał też Adam Orłowicz.

• Kaczmarek strzelił z jedenastu metrów po ziemi, piłka dostała jeszcze poślizgu i przeleciała pod ręką interweniującego Oskara Pogorzelca.

• Kaczmarek i 1:0 dla Olimpii!!!

• RZUT KARNY DLA OLIMPII!!! Adam Setla stojąc w murze dotknął piłki ręką.

• Tunkiewicz wyskoczył do głowy, ale powiesił się na rywalu i rzut wolny z dobrej odległości mają goście.

• MKS ma ogromną przewagę od początku meczu, Olimpia zamknięta na własnej połowie.

• Główkował Setla, ale zbyt mocno się pochylił i piłka odbiła się od ziemi metr od niego. Łapie Wrąbel.

• Ależ okazja! Adam Orłowicz strzelił z pierwszej piłki po ziemi, futbolówka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców i wyszła na rzut rożny.

• Pierwsza okazja w tym spotkaniu, Paweł Kubiak oddał strzał z 25 metrów, ale nie trafił w bramkę.

• Zaczynamy! Od środka gospodarze.

• Gracze właśnie wychodzą na murawę!

• Deszcz nie przestaje padać, więc warunki do gry nie są doskonałe, aczkolwiek mecz powinien być szybszy na mokrej trawie. Z drugiej strony umiejętności techniczne graczy z I ligi nie są najwyższe i mokra piłka może sprawić im wiele problemów.

• Piłkarze Olimpii zeszli już do szatni, a gracze gospodarzy oddają jeszcze ostatnie strzały. Teraz kilka sprintów i za moment zaczynamy mecz!

• Pogoda mocno się zepsuła, nad stadionem zawisły czarne chmury z których bardzo intensywnie pada teraz deszcz.

• Trener Jacek Paszulewicz do dyspozycji będzie miał: Patryka Królczyka, Adriana Bielawskiego, Marcina Woźniaka, Jakuba Łukowskiego, Arkadiusza Kasperkiewicza, Kamila Kurowskiego i Damiana Michalika.

• Na ławce rezerwowych w zespole gospodarzy usiądą: Grzegorz Wnuk, Sebastian Deja, Maciej Kowalczyk, Radosław Kursa, Piotr Kwaśniewski, Michał Szewczyk oraz Robert Brzęczek.

• Serdecznie witamy Państwa ze stadionu w Kluczborku! Za około 20 minut rozpocznie się spotkanie pomiędzy MKS-em Kluczbork i Olimpią Grudziądz.