Chrobry Głogów

1

• Olimpia zajmuje 13. miejsce w tabeli 1. ligi, Chrobry jest jedenasty.

WIĘCEJ - 1. LIGA w GOL24 - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

• Koniec meczu! Olimpia utrzymała prowadzenie do ostatniego gwizdka. Trzy punkty dla gospodarzy.

• 4 minuty doliczone.

• Ostatnia zmiana u gospodarzy - Trzepacz zmienia Angielskiego.

• Ależ zamieszanie! Co tam się właściwie stało? Bednarski najlepiej znalazł się w tej sytuacji i zdobył kontaktową bramkę.

• GOL DLA CHROBREGO! ZMIENNIK BEDNARSKI! JUŻ TYLKO 2:1 DLA OLIMPII!

• Faul na Angielskim. Kandydat do jedenastki kolejki GOL24.

• Ciechanowski dobrze w defensywie - przejął piłkę przy podaniu jednego z rywali.

• Ostatnia zmiana u gości - Bednarski zmienia Murawskiego.

• Angielski strzela - broni Janicki.

• Maciej Wolski zmienia Marcina Smolińskiego.

• Kaczmarek wpadł w pole karne i uderzył precyzyjnie w długi róg. Olimpia już chyba nie odda tego zwycięstwa!

• 2:0! KACZMAREK!

• Angielski próbował zainicjować akcję gospodarze, ale podał... niecelnie.

• Nieco ponad 15 minut do końca regulaminowego czasu. Czy Chrobry jest w stanie odpowiedzieć na trafienie gospodarzy?

• Roszada personalna także u gospodarzy - schodzi Banasiak, wchodzi Ciechanowski.

• Zmiana - Michał Michalec wchodzi za Łukasza Szczepaniaka.

• ALE PUDŁO! Kurowski w doskonałej sytuacji nie trafia do bramki gości!

• Chrobry próbuje, ale... strzał Szczepaniaka zablokowany.

• Teraz z kolei kartka dla Dariusza Kłusa. Panowie, nie kopcie się tak...

• Kwiecień znów fauluje. Tym razem jednak bez kartki.

• Bartosz Kwiecień ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w ekipie gości. Schodzi Bartosz Machaj - wchodzi Dominik Kościelniak.

• Błąd Danielaka, który dał sobie odebrać piłkę we własnej strefie obronnej - futbolówkę przejął Kurowski, a po chwili z bliska do bramki gości wbił ją Angielski. Olimpia prowadzi z Chrobrym!

• ANGIELSKI! GOL DLA OLIMPII!

• Niezłe dośrodkowanie Kamila Kurowskiego, ale piłkę łapie Sławomir Janicki.

• Dobre rozegranie piłki przez gości, ale Szczepaniak nie doszedł do futbolówki.

• Przerwa w grze. Jeden z zawodników gospodarzy leży na boisku.

• Zaczynamy drugą połowę. Obie drużyny bez zmian.

• Koniec pierwszej połowy. Okazji było wiele (poprzeczka, słupek), bramek żadnych. Wracamy za kwadrans.

• Danielak obejrzał żółtą kartkę.

• BANASIAK! Mocno zza pola karnego, piłka trafia w słupek!

• Kartka dla Boneckiego.

• Kaczmarek! W swoim stylu zszedł do środka i uderzył. Janicki broni, ale musiał się nieźle namęczyć. Blisko gola, coraz bliżej.

• Olimpia jednak po stałym fragmencie gry nie stworzyła zagrożenia. Właściwie interweniował Bonecki.

• Dobra, indywidualna akcja Smolińskiego wywalczył rzut rożny.

• Kasperkiewicz obejrzał żółtą kartkę.

• Mogła paść bramka! Dla Olimpii. Znowu szczęścia zabrakło Banasiakowi. Oczywiście zagrywał (z wolnego) Kaczmarek.

• Na razie lepsze wrażenie sprawia Chrobry.

• W końcu jakaś odpowiedź Olimpii. Banasiak celnie, lecz broni Janicki. Piłkę zagrał Kaczmarek.

• Poprzeczka ratuje Olimpię! Ależ było blisko. Uderzał Szczepaniak. Kolejny sygnał ostrzegawczy dla gospodarzy.

• A teraz próba M. Machaja. Broni Wrąbel.

• Angielski został wyprzedzony przez jednego z przeciwników.

• W dalszym ciągu B. Machaj stara się być aktywny. Wywalczył rzut wolny.

• B. Machaj bez swobody na skrzydle, jego dwa podania zostały zablokowane.

• Na razie jest dość spokojnie.

• Mecz właśnie się rozpoczął.

• Za chwilę pierwszy gwizdek. Sędziuje Mateusz Złotnicki (Lublin).

• W tabeli to właśnie Chrobry jest wyżej - na jedenastym miejscu. Olimpia zajmuje czternastą lokatę. Drużyny dzielą cztery punkty.

• Chrobry natomiast pewnie pokonał u siebie MKS Kluczbork 3:0.

• W ostatniej kolejce Olimpia nie grała. Odwołano jej mecz z Wigrami Suwałki z uwagi na to, że wielu zawodników pojechało na kadrę.

• Mamy jeszcze trochę czasu, więc zapraszamy was do przeczytania zapowiedzi meczu.

• Za niecałe 20 minut pierwszy gwizdek w Grudziądzu, gdzie Olimpia podejmie Chrobrego Głogów. Znamy już wyjściowe składy obu drużyn.