• Koniec meczu! Sandecja wygrała w Siedlcach z Pogonią 3:0!

• Słaby zakończył kontrę gości celnym strzałem. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do siatki

• GOOL! 3:0 dla Sandecji po trafieniu Kamila Słabego

• Ostatnie cztery, doliczone minuty

• Stefanac doznał kontuzji, opuścił boisko kilka minut temu i już nie wróci. Gospodarze muszą kończyć mecz w dziesięciu, bo wszystkie zmiany zostały wykorzystane

• Sypią się kartki. Żółtą otrzymał Bartłomiej Kasprzak

• Przez niemal pół godziny nie działo się wiele, nie było nawet celnych strzałów i nagle goście dwukrotnie zaskoczyli piłkarzy Pogoni. Czy gospodarze będą w stanie jeszcze się pozbierać?

• Grzegorz Tomasiewicz ukarany żółtą kartką

• Misztal był bliski obrony, ale piłka po jego rękach i tak wpadła do bramki gospodarzy

• GOOL! 2:0 dla Sandecji po trafieniu z rzutu karnego Macieja Małkowskiego

• Karny dla Sandecji! Chyła sfaulował Piszczka

• Daniel Chyła - żółta kartka

• Piszczek wykorzystał dobre dogranie od Małkowskiego i wpakował piłkę do bramki

• GOOL! Filip Piszczek strzela na 1:0 dla Sandecji!

• Konrad Wrzesiński ucierpiał i udzielają mu pomocy medycy drużyny Pogoni

• Lekką przewagę mają gospodarze, ale oba zespoły zaczęły mecz ostrożnie. Nikt nie chce zaryzykować i ewentualnie stracić szybko gola po błędzie i stracie w ataku

• Dośrodkowanie Burkhadta nie było udane i kolejna akcja gospodarzy zakończona złym zagraniem

• Rzut rożny dla Pogoni, ale bez zagrożenia dla bramki Sandecji

• Jako pierwsi próbę ataku podjęli gospodarze, ale ich akcja z boku boiska zakończyła się niepowodzeniem

• Początek meczu!

• Pogoń ma o jeden punkt więcej. Wygrała z GKS-em Tychy 1:0 i przegrała z Zagłębiem Sosnowiec 0:1

• Sandecja zaczęła sezon od dwóch remisów: z GKS-em Tychy 1:1 i Stalą Mielec 0:0. W meczach z beniaminakami w Nowym Sączu spodziewali się na pewno większej zdobyczy punktowej

• Sandecja - rezerwowi: Grzegorczyk – Danek, Kuban, Dudzic, Gałecki, Leszczak, Trochim

• Pogoń - rezerwowi: Frąckowiak – Lewandowski, Makowski, Sulejmani, Stefanac, Gołębiewski, Kurbiel