• Długo wymieniali się piłką piłkarze Lecha. Stopniowo zachodzili coraz głębiej pod pole karne Podbeskidzia. W końcu jednak nieporozumienie pomiędzy Nielsenem a Makuszewskim sprawiło, że cała akcja spaliła na panewce

• Kędziora zablokował atak Magiery lewym skrzydłem. Będzie korner

• A Mariusz Magiera zastąpił Ariela Wawszczyka

• Paweł Tarnowski za Marka Sokołowskiego

• Maciej Gajos zmienił Łukasza Trałkę

• Nielsen stracił piłkę i z kontratakiem wybiegli gospodarze. Długo wymieniali piłkę pod polem karnym Lecha, aż w końcu uderzał Chmiel. Putnocky spokojnie wyłapał piłkę

• Lewą stroną z atakiem popędził Pawłowski, dotarł pod samą linię końcową po czym dośrodkował do czającego się pod bramką Nicki Bille Nielsena. Ten uderzył w przeciwległy róg i podwyższył rezultat

• Jevtić z korneru. Piłke przejęli jednak jego rywale

• Gra toczy się głównie na połowie Lecha. To 1-ligowiec lepiej się prezentuje. Poznaniacy wychodzą jednak z kontratakami. Ostatni to szybka akcja lewym skrzydłem Pawłowskiego i centra do Jevticia. Zabrakło centymetrów.

• Podbeskidzie konsekwentnie naciera w pole karne Lecha. Prawym skrzydłem próbował przedrzeć się Sokołowski. Niewiele jednak z tego wyniklo

• Obrońca gości doszedł już do siebie i gra została wznowiona

• Feruga z dystansu. Trafił prosto w Jana Bednarka, który teraz leży na murawie. Potrzebna interwencja medyków

• Dośrodkowanie Sokołowskiego w pole karne zostało wybite przez walczącego w powietrzu Bednarka

• Po rzucie rożnym w wykonaniu Górali, piłkę przejął Kędziora i oddalił zagrożenie spod własnej bramki

• Błąd Kadara i Podbeskidzie znalazło się w świetnej sytuacji po prawej stronie boiska. Wszystko strzałem kończył Jakubik, ale Putnocky wybił piłkę na korner

• Jevtić przejął piłkę i podał ją na skrzydło do Pawłowskiego. Ten dryblingiem wyminął rywali, by w końcu skierować futbolówkę w pole karne. Tam jednak czekali na nią gospodarze

• Jevtić wbiegając w pole karne odebrał podanie Kędziory i uderzył na bramkę. Niecelnie

• Kadar chciał dośrodkować w pole karne, lecz uniemożliwił mu to Sokołowski

• Jevtić z rzutu rożnego. Ponownie bez zagrożenia pod bramką Lisa

• Jevtić mocnym uderzeniem posłał piłkę w światło bramki. Świetna interwencja Lisa!