• Kuczok obrócił się w polu karnym i zdołał oddać strzał. Został jednak zablokowany

• Tomasik strzelał z wolnego, ale bardzo niecelnie. Bardzo.

• No to w czerwonych kartkach mamy remis. A co ciekawsze z boiska zeszli obaj kapitanowie

• Pruchnik za faul i też w konsekwencji czerwona kartka

• Sytuacja Odry jest w tym momencie tragiczna, bo grają w dziesiątkę, bez kapitana i przegrywają. Czerwona kartka dla Cahy wzbudziła wielkie poruszenie wśród fanów Odry, którzy mają odmienne zdanie w tej sprawie

• Caha za faul na Nwaogu dostał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną

• Udarević do Żukowskiego, a ten do Udarevicia. Co zrobił obrońca Floty, stojący tuż przed własnym polem karnym? Wybił piłkę na... aut

• Niedziela łatwo ograł Cahę, ale zgubił piłkę i kapitan Odry zdołał się jeszcze zrehabilitować

• Misan dostał prostopadłe podanie na wolne pole, wpadł w pole karne i chciał dograć do Nwaogu. W ostatniej chwili przerwał to podanie Tanżyna. Gdyby nie ta interwencja najlepszy snajper pierwszej ligi miałby pustą bramkę przed sobą

• Zamieszanie z poplątaniem przed bramką Floty. Ale wodzisławianie nie byli w stanie oddać celnego strzału, mimo że próbowali dwukrotnie

• Pruchnik zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, był jednak niecelny

• Stracili piłkę gospodarze tuż przed własnym polem karnym. Przejął futbolówkę Misan, który zagrał potem wzdłuż pola karnego, gdzie nie było żadnego z graczy Floty

• Fatalne podanie Polaka do Stolpy i Odra zmarnowała kolejną kontrę w tym meczu

• Uderzenie Misana było pierwszym celnym na bramkę Odry. I od razu gol...

• Figiel strzelał, ale bardzo niecelnie

• Misan dostał kapitalne podanie z prawej strony, uciekł obrońcom Odry i strzałem głową umieścił piłkę pod poprzeczką

• Damian Misan i Flota prowadzi w Wodzisławiu

• I znowu złe doniesienia dla Odry, bo Kszo prowadzi z GKS Katowice (2:0), a Dolcan wygrywa z Górnikiem Polkowice (1:0)

• Leży na boisku Figiel i przerwa w grze

• Niedziela z prawej strony do Nwaogu, który miał już przed sobą pustą bramkę. Ale piłka nie dotarła do snajpera Floty, bo wybił ją na rzut rożny Cybulski

• Przedarł się w pole karne Nwaogu, ale jego podanie przed bramkę zatrzymał w ostatniej chwili Cybulski

• Dwie dobre interwencja Tomasika we własnym polu karnym

• Bodziony zagrywał z wolnego w pole karne, gdzie Nwaogu faulował Nalepę

• A tymczasem zła informacja dla Odry, bo Kszo prowadzi z GKS Katowice (1:0)

• Płaskie, niecelne uderzenie Stolpy zza pola karnego

• Prostopadłe podanie do Nwagou, który oddał strzał mimo asekuracji obrońców Odry i trafił w poprzeczkę. Piłka odbiła się w górę i ponownie spadła na,.. poprzeczkę