Mecz MKS Kluczbork - Stomil Olsztyn ONLINE. Być albo nie...

Mecz MKS Kluczbork - Stomil Olsztyn ONLINE. Być albo nie być?

1

Stomil Olsztyn

2

• Koniec meczu! MKS Kluczbork spada do 2. Ligi!

• Ależ blisko wyrównania gospodarze! Najpierw Kubiak, potem Kojder! Obaj zawodnicy uderzali na bramkę, ale zostali zablokowani przez defensorów Stomilu!

• Od gola na 1:2, obraz gry nie uległ zmianie. Gospodarze wciąż starają się znaleźć sposób na znalezienie drogi do bramki Leszczyńskiego, ale nie są w stanie. Wyraźnie brakuje im jakości w grze ofensywnej.

• Paweł Głowacki w miejsce Jeglińskiego.

• Żółta kartka dla Essama.

• Zmiana w ekipie gości: Schodzi Szewczyk, wchodzi Żwir.

• Kojder uderza z dystansu, ale Leszczyński łapie piłkę do "koszyczka"

• Indywidualna akcja Essama. Dogał w pole karne, ale na krótkim słupku złapał piłkę Leszczyński.

• Kojder wysoko nad poprzeczką.

• Brzydki faul Ratajczaka na Essamie. Sędzia równie dobrze mógł wyciągnąć czerwoną kartkę.

• Szansa dla gospodarzy! Kojder zagrywa na skrzydło do Nitkiewicza, ten centruje w pole karne, lecz nogą wybijają piłkę na aut.

• I druga zmiana: Kwaśniewski za Kościelniaka.

• Zmiana w drużynie MKS-u: Kojder za Skoczylasa.

• Przy linii bocznej pojawiło się dwóch zawodników MKS-u. Trener Konwiński stawia wszystko na jedną kartę.

• Obrońcy Stomilu świetnie się bronią! Kluczborscy nie potrafią przedrzeć się przez defensywę gości.

• Dużo walki w środku pola, z której nic nie wynika. MKS próbuje, ale są to próby bardzo nieporadne.

• Kluczborscy znajdują się teraz w fatalnej sytuacji. Jeśli przegrają, stracą matematyczne szanse na utrzymanie w lidze.

• Kapitalna akcja zawodników gości! Ziemann przebiegł z piłką niemal pół boiska, bez problemu przeszedł trzech obrońców i gdy już znalazł się w polu karnym, zagrał na 11. metr gdzie stał Jarosław Ratajczak! Obrońca Stomilu uderzył z pierwszej piłki i dał swojej drużynie prowadzenie!

• MKS przegrywa! Ratajczak pokonuje Wnuka!

• Kubiak z Deją przeszkadzają sobie w uderzeniu, ostatecznie strzela ten drugi, ale z łatwością broni Leszczyński.

• Świetny strzał Szewczyka! Wnuk końcówkami palców broni!

• W przerwie mieliśmy zmianę. Kompletnie niewidoczny Biedrzycki ustąpił miejsca Piotrowskiemu.

• Zaczynamy drugą połowę! Czekamy na więcej goli!

• Na razie mecz stoi na dobrym poziomie! Obyśmy po przerwie oglądali równie ciekawe spotkanie!

• Koniec pierwszej połowy! Czas na przerwę.

• ZNÓW ŚWIETNIE STOMIL! Lech dostał piłkę w polu karnym od jednego z kolegów, zagrywa wzdłuż bramki Wnuka, do futbolówki dopada Nishi, który nie zmieścił jej w bramce i uderzył tylko w słupek!

• To powinno być 1:2! Lech zagrał do Kuna przed pole karne, który uderzył piłkę na bramkę. Ta odbiła się od obrońców i szczęśliwie trafiła do Ratajczaka. Obrońca gości huknął z 5. metra nad bramką Wnuka.

• Essam! Przedryblował kilku zawodników Stomilu, następnie miękko wrzucił w pole karne, gdzie Michalewski uderzył w słupek! Tym razem również spalony!

