Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 5 Zagłębie Sosnowiec

4

Zagłębie Sosnowiec

5

3 1 połowa

• Grad bramek i emocje do ostatniej sekundy meczu - to spotkanie naprawdę mogło się podobać i z pewnością zasługuje na miano hitu kolejki. Na dziś to wszystko! Dziękujemy za uwagę!

• Sędzia Lasyk odgwizdał koniec spotkania! Po emocjonującym i arcyciekawym meczu Zagłębie Sosnowiec pokonuje Podbeskidzie 5:4 i umacnia się na pozycji lidera!

• Groźny strzał Zagłębia, broni Lis!

• W drużynie gości zmiana. Boisko opuszcza zdobywca dwóch bramek Vamara Sanogo, na placu gry pojawia się Kamil Wiktorski.

• Sędzia doliczył 3 minuty.

• Feruga strzela sprzed pola karnego, ale zbyt słabo. Bez trudu futbolówkę łapie Szumski.

• 4:5! PIĘKNA BRAMKA PRIBULI!

• Lewicki strzela w światło bramki, ale Szumski świetnie go wyczuł i skutecznie interweniował!

• Ależ okazja dla Zagłębia! Ryndak dośrodkowuje w pole karne Górali, ale Pribula został zablokowany przez defensorów Podbeskidzia,

• Feruga dośrodkowuje w pole karne Zagłębia, ale Szymon Lewicki strzela ponad bramką strzeżoną przez Jakuba Szumskiego.

• NIEBYWAŁE SPOTKANIE! Sanogo ograł obrońców i pokonał Mateusza Lisa!!! 4:4!

• Rzut rożny dla Zagłębia, ale piłka wychodzi poza linię końcową boiska. Od bramki Lis.

• CO ZA SPOTKANIE!!! Robert Demjan wyprowadza Górali na prowadzenie!!! 4:3, co się dzieje w Bielsku-Białej!

• Żółta kartka dla Barana na faul na Sanogo.

• Sanogo omija rywali niczym slalomowe tyczki, ale strzela wprost w Mateusza Lisa!

• Za faul na Sierpinie arbiter pokazał Łuczakowi żółty kartonik.

• Zmiana z Zagłębiu. Boisko opuszcza kapitan zespołu, Sebastian Dudek. Zastępuje go Wojciech Łuczak.

• Znowu zamieszanie w polu karnym Zagłębia, ale dobrze wyszedł Szumski.

• Podbeskidzie nabrało wiatru w żagle i coraz odważniej poczynią sobie w okolicach pola karnego gości. Dwukrotnie w ciągu minuty musiał interweniować Szumski!

• Zmiana w drużynie gości. Za nie najlepiej spisującego się dziś Bartczaka wchodzi Dawid Ryndak.

• CÓŻ ZA BRAMKA! Podbeskidzie wraca z dalekiej podróży! Z 25 metra uderzył Sierpina, a piłka odbiła się jeszcze od Markowskiego i wpadła do bramki Szumskiego!!!

• Akcja za akcję! Swoją kolejną szansę miał Sanogo, ale zbyt słabo uderzył głową.

• Powinno być 3:3! Demjan podawał w pole karne, ale minimalnie nie zdążył Lewicki!

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Mariusza Magierę na placu pojawia się Robert Demjan.

• Groźny strzał Sanogo nad poprzeczką.

• Gol kontaktowy dla Podbeskidzia!!! Bramka ponownie pada po błędzie Dudka, strzelcem gola Daniel Feruga!

• Dośrodkowanie Magiery, ale piłka zostaje wybita przez defensorów Zagłębia.

• Z wolnego dośrodkowuje Feruga, ale piłka zostaje wybita na aut.

• Budek fauluje Sierpinę pod końcową linią boiska.

• Na drugą połowę spotkania oba zespoły wychodzą w takich samych zestawieniach, w jakich rozpoczynały spotkanie.

• Rozpoczyna się druga połowa. Od środka Zagłębie.

• Koniec pierwszej odsłony meczu. Na przerwę drużyny schodzą przy wyniku 1:3!

• Sędzia doliczył 1 minutę do podstawowego czasu gry.

