Mecz Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać...

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

Zagłębie Sosnowiec

0

• Dziękujemy że byliście z nami i już teraz zapraszamy na nasze kolejne relacje LIVE! Przypomnijmy, Podbeskidzie Bielsko Biała - Zagłębie Sosnowiec 0:0.

• Nie było to najlepsze spotkanie, chociaż oba zespoły miały swoje szanse do zdobycia bramki. Podbeskidzie notuje trzeci remis z rzędu, Zagłębie od maja tego roku ciągle pozostaje bez zwycięstwa na wyjeździe.

• I koniec meczu! Podbeskidzie ostatecznie bezbramkowo remisuje z Zagłębiem Sosnowiec!

• Próbuje jeszcze Zagłębie, ale przez niedokładność cała akcja została zmarnowana.

• Sierpina także z kartką zakończy ten mecz, ukarany został za kwestionowanie decyzji arbitra.

• Sanogo ukarany żółtą kartką za faul na Ilievie.

• Cztery minuty doliczone to podstawowego czasu gry.

• Dostał piłkę Sobczak, próbował przedryblować rywala na prawej stronie, ale zamiast tego stracił i sfaulował przeciwnika.

• Ostatnia zmiana w Podbeskidziu. Na ostatnie minuty wszedł Sobczak, który zmienił Tomczyka.

• Sanogo zdecydował się na uderzenie z dystansu, Fabisiak miał problemy, wypuścił przed siebie piłkę, nie było tam na szczęście dla niego żadnego rywala.

• Podbeskidzie w natarciu, przez chwilę trwało oblężenie bramki strzeżonej przez Kudłę. W końcu zakończył to wszystko słabym uderzeniem Wiktorski.

• Iliev przepuścił piłkę w polu karnym do Sabali, Łotysz nie spodziewał się jednak takiego zagrania i nie przejął piłki.

• I Milewski został zmuszony zatrzymać groźną kontrę Górali. Zółta kartka.

• Dobra okazja dla Zagłębia, rzut wolny z około 20. metrów na wprost bramki Fabisiaka. Strzał proto w mur.

• Łukasz Hanzel zobaczył przed chwilą żółty kartonik.

• Cichocki świetnie nabiegł na wrzutkę Sulewskiego, z około pięciu metrów uderza głową ponad poprzeczką!

• Druga zmiana w ekipie Dariusza Dudka. Mularczyk zmienia Wrzesińskiego.

• Fauluje ostro Sierpinę Mateusz Cichocki, który ma już na koncie żółtą kartkę. Sędzia tylko słownie upomina obrońcę Zagłębia.

• I mógł od razu zdobyć bramkę Sabala! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego oddał strzał, ale znajdował się na pozycji spalonej.

• Wymuszona zmiana. Kontuzjowanego Rakowskiego zmienił na placu gry Sabala.

• Rakowski cierpi za linią boczną, wydaje się że już nie wróci na plac gry. Oby to nie była poważna kontuzja.

• Gra już wznowiona, próbował Iliev z dystansu ale niecelnie.

• Na boisku leży Rakowski, ucierpiał pomocnik Podbeskidzia w starciu z rywalem.

• Dobry odbiór w środku pola Sanogo, Milewski niepilnowany oddaje strzał z około 25. metrów, bez problemów Fabisiak interweniuje.

• Złe dośrodkowanie, piłka poszybowała wysoko w trybuny po dobitce z dystansu jednego z graczy gości. Od bramki bramkarz Górali.

• Nakładka Hanzela, sędzia przyznaje rzut wolny dla podopiecznych Dariusza Dudka.

• Wejście prawą stroną Wrzesińskiego, podanie do Sanogo, świetnie piętą oddaje znów do kolegi, wybija Jaroch na rzut rożny.

• Dobrze znów dośrodkowywał Udovicić, nie zdążył do niej Lewicki, dobrze wyjaśnił sytuację Kozak, mogło być groźnie!

• Z drugiej strony znany nam dobrze wariant - wrzutka na głowę Lewickiego, który wygrywa pojedynek i oddaje strzał, a Fabisiak pewnie łapie futbolówkę.