• Sytuacja sam na sam! Ratajczak uderza na bramkę Wnuka i trafia w słupek. Mimo wszystko, chorągiewka sędziego w górze - spalony.

• Klepczarek faulowany. Skoczylas upomniany żółtą kartką.

• Grzegorz Lech uderza z dystansu - wysoko nad poprzeczką.

• Brodziński popełnia błąd na skrzydle, Kun zagrywa do Szewczyka - podobnie jak w akcji sprzed kilku minut - ten strzela na bramkę, ale Wnuk broni. Ostatecznie bezpańską piłkę dobija "na pustaka" Nishi!

• GOOOOL DLA GOŚCI! TSUBASA NISHI!

• Leszczyński rzucił się w dobrą stronę, lecz uderzenie Niziołka było tak precyzyjne, że chyba żaden bramkarz na świecie by tego nie obronił!

• Niziołek strzela!

• Rzut karny dla MKS-u! Orłowicz faulowany przez jednego z zawodników gości!

• Błąd Gieraka! Piłka spada pod nogi Nishiego, który dogrywa do Ratajczaka, ostatecznie strzela Ratajczak, ale świetnie Wnuk sparował strzał na rzut rożny!

• Pierwsza groźna akcja w tym meczu! Kun przedryblował rywala na lewym skrzydle, zagrał piłkę w pole karne do Szewczyka, ale ten źle przyjął piłkę i nie dał rady uderzyć już na bramkę Wnuka.

• Niziołek uderza na bramkę, ale futbolówka przelatuje baaardzo wysoko nad nią.

• Deja uderza na bramkę, ale Leszczyński broni. Bramkarz gości nie miał łatwego zadania, piłka po niespodziewanym rykoszecie wpadła mu do koszyczka.

• Leszczyński popełnia błąd, mógł go wykorzystać Essam, ale stracił piłkę.

• Kościelniak wchodzi w pojedynek biegowy, ale nie jest w stanie go wygrać. Akcja przerwana i szansa na kontrę gości, którą przerywa faulem Essam.

• Ziemann wrzuca w pole karne, ale żaden z zawodników Stomilu nie jest w stanie dotrzeć do piłki. Świetnie we własnej "szesnastce" zachowuje się Wilk.

• Essam uderza z dystansu, ale strzał zablokowany.

• Goście wymieniają piłkę między sobą na połowie MKS-u, docierają z nią do pola karnego, ale w ostatniej chwili odbiera ją Orłowicz.

• Odpowiedź gospodarzy: Ostre wejście Michalewskiego w nogi Ratajczaka.

• Ziemann fauluje Kościelniaka. Zawodnicy z Olsztyna mocno wchodzą w ten mecz.

• Ruszyli! Rozpoczął MKS!

• Zawodnicy są już na murawie, witają się z trybunami! Niebawem pierwszy gwizdek.

• Piłkarze niebawem wyjdą na murawę. Gospodarze na biało, goście na niebiesko.

• Jeszcze tuż przed gwizdkiem ciekawa statystyka: W każdym z pięciu ostatnich meczów wyjazdowych, Stomil Olsztyn stracił 2 gole. via: 1 Liga Stats

• Ławka rezerwowych gości: Adrian Serowiec, Paweł Głowacki, Karol Żwir, Paweł Wojowski, Jakub Piotrowski, Wojciech Dziemidowicz, Arkadiusz Czarnecki

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Konrad Grycan, Tomasz Swędrowski, Łukasz Ganowicz, Maciej Załęcki, Michał Kojder, Paweł Kubiak, Piotr Kwaśniewski

• Sześć ostatnich domowych meczów MKS-u - porażka, remis, wygrana, porażka, remis, wygrana. To co dzisiaj wylosuje nam koło fortuny?

• Jeśli oglądacie, komentujcie mecz na Twitterze z hasztagiem #KLBSTO ... Najciekawsze komentarze opublikujemy w przerwie i w trakcie drugiej połowy ;)

• Składy już widnieją po Waszej prawej!

