Piast Gliwice

0

Cracovia

1

• Poleciała petarda na boisko i wybuchła obok liniowego. Podbiegł do niego główny i przerwał mecz! Lekarze opatrują sędziego, a na boisko poleciały kolejne petardy. Szykuje się walkower!

• Najwierniejsi kibice Piasta zdecydowali się opuścić stadion przed koncem meczu.

• Trzy minuty doliczone.

• Kędziora miał 100% sytuację, ale nie trafił głową do bramki.

• Steblecki do Visnakovsa, ale na 16 metrze łapie piłkę Trela.

• Kolejną sytuację zmarnował Cahlon, który chciał wjechać z piłką do bramki,

• Kahlon strzelał na bramkę, a sędzia zdecydował że był rykoszet i rzut rożny.

• Kahlon podawał do Puzigazy, ale poradził sobie Trela.

• A kibice Piasta prowadzą anty-zarządowy doping, domagając się dymisji najważniejszych osób w klubie.

• Kędziora w dobrej sytuacji zablokowany przez obrońców, uderzył obok bramki.

• Kahlon marnuje kolejną sytuację, poszła kontra Piasta, najpierw Świątek źle trafił w piłkę i bramkarz podbił piłkę, dobijał Kędziora, ale Gąsiński cudem odbił piłkę ręką.

• Żółta kartka dla Żytki.

• Steblewski wchodzi w miejsce Niedzielana.

• Burzą oklasków powitany Kędziora, który zmienił Pietronia.

• Kahlon zmarnował 100% sytuację z 11 metrów przed samym bramkarzem uderzył ponad bramką.

• Gąsiński przy każdej okazji zwalnia grę. Sędzia na razie na to nie reaguje. Cracovia jednak jakby zrezygnowała z dążenia do podwyższenia rezultatu, zadowolona z prowadzenia 1:0.

• Visnakovs wchodzi za Dudzica.

• Świątek z 12 metrów minimalnie obok bramki, ciągle nie ma gola. Ale Piast gra w ostatnich minutach zdecydowanie lepiej.

• Podgórski do Światka w pole karne, jednak ten zdaniem sędziego na spalonym.

• Cicman z 20 metrów uderzył minimalnie nad poprzeczką.

• Kibice na stadionie Carbo A wracając do kibiców, to na stadion przybyła całkiem spora grupa zainteresowana spotkaniem.

• Niedzielan zmarnował 200% sytuację. W sytuacji sam na sam próbował nonszalancko przelobować bramkarza, ale przedobrzył i ten zdołał złapać piłkę. To powinna być bramka!

• Podwójna zmiana w Pieśćie. Bodzioch zmieniony przez Rubena, a Bzdgęga przez Cicmana.

• Kartka dla Hoska za dyskusję z arbitrem

• Trybuny w Gliwicach Kibice na stadionie Carbo nie mogą być zadowoleni z widowiska.

• Wyraźnie nie radzi sobie dziś Świątek, który nie ma szans w starciach z rosłymi obrońcami Cracovii. Jak najszybciej potrzebna jest zmiana.

• Niedzielan wdał się w drybling w 16 i stracił piłkę.

• Dudzic przebiegł lewą stroną od połowy i dośrodkował, ale niecelnie, i głową wybił Pietroń

• Paulanskas głową minimalnie obok słupka.

• Zespoły dobre 5 minut czekały na sędziów na murawie, ale już gra wznowiona.

• Piast - Cracovia Koniec pierwszej połowy. Na razie Cracovia prowadzi 1:0, ale spotkanie nie porywa.

• Dwie minuty doliczonego czasu gry.

• Żółądź za Szeligą, który nie wróci już na boisko.

• Żółta kartka dla Matrasa za faul na Szelidze, który schodzi z boiska kontuzjowany. Opuścił boisko na noszach.

• Nie ma gola! Strzelał Podgórski, bramkarz odbił piłkę ręką i piłka przeszła wzdłuż bramki, a później wybili ją obrońcy

• Rzut karny dla Piasta. Faulowany Świątek!

• Świątek wyszedł sam na sam z bramkarzem, i przewrócił się w polu karnym. O faulu nie było jednak raczej mowy, i tak też zadecydował sędzia.

• Żółta kartka dla Buryana za faul na Niedzielanie. Muszą pomóc służby medyczne. Gospodarze faulami neutralizują rywali.

• Cracovia pewnie prowadzi grę po objęciu prowadzenia, a Piast bezładnie biega po własnej połowie. Jeśli tak dalej pójdzie zanosi się na kolejne bramki dla krakowian.

• Szeliga dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego i gola głową zdobył Puzigaca!

• Trela łapie piłkę po uderzenie z wolnego Bojlevicia.

• Straus z 16 metrów strzelał bardzo dobrze, ale bramkarz Piasta cudem wybił piłkę na rzut rożny.

• Żółta kartka dla Puzigacy, za faul z tyłu. Zaostrzyłą się gra i robi się nerwowo.

• Czerwona kartka dla Groborza za uderzenie Struny! Zawodnik Cracovii leży na boisku.

• Głową po akcji Dudzica uderzał Cahlon. Znowu dobrze broni Trela.

• Cahlon strzela z 30 metrów w poprzeczkę, dobija Dudzic, ale dobrze bramkarz Piasta. Najlepsza okazja w spotkaniu!

• Piłka w bramce Cracovii, jednak był spalony. Pietroń podawał, a Świątek złapany na ofsajdzie.

• Na stadionie zasiada około 600 osób. Na razie nie prowadzą za bardzo dopingu.

• Bramkarza próbował zaskoczyć Groborz, jednak zrobił to niecelnie i po jego strzale z dystansu piłka minęła bramkę.

• Pierwsza akcja Cracovii, Trela uprzedził jednak Cahlona.

• Pierwszą połowę rozpoczęła Cracovia.

• Zespół Piasta Zespół Piasta rozgrzewał się na płycie boiska.

• Witamy w relacji ze stadionu Carbo Gliwice, gdzie Piast podejmie Cracovię. Piłkarze przygotowują się już do meczu, a trybuny powoli się zapełniają.