• Z ostrego kąta strzela Sanogo! Źle ustawiony w tej sytuacji był Lis. Górale tracą gola do szatni!

• Po akcji Podbeskidzia sprokurowanej przez błąd Udovicicia piłka wychodzi na rzut rożny, ale jego wykonanie nie powoduje zagrożenia pod bramką Szumskiego.

• Pribula próbuje dośrodkować, ale piłka zablokowana przez obrońców wychodzi na rzut rożny.

• Sanogo faulowany przed polem karnym.

• Feruga z wolnego w pole karne, piąstkuje Szumski.

• Faulowany Sierpina. Będzie rzut wolny na wyskości pola karnego...

• Sierpina próbuje dośrodkowania, ale nikogo nie było w polu karnym Zagłębia. Od bramki Jakub Szumski.

• Żółtkiem ukarany Piacek.

• Rajd Pribuli lewą stroną boiska, ale z powodu braku partnerów do gry musiał zwolnić tempo akcji.

• Zamieszanie pod bramką Podbeskidzia. Szczęścia próbował Bartczak.

• 2:1!!! Udovicić wyprowadza Zagłębie na prowadzenie!!!

• Tarnowski dośrodkowuje z prawej strony, ale nie udało się Chmielowi trafić do bramki.

• Matusiak ukarany za faul na Ferudze.

• Strata Podbeskidzia w środkowej strefie boiska, Zagłębie wychodzi z szybką akcją, ale zostaje ona przerwana przez Górali.

• Feruga do Sierpniny, ale ten wybija piłkę za linię końcową. Szumski od bramki.

• Dośrodkowanie Lewickiego, ale nikogo nie było w polu karnym Szumskiego.

• Feruga niedokładnie do Chmiela, a mogło być groźnie.

• Strzelać próbował znów Dudek, ale Lis był na posterunku i spokojnie złapał piłkę.

• Rzut wolny dla Górali, ale nieudane wykonanie Daniela Ferugi.

• Zagłębie wyrównuje! Strzelcem bramki Sebastian Dudek.

• Dośrodkowanie Nowaka z rzutu wolnego, ale bez większego zagrożenia pod bramką Lisa.

• Po błędzie Markowskiego i strzale Ferugi od straty drugiego gola ratuje Zagłębie tylko słupek!

• Zagłębie próbuje lewą stroną, ale Pribula podał za mocno do Udovicicia. Od bramki Lis.

• Bartczak do Nowaka, który próbował strzelać, ale pewnie Lis.

• Faul Lewickiego na Pribuli pod polem karnym Zagłębia.

• Z rogu nieudane dośrodkowanie Magiery.

• Rzut rożny dla Podbeskidzia.

• Cóż za początek meczu! Dla gospodarzy trafia Paweł Tarnowski!

• Arbiter dzisiejszego spotkania prowadził w tym sezonie trzy mecze w Ekstraklasie.

• Gwizdek sędziego Piotra Lasyka rozpoczyna mecz. Gramy!

• Drużyny wyszły na murawę! Goście z Zagłębia wystąpią dziś w czerwonych trykotach, gospodarze na biało-czerwono-niebiesko.

• Na stadionie rozbrzmiewa właśnie motyw muzyczny z "Janosika".

• W lepszej formie wydają się być goście z Sosnowca, którzy w swoim ostatnim meczu rozgromili MKS Kluczbork aż 4:0. Gospodarze natomiast przed tygodniem wymęczyli jednobramkowe zwycięstwo w spotkaniu ze Zniczem Pruszków.

• W rezerwach Górali pozostają: Rafał Leszczyński - Ariel Wawszczyk, Dariusz Kołodziej, Daniel Mikołajewski, Michał Janota, Tomasz Podgórski, Robert Demjan.

• Na ławce rezerwowych drużyny prowadzonej przez Jacka Magierę znajdują się dziś: Wojciech Fabisiak - Kamil Wiktorski, Patryk Mularczyk, Dawid Ryndak, Jakub Wilk, Dominik Boettcher, Wojciech Łuczak.

• 9. kolejkę 1. ligi rozpoczynamy hitem kolejki. Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmuje dziś lidera rozgrywek Zagłębie Sosnowiec. Zapraszamy na relację!