• Zamieszanie w polu karnym! Skiksował Kozak, jego strzał z dystansu piętą przeciął Jaroch, dobijał Iliev, ale ratuje swój zespół Kudła!

• Świetnie Kozak ograł Sulewskiego przy linii bocznej, musiał faulować gracz Zagłębia i sędzia ukarał go żółtą kartką.

• Wstrzelił mocno piłkę w szesnastkę Udovicic, pewnie na przedpolu interweniował Fabisiak.

• I jest zapowiedziana zmiana. Podgórski już na ławce, zastąpił go Iliev.

• Ruszyło odważnie Podbeskidzie w kontrze, Hanzel chciał przerzucić piłkę do Sierpiny, ale podał wprost do Udovicicia.

• Szykuje się zmiana w zespole Górali. Iliev zastąpi najprawdopodobniej Podgórskiego na boisku.

• Tomczyk świetnie rozegrał piłkę z Podgórskim, wpadł w pole karne, przełożył dwóch rywali i oddał strzał - prosto w miejsce gdzie stał Kudła!

• Próbują, i jedni i drudzy wrzutek w pole karne i na tym opierają swoją grę. Przed chwilą w kontrze Podbeskidzia ruszyło zaledwie dwóch zawodników. Nie widać aspiracji do gry ofensywnej w poczynaniach gospodarzy.

• Podobny błąd popełnia chwilę później Tomczyk. Chciał wypuścić sobie piłkę w stronę bramki, ale zrobił to na tyle niedokładnie, że poradził sobie z nim Cichocki.

• Lewicki znów nie przyjmuje piłki w polu karnym! Świetne podanie, ale błąd techniczny napastnika gości sprawia że wybijają defensorzy Górali.

• Zaczynamy drugą część meczu! Od środka rozgrywa piłkę Zagłębie.

• Przed rozpoczęciem drugiej połowy zobaczymy zmianę w ekipie gości. Vamar Sanogo zastąpi na placu gry Adama Banasiaka.

• W pierwszych 45. minutach nie widzieliśmy zbyt wielu okazji. Gospodarze nie pokazali dotychczas niczego nowego, głównie skupiają się na defensywie, próbując zdobyć bramkę po stałych fragmentach gry i kontratakach. Zagłębie gra lepiej, stworzyło sobie lepsze sytuacje, z bramką powinien schodzić do szatni Lewicki, ale zabrakło mu dokładności w wykończeniu. Zobaczymy, czy trenerzy zdecydują się na zmiany, po których ożywi się gra w drugiej połowie.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Podbeskidzie remisuje bezbramkowo z Zagłębiem Sosnowiec.

• Kozak w szesnastce zaplątał się w dryblingu, i w dobrej sytuacji traci piłkę, zbyt nerwowo zachował się gracz gospodarzy.

• Wiktorski znów odnajduje się w polu karnym, oddaje strzał głową, broni bramkarz!

• Ukarany przez sędziego Mateusz Cichocki.

• Doskonała szansa dla gospodarzy! Kontra Górali, świetnie wystawia piłkę Kozakowi na wolne pole, ten wyprzedził obrońców i wyszedł praktycznie sam na sam z bramkarzem, mógł podawać do Tomczyka, mógł zrobić wszystko, a przeniósł piłkę nad poprzeczką!

• Kolejna sytuacja z rzutu wolnego. Spod linii bocznej dośrodkowywał Banasiak, wybił Rakowski przed pole karne, gdzie dopadł do futbolówki Milewski, pewnie interweniował Fabisiak.

• Bartosz Jaroch ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Wrzutka Banasiaka w pole karne, i znów najlepiej w walce powietrznej odnalazł się Szymon Lewicki! Po raz kolejny niecelnie, ale jeśli dalej będą gracze gospodarzy dopuszczać do takich sytuacji, w końcu mogą zostać ukarani.

• Przeważają zawodnicy Zagłębia, Podbeskidzie zmuszone do obrony.