• Tak wygląda tabela przed środowymi meczami!

Tabela 1. Ligi

• W nieco lepszej sytuacji znajdują się piłkarze Stomilu, którzy są trzy punkty nad "kreską". Szybko jednak może się to zmienić, więc Adam Łopatko i jego zawodnicy muszą wystrzegać się porażek.

• Gospodarze mają cztery kolejki do końca, by uzbierać 10 punktów i znaleźć się na miejscu barażowym. To karkołomne przedsięwzięcie, zwłaszcza, że muszą liczyć także na potknięcia swoich rywali.

• Przed nami ważny mecz dla "Kluczborskich", dla których jest to starcie o "być, albo nie być" w 1. lidze.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania MKS Kluczbork - Stomil Olsztyn!

Michał Perzanowski

MKS Kluczbork - Stomil Olsztyn LIVE! Być albo nie być?

Mecz MKS Kluczbork - Stomil Olsztyn ONLINE. Rozgrywki I ligi wchodzą w decydującą fazę. Aż osiem drużyn walczy o awans do Lotto Ekstraklasy, więc tam są też największe emocje. Nasze oczy są jednak skierowane na stadion w Kluczborku, gdzie już dziś możemy poznać pierwszego spadkowicza Nice 1. Ligi.

Mecz MKS Kluczbork - Stomil Olsztyn ONLINE

MKS Kluczbork jest niemal już zdegradowany. „Kluczborscy” tracą do miejsca zagrożonego barażem aż 10 punktów i mają cztery spotkania, by to odrobić. Musi im więc dopisać niesamowite szczęście, by znaleźć się w sytuacji, w której to wyłącznie od nich będzie zależało utrzymanie w I lidze.

Goście natomiast na własne życzenie skomplikował sobie sytuację w tabeli.
Olsztynianie mieli wygrywać na swoim stadionie praktycznie za każdym razem, a ostatni raz wychodzili zwycięsko u siebie dopiero 1 kwietnia. Co prawda, są lepsi na wyjazdach, ale jedno potknięcie może sprawić, że - podobnie jak Kluczborscy - znajdą się w strefie spadkowej.

MKS miał większe szanse na pozostanie w I lidze całkiem niedawno. Jeszcze pamiętamy, jak niespodziewanie wygrywali 2:0 z Górnikiem Zabrze. Miał to być impuls dla drużyny, którą objął niedawno Andrzej Konwiński. Tak się nie stało i najprawdopodobniej zobaczymy Biało-niebieskich ligę niżej. Wszystko okaże się już dziś!

MKS Kluczbork - Stomil Olsztyn: Kto wygra mecz 1 ligi?

Ostatnie mecze:
MKS:
Chojniczanka - MKS 1:1 (13 maja 2017)
MKS - Chrobry 3:2 (6 maja 2017)
Wigry Suwałki - MKS 2:0 (29 kwietnia 2017)
MKS - Drutex-Bytovia 2:2 (22 kwietnia 2017)
Olimpia Grudziądz 2:0 (15 kwietnia 2017)

Stomil
Stomil - Górnik Zabrze 2:4 (13 maja 2017)
Sandecja - Stomil 2:1 (6 maja 2017)
Stomil - Pogoń Siedlce 1:1 (29 kwietnia 2017)
GKS Tychy - Stomil 2:2 (22 kwietnia 2017)
Stomil - Stal Mielec 0:4 (15 kwietnia 2017)

Pojedynki bezpośrednie
Stomil - MKS 1:0 (9 listopada 2016)
MKS - Stomil 3:0 (21 maja 2016)
Stomil - MKS 1:0 (31 października 2015)

Mecz MKS Kluczbork - Stomil Olsztyn TRANSMISJA TV

Spotkanie nie będzie transmitowane w żadnej stacji telewizyjnej. Zapraszamy serdecznie na relację LIVE w portalu GOL24! Początek relacji o godzinie 16:30, mecz rozpocznie się pół godziny później.