• Ruszył odważnie Banasiak, wpadł w pole karne rywali, jego strzał zablokowany. Chwilę później błąd Rakowskiego, podaje piłkę pod nogi Udovicicia, ten wywalczył jedynie rzut rożnym, po którym nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką Górali.

• Tempo meczu obecnie spadło, widzimy za to sporo niedokładności i walki w środku pola.

• Groźnie atakują gracze Zagłębia skrzydłami, wrzutki sprawiają defensorom Podbeskidzia pewne problemy, jak dotąd jednak bez poważniejszych konsekwencji.

• Faul Wrzesińskiego na Sierpinie, sędzia na razie tylko słownie upomina gracza Zagłębia. Rzut wolny, szansa znów na dośrodkowanie w pole karne, ale sam poszkodowany przed chwilą Sierpina wrzuca futbolówkę bardzo źle i od bramki zaczyna Kudła.

• Lewicki! Po wrzutce z prawej strony świetnie składa się do strzału głową, minimalnie za wysoko! Dobra okazja dla gości na objęcie prowadzenia.

• Ależ okazja! Jaroch dostaje piłkę po dośrodkowaniu w polu karnym, nie trafia czysto, piłka po koźle spada na głowę Malca, który z dwóch metrów przenosi ją nad poprzeczką!

• Nawotka lewą stroną, podanie do Lewickiego, który ustawiony na 16. metrze wystawia futbolówkę Banasiakowi, ten nie wykorzystuje dobrej pozycji i uderza obok prawego słupka bramki Fabisiaka.

• Udovicic świetnie oszukał rywala w polu karnym, spróbował szczęścia i oddał strzał, ale prosto w ręce Fabisiaka.

• Teraz kontra gości, podanie Nawotki zablokowane i rzut rożny dla Zagłębia.

• Teraz Podgórski zdecydował się na strzał zza pola karnego, bez jakichkolwiek problemów Kudła.

• Podgórski z Kozakiem próbowali oszukać rywali na prawej stronie przy polu karnym Zagłębia, niedokładne podanie Kozaka kończy tą akcję.

• Rzut wolny wykonany przez Hanzela - wrzutka w pole karne, tam głową uderzał Wiktorski. Celny strzał, ale pewnie interweniował Kudła.

• W ataku pozycyjnym gospodarze, jak dotąd to oni wyglądają lepiej od Zagłębia.

• Wiktorski posłał dobre podanie górą do Sierpiny, ten dośrodkował w pole karne do Tomczyka, naciskany przez Cichockiego napastnik gospodarzy uderza obok bramki.

• Kozak próbował indywidualnej akcji, przedarł się przez środek pola i uderzył na bramkę, ale zbyt słabe uderzenie aby zaskoczyć Kudłę.

• Świetna prostopadła piłka zagrana przez Rakowskiego do Tomczyka, ten podaje w pole karne, wybijają obrońcy gości!

• Podbeskidzie podchodzi wysokim pressingiem do rywali już na ich połowie, nie pozwalają gościom swobodnie rozgrywać piłki.

• Pierwszy stały fragment dla Zagłębia i od razu zagrożenie! Błąd obrony, piłka spada w polu karnym pod nogi Lewickiego, ten źle przyjmuje. Chwile później znów dochodzi były zawodnik Górali do sytuacji, tym razem głową, ale nie trafił czysto w piłkę!

• I gramy! Wojciech Myć dał znak, od razu agresywnie walczy Tomczyk, faulował rywala.

• Już za moment od środka mecz rozpoczną gospodarze.

• Piłkarze już są na murawie, ze chwilę losowanie stron.

• Zagłębie Sosnowiec wygrało swoje dwa ostatnie mecze - z Chrobrym Głogów i Stomilem Olsztyn, były to spotkania rozgrywane przed własną publicznością. Goście mają jednak problem ze zdobywaniem punktów na obcych stadionach. Ostatni raz Zagłębie wygrało w I lidze na boisku rywala 17 maja, czyli jeszcze w tamtym sezonie. Wówczas gracze z Sosnowca pokonali Wigry Suwałki 3:0.

• Gospodarze będę chcieli dziś przerwać swoją złą passę. Podopieczni Adama Noconia nie wygrali kolejnych trzech spotkań z rzędu. Przegrali z GKS-em Katowice oraz zremisowali z Rakowem Częstochowa i Odrą Opole.

• Witamy na relacji LIVE z meczu otwierającego 15. kolejkę Nice I Ligi! Na Stadionie Miejskim w Bielsku Białej miejscowe Podbeskidzie podejmie drużynę Zagłębia Sosnowiec. Pierwszy gwizdek sędziego Wojciecha Mycia usłyszymy już za niespełna 40 minut.

Leszek Jaźwiecki

Dziennik Zachodni

Mecz Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO ©brak

Mecz Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. W 15. kolejce Nice I Lidze Podbeskidzie Bielsko-Biała gościć będzie u siebie coraz lepiej grające Zagłębie Sosnowiec. Początek spotkania, którego arbitrem będzie Wojciech Myć z Lublina, o godzinie 20.45. - Takie mecze są zawsze zacięte, wyrównane, na styku - zapowiada trener Górali Adam Nocoń. Relacja na żywo w GOL24!

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Mówiąc o meczu na styku trener Podbeskidzia miał na myśli z pewnością spotkanie obu drużyn w Bielsku-Białej w poprzednim sezonie. Mecz był pełen emocji i rozpoczął się od bramki dla gospodarzy, ale do przerwy prowadzili piłkarze Zagłębia 3:1. Po przerwie na prowadzenie ponownie wyszli gospodarze, ale ostatnie słowo należało do gości z Sosnowca. Zagłębie wygrało 5:4!

- To już historia, ważne co jest teraz - mówi trener Górali Adam Nocoń. - Spodziewamy się, że ten mecz będzie zacięty, twardy, taki na styku. Obie drużyny myślą o zwycięstwie, nikt nie będzie odstawiał nogi. Jestem przekonany, że publiczność zobaczy ciekawe spotkanie.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec: kto wygra mecz 1. ligi?

Sosnowiczanie pojechali do Bielska-Białej podbudowani dwoma zwycięstwami z Chrobrym Głogów (2:1) i Stomilem Olsztyn (5:1).
- Zdajemy sobie sprawę, że Zagłębie po dwóch wygranych spotkaniach może być bardzo zmobilizowane. Jak ostatnie zwycięstwa wpłyną na ta drużynę? Różnie to bywa. My też byliśmy po czterech wygranych meczach przed meczem z GKS-em Katowice, a przegraliśmy – przypomina trener Podbeskidzia.

Ciekawie zapowiada się też pojedynek najlepszych napastników obu drużyn Pawła Tomczyka (Podbeskidzie) i Szymona Lewickiego (Zagłębie). Ten drugi w zeszłym sezonie był on wypożyczony z Arki Gdynia do Podbeskidzia Bielsko-Biała i w 24 meczach zdobył 9 bramek, co sprawiło, że był najlepszym strzelcem swojego zespołu. W Zagłębiu Lewicki zdobył już 8 bramek. Wypożyczony z Lecha Poznań Tomczyk dla Górali w tym sezonie strzelił 5 bramek.

W Bielsku Białej rozpędzone Zagłębie będą chcieli zatrzymać byli gracze sosnowieckiej drużyny bramkarz Wojciech Fabisiak, Marcin Sierczyński i Kamil Wiktorski. Jesienią 2014 roku w Sosnowcu grał także Miłosz Kozak. - Po meczu zawsze znajdzie się chwilę, aby porozmawiać z byłymi kolegami z którymi dzieliłem szatnię. Z każdym miałem dobry kontakt i miło ich wspominam, lecz na boisku nie będzie czasu na sentymenty - zapowiada Sebastian Milewski, który wraca do składu Zagłębia po kartkach.

Mecz Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV

Spotkanie Podbeskidzia z Zagłębiem Sosnowiec pokaże Polsat Sport. Studio przed spotkaniem od godziny 20:30, początek transmisji 10 minut później. Mecz prosto z Bielska-Białej skomentują Bożydar Iwanow i Tomasz Łapiński.